Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογή που να δείχνει αν σου πάει ένα κούρεμα


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Υπάρχει κάποια αξιόπιστη εφαρμογή η κάποιο site να δω πως θα είμαι αν κάνω ένα κοντό κούρεμα για να μην το μετανιώσω μετά :P

Κάτι τέτοιο  πχ

https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/sean-william-scott-during-a-photocall-at-the-wellington-news-photo/828066608

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, GeorgeSmirlis είπε

Wtf? Έχεις τόσους τριγύρω σου. Ρώτα την κοπέλα σου, τους φίλους σου, τον κωμμωτη σου. Γιατί να θέλουμε εφαρμογή γι'αυτό?

Επίσης μαλλιά είναι. Σε 2 βδομάδες θα είναι μια χαρά αν κάνεις βλακεία.

Δεν έχω κοπέλα, ούτε φίλους, ούτε κομμωτή. Είμαι μόνος μου.

Α νταξει σε 2 βδομάδες ξαναβγαίνουν; σούπερ.

19 λεπτά πριν, Γιαούρτι είπε

σε λίγο θα χρειαζόμαστε εφαρμογή και για να χέσουμε

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν αρκετές. 


http://infinigeek.com/top-10-apps-that-let-you-try-on-different-haircuts/

 

Έχω δοκιμάσει την "in style" από αυτές που έχει το site αυτό μέσα. Δεν μπορείς να κρίνεις αν σου πάει όμως. 
Γιατί άλλο φως έχει το μαλλί που έχουν αυτοί μέσα στην εφαρμογή, άλλο φως έχεις εσύ (εγώ το ήθελα πιο πολύ για το χρώμα). 
+ ότι επειδή εσύ ορίζεις το ύψος που μπαίνει το μαλλί, νομίζεις ότι σου πάει. Και τελικά, δεν σου πάει γιατί πχ έχεις μικρό κούτελο. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλλί είναι φίλε μου.Αν δεν δοκιμάσεις στην πράξη ποτέ δεν θα μάθεις την αλήθεια.

Αν έχεις μακρύ μαλλί και το κόψεις κοντό σίγουρα είναι ένα ρίσκο μία μεγάλη αλλαγή και εσύ θα αποφασίσεις,όχι μία εικόνα του ίντερνετ.Αν έχεις φυσιολογικό όπως οι περισσότεροι  κάνε την αλλαγή και αν δεν σου αρέσει μαλλί είναι σε μερικές μέρες θα μεγαλώσει και το κάνεις όπως παλιά.

Ένας τύπος που μου βάζει  καύσιμα  στο βενζινάδικο κάθε μήνα να μην πω και πιο σύντομα τον βλέπω με διαφορετικό κούρεμα και μου αρέσει που δεν έχει πρόβλημα να δοκιμάσει οποιαδήποτε αλλαγή.Την τελευταία φορά είχε φτιάξει ένα χάρτη πίσω και στο πλάι.Δεν ξέρω τι έδειχνε και τι έλεγε αλλά μου άρεσε.:lol:

Edit

Και κάντο τώρα που έχεις μάλλον πυκνά και μπόλικα γιατί αν μεγαλώσεις και σε εγκαταλείψουν όπως εμένα :P θα μετανοιώσεις που δεν το δοκίμασες.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εφαρμογή για κούρεμα δεν θα είναι πιστή. Λίγο ο φωτισμός, λίγο η γωνία και θα έχεις διαφορετικό αποτέλεσμα απ' αυτό που νομίζεις.

Υπάρχουν όμως διάφορες, ακόμα και σε κινητά (δεν ξέρω όνομα), αλλά αν ξέρεις λίιιγο Photoshop (ή GIMP για δωρεάν), μπορείς να κάνεις ένα τέστ.

Αλλά το μαλλί βγαίνει ξανά και σε παίρνει για πειραματισμούς αν θες να κάνεις κούρεμα. Ειδικά αν μεγαλώνουν γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, giannis2429 είπε

Δεν έχω κοπέλα, ούτε φίλους, ούτε κομμωτή. Είμαι μόνος μου.

Α νταξει σε 2 βδομάδες ξαναβγαίνουν; σούπερ.

αρα τι σε νοιαζει?και χαλια να βγει κανεις δεν θα σ πει τιποτα.Το πολυ πολυ να ειναι ωραιο να σ πει κανας ασχετος κατι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...