Προς το περιεχόμενο

Linux από 10 euro


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, αντί να κατηγορούμε τους άλλους που προσφέρουν μία υπηρεσία (και την κοστολογούν όσο θεωρούν αυτοί σωστό και μπράβο τους), ας κάνουμε εμείς αυτό που θεωρούμε σωστό. Ξεκινάω και λέω:

 

Έχω τις εκδόσεις:

 

α) xos ( http://www.xos.nl/resources/xoslinux/ ) η οποία είναι στην ουσία η RedHat Entrerprise με άλλο όνομα, 4 cd

 

β) RH9

 

γ) RH8

 

και για όποιον είναι στην Καλαμάτα και την θέλει, μπορώ να του την αντιγράψω και να του την δώσω, με μόνο κόστος το κόστος των cd (25 λεπτά το καθένα).

 

Όποιος θέλει να στείλει pm.

 

Κάντε και εσείς το ίδιο για τις περιοχές σας, και όλη η συζήτηση για τα 10 ευρώ δεν θα έχει νόημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Sorry to eida to thema ligo kathisterimena alla oi dianomes ubuntu erxodai tzamba spiti sou apo tin Elvetia. Yparxei enas afrikanos epixeirimatias pou me dika tou es\ksoda ginetai o programmatismos, i syllogi, i eggrafi se cd kathos kai i apostoli se opioidipote meros tou kosmou tzabe!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπαράδεκτες οι τιμές. Απορώ τι άλλη δικαιολογία θα σκεφτούν για να χρεώνουν 10 και 20 Ευρώ. Αμα είναι να δώσεις 10 Ευρώ το κατεβάζεις και μόνος σου και τα δίνεις στον ΟΤΕ.

 

...Μανιακός παιδί μου, επειδή έχω πάρει διανομές από την ΕΕΧΙ θα σου πω ότι υπάρχει μόνο ένας άνθρωπος που κάνει τις κόπιες συν όλες τις άλλες δουλιές που κάνει για την ένωση, που συμμένει ότι ΑΝ βγάζει και 3-4 ευρό από αυτόν τον χρόνο που ξοδεύει, εγώ προσωπικά το θεωρώ σωστό και όχι κατακριτέο. Επίσης για όποιον δεν θέλει να πληρώσει ταχυδρομικά μπορεί να τα παραλάβει από τα γραφεία της ΕΕΧΙ.

 

Συνεχίζω κι εγώ την προσπάθεια του φίλου koyan:

1)RHEL4(Redhat enterprise linux 4)

2)FC3(Fedora Core 3)

3)RHL5,RHL6,RHL7,RHL8,RHL9

4)GENTOO LINUX

5)Debian 3.0 GNU/Linux(r5)

6)Slackware linux 10.0/10.1

7)Xandros

8 )Suse linux 7,9.0,9.1,9.2

9)...προσεχώς Ubuntu linux

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι τα Σεπόλια εδώ........................

Smoothwall

Mandrake 10.1

FC3

Suse 9.2 & live CD

Lindows

Redhat

Zeta Deluxe

Knoppel

10-20 εβραίους;Φωτιά και τσεκούρι στους εκμεταλευτές........

Και διερωτούμε......τα παιδιά στο χωριό μέσα σε τόσα φορουμ δεν έχουν κάνει κανένα φιλαράκι;Ταχυδρομείο δεν έρχεται;

Εκτώς και εαν θέλετε να με πείσετε ότι όλοι σκέφτονται το 1ε που κοστίζει το dvd και το ταχυδρομείο για να εξυπηρετίσουν ένα φιλαράκι τους, έστω και ηλεκτρονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Mhn agxonesai einai apo palio "kalo" anekdoto. :P

-

Tora se oti afora thn x ekdosi linux otan sovarevtoun k 3eperastoun ta provlimata symvatotitas hardware ktl k sympliro8ei o epi8imitos ari8mos apo usrs DB - Usrs tote 8a einai oi perisoteres dianomes epi pliromi like suse. ;)

 

kata tin egkatastasi to Suse vrike akrives montelo othonis TFT. Sindesa optical mouse kai epitopou to vrike. Dixws drivers. To Linux anixnevei telika to hardware kalitera apo ta Windows. To mono pou me krataei einai oi peripeteies pou exw afton ton kairo me Plaisio kai to oti prepei na diavasw Linux :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...