Προς το περιεχόμενο

Αγορά βερδμουδας


Elysian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρετε κάποιο κατάστημα να πουλαει 2-4 ευρώ αντρικές  βερμούδες για το σπίτι της θέλω όχι για έξω άρα κάτι απλό...  Αθήνα κέντρο Πειραιά εκεί κοντά σας ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τυχαια ετσι μπηκα σκρουτζ. Και ομως υπαρχει. Τωρα αν ειναι μιας χρησης δεν το ξερω:D

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανά πανηγύρι που ίσως είναι ένα τσικ κάτω από λαική σε τιμές παίζει να βρεις τις 3 στα 10 ευρώ... Για το σπίτι κομπλέ είναι... 

Όπου να ναι θα έχει πανηγύρι λογικά στους Άγιους Πάντες στη Καλλιθέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν έχεις δουλειά πήγαινε Κυριακή πρωί στον Πειραιά στο παζάρι  και ρίξε μια ματιά.

Πριν 2-3 Κυριακές πήρα δύο για πλάκα με 50 λεπτά τη μία και λέω αν δεν είναι καλές τις πάω στα σκουπίδια..

Όταν τις έφερα σπίτι και τις δοκίμασα τρελάθηκα.Δεν είχα τέτοιες βερμούδες στη ντουλάπα μου.Τη μία μου την πήρε ο γυιός γιατί του άρεσε πολύ την άλλη τη φοράω και για βόλτα. Ξαναπήγα αλλά δεν πέτυχα κάτι παρόμοιο.Είναι θέμα τύχης μπορεί να βρεις πολλές μπορεί και τίποτε.Με 3-4-5 ευρώ θα βρεις σίγουρα.

Έστω και για εμπειρία αξίζει μία επίσκεψη.:) 

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, 26ska είπε

50 λεπτά ή βερμούδα;Από τι είναι;

Απο βιοδιασπώμενο υλικό όπως οι οικολογικές σακούλες.  😉

5 ώρες πριν, *nenya* είπε

Γλωσσοδετης ο τιτλος παντως βρε παιδι μου.

Καλα βερμουδοψωνια ευχομαι! 

Γλώσσεψα την μπέρδα μου.  😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, papoys1 είπε

Αν δεν έχεις δουλειά πήγαινε Κυριακή πρωί στον Πειραιά στο παζάρι  και ρίξε μια ματιά.

Πριν 2-3 Κυριακές πήρα δύο για πλάκα με 50 λεπτά τη μία και λέω αν δεν είναι καλές τις πάω στα σκουπίδια..

Όταν τις έφερα σπίτι και τις δοκίμασα τρελάθηκα.Δεν είχα τέτοιες βερμούδες στη ντουλάπα μου.Τη μία μου την πήρε ο γυιός γιατί του άρεσε πολύ την άλλη τη φοράω και για βόλτα. Ξαναπήγα αλλά δεν πέτυχα κάτι παρόμοιο.Είναι θέμα τύχης μπορεί να βρεις πολλές μπορεί και τίποτε.Με 3-4-5 ευρώ θα βρεις σίγουρα.

Έστω και για εμπειρία αξίζει μία επίσκεψη.:) 

 Tο παζαρι που ειναι, παραλληλα στον ηλεκτρικο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Diskimpex είπε

 Tο παζαρι που ειναι, παραλληλα στον ηλεκτρικο ;

Ναι αλλά 1000 μέτρα περίπου πριν το τέρμα.

Αν πας με μετρο κατεβαίνεις στο τέρμα και ανεβαίνεις με τα πόδια.Δεν είναι μακριά.Εγώ πάω συχνά αλλά με το αυτοκίνητο και παρκάρω στο παρκινγκ του lidl γιατί γράφουν συχνά.:P

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις της βερδμουδας (χαχα )κάθε Κυριακή είναι το παζάρι μόνο και τι ώρα στον Πειραιά? Και είναι κοντά στον ηλεκτρικό στα jumbo από πίσω? Η σε μια εκκλησία κοντά? Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...