Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο από σήμερα το πλήρως ανανεωμένο Gmail


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Στο Menu με τα τετραγωνάκια,, πάνω δεξιά.

Επίσης μπορείς να αλλάξεις την θέση των επιλογών σε αυτό το ΜΕΝΟΥ (δεν ξέρω αν το έκανε και ποιό παλιά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει μεγάλες διαφορές (οπτικά τουλάχιστον) από την προγενέστερη έκδοση. Σε σχέση με το εξαιρετικό πλέον outlook, το gui του είναι σαν κάτι που σχεδιάστηκε από παιδιά δημοτικού. Πολύ hype χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τώρα ψάχνω να δω τις αλλαγές που έχουν γίνει με βάση αυτά που λέει το άρθρο. Αυτό που δε βρίσκω πουθενά είναι το confidential mode. Σε εσάς είναι ενεργοποιημένο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, souzerman2001 said:

Ρε παιδιά τώρα ψάχνω να δω τις αλλαγές που έχουν γίνει με βάση αυτά που λέει το άρθρο. Αυτό που δε βρίσκω πουθενά είναι το confidential mode. Σε εσάς είναι ενεργοποιημένο;

You can find the icon for confidential mode at the bottom of a draft email if it's been enabled for your account. Some of these updates are rolling out slowly.

https://www.popularmechanics.com/technology/apps/a20062460/google-gmail-update-2018-confidential-mode-snooze/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά ποιο όμορφο αισθητικά και η δυνατότητα να βλέπεις ευκολα τα mail που έχουν συνημμένα είναι η πρώτη εμφανής διαφορά που μου άφησε εξαιρετική εντύπωση.
 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, xaratsi είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ ταχύτατη φόρτωση email, φοβερή γραμματοσειρά (άραγε ποια είναι θα χρησιμεύσει και σε subtitles ταινιών) και κουμπί snooze 

Η γραμματοσειρά είναι η Roboto.

Επεξ/σία από hariskar
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...