Προς το περιεχόμενο

Oral b 2 2000(λιθιου μπαταρια) 28ευρω@kotsovolos


kage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενώ ζήτησα ακύρωση της παραγγελίας και μου είπαν εντάξει, πρίν λίγο έλαβα μήνυμα με τον κωδικό αποστολής.

Τους ξανακάλεσα και μου είπαν ότι την είχαν ήδη δώσει στην μεταφορική και ότι αν δεν την θέλω να μην την παραλάβω.

Πλέον αμφιταλαντεύομαι. Να την παραλάβω τελικά ή όχι;

Σε αυτά τα χρήματα δεν βρίσκεις κάτι αντίστοιχο, από Ελλάδα τουλάχιστον.

Αν την καταχωρίσεις στο site της oral b, έχεις επέκταση εγγύησης στα 3 χρόνια.

Σε περίπτωση που τα παίξει η μπαταρία εκτός εγγύησης, μπορώ να την αλλάξω μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/9/2018 στις 6:51 ΜΜ, vgiozo είπε

Κανουν δουλεια τα waterfloss ιδιως αν βαριεσαι να κανεις νημα.

Οτιδηποτε λειτουργει συμπληρωματικά της οδοντόβουρτσας και βοηθαει να καθαρισεις τα μεσοδοντια απ'ακρη σε ακρη, τα οποια καμια οδοντόβουρτσα δεν καθαριζει, ειναι μεγαλο συν.

Προσωπικα εχω παρει με 29 ευρω ενα φορητο που ειχαν τα Lidl και με εχει βγαλει ασπροπρόσωπο 1+ χρόνο τώρα. Στα συν του η 3ης εγγυηση απο Ελλαδα και το οτι το αγορασα αυθημερον χωρις να περιμενω να ερθει.

Αν το συνδυασεις με νημα δεν θα χασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, gismotolis είπε

Ενώ ζήτησα ακύρωση της παραγγελίας και μου είπαν εντάξει, πρίν λίγο έλαβα μήνυμα με τον κωδικό αποστολής.

Τους ξανακάλεσα και μου είπαν ότι την είχαν ήδη δώσει στην μεταφορική και ότι αν δεν την θέλω να μην την παραλάβω.

Πλέον αμφιταλαντεύομαι. Να την παραλάβω τελικά ή όχι;

Σε αυτά τα χρήματα δεν βρίσκεις κάτι αντίστοιχο, από Ελλάδα τουλάχιστον.

Αν την καταχωρίσεις στο site της oral b, έχεις επέκταση εγγύησης στα 3 χρόνια.

Σε περίπτωση που τα παίξει η μπαταρία εκτός εγγύησης, μπορώ να την αλλάξω μόνος μου.

Καλα οταν το καταφερεις πεσμου και εμενα να μου πεις πως το εκανες για την τριετια. Παρελαβε σε αυτα τα χρηματα δεν υπαρχει τιποτα αλλο

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, pankostas είπε

Τελικά πρέπει να το φορτίζουμε συνέχεια? Αν το έχουμε συνέχεια στη βάση, θα έχει πρόβλημα? Ή θα είναι καλύτερα?

Τηλεφωνησα στην oral b για να ρωτησω ποιος ειναι ο σωστοτερος τροπος φορτισης..Πριν την πρωτη χρηση αν θυμαμαι καλα θελει ενα 10ωρο φορτιση.Μετα την πρωτη χρηση το ιδανικο ειναι να την εχεις παντα στον φορτιστη.Μια φορα το εξάμηνο θα την χρησιμοποιεις μεχρι να αδειασει εντελως η μπαταρια και μετα παλι την εχεις συνεχεια στην φορτιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2018 στις 11:20 ΜΜ, Zerg13 είπε

Καλα οταν το καταφερεις πεσμου και εμενα να μου πεις πως το εκανες για την τριετια. Παρελαβε σε αυτα τα χρηματα δεν υπαρχει τιποτα αλλο

https://www.oral-b.com/parakalo-engrapste-tin-ilektriki-sas-odontovourtsa/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/9/2018 στις 10:35 ΠΜ, hateuall είπε

Τηλεφωνησα στην oral b για να ρωτησω ποιος ειναι ο σωστοτερος τροπος φορτισης..Πριν την πρωτη χρηση αν θυμαμαι καλα θελει ενα 10ωρο φορτιση.Μετα την πρωτη χρηση το ιδανικο ειναι να την εχεις παντα στον φορτιστη.Μια φορα το εξάμηνο θα την χρησιμοποιεις μεχρι να αδειασει εντελως η μπαταρια και μετα παλι την εχεις συνεχεια στην φορτιση

Ναι ολα αυτα τα ειπαν και σε μενα και τα εγραψα. Επισης αποφευγετε την υγρασια στην κορυφη κατα πρωτον.

το μονο προβλημα συνεχεια πανω ειναι οτι γινεται πολυ δυνατη συνεχεια, και σε τρανταζει συνεχεια καθε φορα.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gismotolis είπε

Ο Κωδικός Προϊόντος πού βρίσκεται; Πάνω στην οδοντόβουρτσα ή στη συσκευασία κάπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, vgiozo είπε

Ο Κωδικός Προϊόντος πού βρίσκεται; Πάνω στην οδοντόβουρτσα ή στη συσκευασία κάπου;

Αυτό δεν είναι ξεκάθαρο. 7ψήφιο μόνο με αριθμούς σαν τον 3738132 που σου λέει να βάλεις σε περίπτωση που δεν τον βρεις, δεν έχει κάπου.

Για να είσαι σίγουρος κάνε τρείς καταχωρήσεις. Μία με τον 11ψήφιο που έχει στη βάση της οδοντόβουρτσας, μία με τον 10 ψήφιο που έχει στον πάτο της συσκευασίας και μία με τον 3738132.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gismotolis είπε

Αυτό δεν είναι ξεκάθαρο. 7ψήφιο μόνο με αριθμούς σαν τον 3738132 που σου λέει να βάλεις σε περίπτωση που δεν τον βρεις, δεν έχει κάπου.

Για να είσαι σίγουρος κάνε τρείς καταχωρήσεις. Μία με τον 11ψήφιο που έχει στη βάση της οδοντόβουρτσας, μία με τον 10 ψήφιο που έχει στον πάτο της συσκευασίας και μία με τον 3738132.

Και με την εγγραφή τί κερδίζουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ έχω μια 7000 για πάνω από 6 χρόνια.  Τις έχω αλλάξει δυο φορές μπαταρία μόνος μου και από ότι βλέπω και σε αυτή αλλάζει με τον ίδιο τρόπο. Πρέπει όμως να πιάνουν τα χέρια σου και να ξέρεις από κολλητήρι.

πχ.
https://toothbrushbattery.com/guides/braun-oral-b-professional-care-1000-battery-replacement/

 

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...