Προς το περιεχόμενο

Νέο Galaxy J8 από τη Samsung με dual-camera και μπαταρία 3500mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η samsung γ μένα ειναι μια από της καλύτερες εταιρίες γτ ξέρεις οτι έχεις το καλύτερο service , δεύτερων αν το κινητό σου κολλήσει θα ξανανοίξει και γενικά βγάζει στιβαρά κινητά που κάποιες άλλες εταιρίες πλην της χιαομι και της χουαγει .Οι  άλλες τρώνε την σκόνη της  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

Ουτε το miui που χουν οι κινεζοι μ αρεσει, για διαφορους λογους, ομως στα λογια μου ερχεσαι.. αμα μετα απο τοσα χρονια το μονο που χει καταφερει απο αποψη λογισμικου ειναι να "τις παιζει" με τους κινεζους που ξετρυπωσαν "χτες" νομιζω δεν χρειαζεται να λεμε τιποτα αλλο

Για update δεν το συζηταμε, παρακαλας στις ναυαρχιδες για δευτερο update, για τουτο δω αν θα παρει μια και αν τη παρει μετα απο κανα χρονο..

Το j 2017 θα παρει Ο το καλοκαιρι οταν η γοογλε θα βγαζει το Ρ. Το j 2016 δεν λενε τιποτα, "αγνωστο" αν θα παρει

μιλησα μονο για τα προβληματα που βγαζουν οι "κινεζικες" οθονες, δεν εχω ιδεα αμα οι οθονες της σαμμυ ειναι πιο καλες απο τον υπολοιπο ανταγωνισμο. εξαλου οι περισσοτεροι αγοραζουν απο LG και σαμμυ, οποτε δεν νομιζω να χουν μεγαλη διαφορα 

Πρώτον εγώ είπα ότι ανταγωνίζεται τα Pixel2 σε ταχύτητα όχι τα κινέζικα αυτό που εννοούσα είναι ότι τα κινέζικα είναι τα χειρότερα UI σήμερα. Όσον αφορά τις ενημερώσεις η Samsung είναι στο project Tremble πράγμα που σημαίνει ότι τα κινητά της θα φοράνε το νέο λειτουργικό περίπου ένα τετράμηνο μετά από τα Pixel κάτι που δεν με πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...