Προς το περιεχόμενο

Τέλος στα Φορητά POS?


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαγγελματίας μου είπε πως μόνο από το κατάστημά του μπορώ να χρησιμοποιήσω POS δεν μπορεί να το κουβαλάει μαζί του κ να πληρώνει ο πελάτης remotely καθώς τους έχει απαγορευτεί!

Επεξ/σία από zoranb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε κατάλαβα πως το εννοείς.

εγώ στο βενζινάδικο που πηγαίνω, έρχεται με ένα φορητό και πληρώνω.

σε ένα άλλο που δεν είχε φορητό πήγαινα μέσα στο γραφείο αν ήθελα να πληρώσω με κάρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, zoranb είπε

Επαγγελματίας μου είπε πως μόνο από το κατάστημά του μπορώ να χρησιμοποιήσω POS δεν μπορεί να το κουβαλάει μαζί του κ να πληρώνει ο πελάτης remotely καθώς τους έχει απαγορευτεί!

Μην πιστεύεις όσα σου λένε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zoranb είπε

Δεν επιτρέπεται στους επαγγελματίες να χρησιμοποιούν φορητά τα POS τους;

Ε πες μας και σε ποια επαγγελματικη ομαδα ειναι ο λεγαμενος ?  Σακης ο υδραυλικος Μπαμπης ο πλακας ; :P Ο μαναβης που σου κουβαλαει τα ψωνια σπιτι  εχει πος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, zoranb είπε

Ασφαλιστής!

Σε ασφαλιστη δεν πληρωνεις σε αυτον αλλα στην ασφαλιστικη και αυτος απο εκει παιρνει την προμηθεια του . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zoranb είπε

Επαγγελματίας μου είπε πως μόνο από το κατάστημά του μπορώ να χρησιμοποιήσω POS δεν μπορεί να το κουβαλάει μαζί του κ να πληρώνει ο πελάτης remotely καθώς τους έχει απαγορευτεί!

Τα πος που πληρώνεις εκτος καταστήματος πχ με την παραλαβή στο σπιτι σου, είναι πος που πρεπει να εχουν επάνω κάρτα sim, αυτο σημαίνει οτι ο έμπορας πρεπει να εχει μια καρτα αποκλειστικά για το μηχανάκι και να πληρώνει παγια και συνδρομές στην κινητή για ιντερνετ

Οπως καταλαβαίνεις, προμήθεια στην τράπεζα. προμήθεια στην κινητη. φόροι. εφκα κλπ κλπ κλπ θα τα κλείσουν όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...