Προς το περιεχόμενο

Ποιο από τα δύο budget κινητά;


qwertyuiop2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αδερφός μου δίνει πανελλήνιες και είναι με ένα κινητό- χρέπι 5ετίας. Οι γονείς μας είναι άνετοι οικονομικά αλλά τεχνολογικά αναλφάβητοι, οπότε πρέπει η αγορά να γίνει από εμένα. Θέλω να του κάνω δώρο το πρώτο του νορμάλ κινητό λοιπόν, με περιορισμένο μπάτζετ. rolleyes.gif

Είμαι ανάμεσα στα leeco le ree και στο le 2.

Έχουν ίδιο επεξεργαστή, ίδια μνήμη και παρόμοιο μέγεθος. Από εκεί και μετά δεν ξέρω να ξεχωρίσω διαφορές, θα ήθελα να μου πείτε όσοι τα έχετε (ή όσοι ξέρετε τα επιμέρους, πχ κάμερα) ποιο είναι καλύτερη επιλογή. Το οικονομικό δε με πολυενδιαφέρει μεταξύ των 2, θέλω να πάρω απλώς το καλύτερο μεταξύ τους.

Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανένα από τα δύο.

Κοιτάς Xiaomi Mi note 3,Redmi note 5,Mi6 κλπ

Καλό θα ήταν να συμπληρώσεις και την φόρμα αγοράς.

 

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέω να με βοηθήσετε σε επιλογή μεταξύ των δύο, εννοώ αυτό που λέω. Αν ήθελα τα προβατοποιημένα overpriced μοντέλα της xiaomi με τους πασέ επεξεργαστές, θα ρώταγα γι' αυτά.

Σε ευχαριστώ για τον κόπο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, qwertyuiop2 είπε

Όταν λέω να με βοηθήσετε σε επιλογή μεταξύ των δύο, εννοώ αυτό που λέω. Αν ήθελα τα προβατοποιημένα overpriced μοντέλα της xiaomi με τους πασέ επεξεργαστές, θα ρώταγα γι' αυτά.

Σε ευχαριστώ για τον κόπο σου.

Τα Xiaomi τα έδωσα σαν παράδειγμα.

Τώρα αν εσύ δεν θες οκ πάσο.

Υπάρχουν και άλλα.

Αλλά το ξαναλέω μην κοιτάξεις Letv.

Εγώ για καλό σου το λεω(πρώην κάτοχος Le max 2).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 6 μήνες το le pro elite 3 και είναι απίστευτο - χαλαρά το ισχυρότερο κινητό που είχα ποτέ. Και το πήρα σε τέτοια τιμή, που και άλλο τόσο να να μου βγάλει και να χαλάσει μετά, θα πάρω το ίδιο πάλι. Δεν παίζεται η εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε ενα Mi A1. Θα εχεις φουλ υποστηριξη και πληρεις αναβαθμισεις. Για καποιον που κραταει αρκετα χρονια τα κινητα ειναι βασικο. Ολα καλα με Le αλλα απο updates τιποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Παρε ενα Mi A1. Θα εχεις φουλ υποστηριξη και πληρεις αναβαθμισεις. Για καποιον που κραταει αρκετα χρονια τα κινητα ειναι βασικο. Ολα καλα με Le αλλα απο updates τιποτε.

Δεν θέλει Xiaomi......

57 λεπτά πριν, qwertyuiop2 είπε

Έχω 6 μήνες το le pro elite 3 και είναι απίστευτο - χαλαρά το ισχυρότερο κινητό που είχα ποτέ. Και το πήρα σε τέτοια τιμή, που και άλλο τόσο να να μου βγάλει και να χαλάσει μετά, θα πάρω το ίδιο πάλι. Δεν παίζεται η εταιρεία.

Εσύ ξέρεις.....

Αφού λοιπόν θες από αυτά τα δύο θα σου πω το Le 3 που έχει και καλύτερη κάμερα και μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...