Προς το περιεχόμενο

OOTT part 1


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, *nenya* είπε

Αντιφιτνες λεω και κλαιω;

Γιατι τοσο ασχημα βρε παιδι μου; Εχεις κοψει τα παντα απο junk και παρεμφερή;

ετσι λέω στους άλλους...τώρα τελευταία τρώω μόνο cheerios και doritos 😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 800
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα φάει μια φορά πριν χρόνια,ήταν λίγο πιο γλυκό από ότι περίμενα....νόμιζα ότι θα ήταν σαν ξεροψημένο μπέικον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς σίγουρα πόσο είναι το παράβολο επανεξέτασης για δίπλωμα οδήγησης; Μιλάω για το πρακτικό κομμάτι, γιατί κόπηκε ένας φίλος μου και του ζητάει 160ε ο δάσκαλος για να ξαναδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, SOADNICK said:

Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς σίγουρα πόσο είναι το παράβολο επανεξέτασης για δίπλωμα οδήγησης; Μιλάω για το πρακτικό κομμάτι, γιατί κόπηκε ένας φίλος μου και του ζητάει 160ε ο δάσκαλος για να ξαναδώσει.

τι εχω ακουσει και ψαξτο γιατι κατι βρωμαει και δεν ειναι τα ποδια μου.οι περισσοτεροι σαν επανεξεταση παιρνουν σχεδον τα ιδια λεφτα που παιρνουν και για την εξεταση.καποιος ειχε πει ομως οτι η επανεξεταση ειναι πολυ λιγοτερα λεφτα σε στυλ 20 30 ευρω και οτι ολα τα αλλα πανε υπερ δασκαλου.οποτε googlare το λιγο η ανοιξε θεμα γιατι δεν αμφιβαλλω για τιποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, SOADNICK είπε

Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς σίγουρα πόσο είναι το παράβολο επανεξέτασης για δίπλωμα οδήγησης; Μιλάω για το πρακτικό κομμάτι, γιατί κόπηκε ένας φίλος μου και του ζητάει 160ε ο δάσκαλος για να ξαναδώσει.

Μαζί με μαθήματα;

Στις 15/6/2018 στις 10:03 ΠΜ, stormrain είπε

Μου εχει φέρει φιλος απο το Μερικα μπηφ τζερκις. Ανυπομονώ ναδοκιμάσω!!

Καλημέρα σας 😛

Στα Lidl είχε μια εποχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SOADNICK είπε

Όχι, και χωρίς λάδι.

 

 

Άκου τι θα κάνει.

 

Θα πάει να πάρει τις καρτέλες του, και αφού τον στείλει στο διάολο τον μαλάκα που θέλει και 160€ για την επανεξέταση θα ψάξει να βρει άλλη σχολή οδηγών.

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, status είπε

Άκου τι θα κάνει.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Θα πάει να πάρει τις καρτέλες του, και αφού τον στείλει στο διάολο τον μαλάκα που θέλει και 160€ για την επανεξέταση θα ψάξει να βρει άλλη σχολή οδηγών.

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Κατάλαβα, ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...