Προς το περιεχόμενο

Προβλημα εφαρμογης instagram


Vasilis T 92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το Samsung galaxy s6 Και δεν μπορω να μπω στο instagram.  Εδω και λιγη ωρα με πεταει συνεχεια εξω και μου βγαζει ενα μηνυμα και μου λεει  ( Instagram διακοπηκε. Επανεκκινηση εφαρμογης και αποστολη σχολιων απο κατω) Παταω επανεκινηση εφαρμογης και μου ξαναβγαζει το ιδιο συνεχεια . Εχω κανει ενημερωση της εφαρμογης και εχω κανει και επανεκκινηση του κινητου αλλα τιποτα παλι τα ιδια μου κανει. Δοκιμασα να μπω και απο αλλο κινητο το S8 και εκει μου μπαινει κανονικα μεχρι στιγμης δεν με πεταει εξω... τι μπορει να συμβαινει???.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Vasilis T 92 said:

Εχω το Samsung galaxy s6 Και δεν μπορω να μπω στο instagram.  Εδω και λιγη ωρα με πεταει συνεχεια εξω και μου βγαζει ενα μηνυμα και μου λεει  ( Instagram διακοπηκε. Επανεκκινηση εφαρμογης και αποστολη σχολιων απο κατω) Παταω επανεκινηση εφαρμογης και μου ξαναβγαζει το ιδιο συνεχεια . Εχω κανει ενημερωση της εφαρμογης και εχω κανει και επανεκκινηση του κινητου αλλα τιποτα παλι τα ιδια μου κανει. Δοκιμασα να μπω και απο αλλο κινητο το S8 και εκει μου μπαινει κανονικα μεχρι στιγμης δεν με πεταει εξω... τι μπορει να συμβαινει???.

Έχεις περάσει κανα theme; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, UsualSuspect__ είπε

Άστο τίποτα :P

Δοκίμασες να το σβήσεις τελείως και να το κάνεις ξανά εγκατάσταση;

Ναι...αλλα δεν γίνετε  να το σβήσω τελείως
μονο να το απενεργοποίησω.

Αστο μου ξαναβγαλε καινουργια ενημερωση τωρα την ειδα και το insta εχει αλλαξει τελειως  μαλλον για αυτο μου τα κανε αυτα ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Vasilis T 92 said:

Ναι...αλλα δεν γίνετε  να το σβήσω τελείως
μονο να το απενεργοποίησω.

Αστο μου ξαναβγαλε καινουργια ενημερωση τωρα την ειδα και το insta εχει αλλαξει τελειως  μαλλον για αυτο μου τα κανε αυτα ευχαριστω.

Θέλει καθάρισμα η cache τότε.

Μπες στα apps, βρες το ινστα και κάνε clear cache η data, ό,τι γουστάρεις εσύ :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το ιδιο προβλημα σε S8 μετα απο αναβαθμιση του instagram και του facebook και με πεταγε εξω οταν εβλεπα στορυ .. αναγκαστηκα να κανω επαναφορα εργοστασιακων στο κινητο .. δοκιμασε πρωτα να σβησεις cache της εφαρμογης, και μετα αν δεν πετυχει απεγκατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 7 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εχω iphone και εχω στην κατοχη μου τρεις λογαριασμους αλλα μπορω να μπω μονο σε εναν γιατι στους αλλους βγαινει σφαλμα [προεκυψε προβλημα με το ετημα σας] μπορει καποιος να βοηθησει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 27/8/2019 στις 1:14 ΜΜ, Kahmenos είπε

εχω iphone και εχω στην κατοχη μου τρεις λογαριασμους αλλα μπορω να μπω μονο σε εναν γιατι στους αλλους βγαινει σφαλμα [προεκυψε προβλημα με το ετημα σας] μπορει καποιος να βοηθησει

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα..μπαινω απο iphone 6s και μου βγαζει οτι προεκυψε προβλημα ενω οταν μπω απο αλλη σyσκευη με συνδεει κανονικα..PLEASE HEEEEEELP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Γεια σας ! Έχω θέμα το ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ κόλλησε μου βγάζει ότι Έχω 15 αδιάβαστο μυνήματα συνέχεια ενώ τα Έχω διαβάσει απαντήσεις από άλλους δεν μου έρχονται και ενώ Έχω όλες τις ειδοποιήσεις ενεργοποιημένα δεν μου εμφανίζει κάτι Αλλά μυνήματα που είχα στο φάκελο Γενικά! Διέγραψα την μνήμη του ίντσα το διέγραψα τι ξανά κατέβασα συνδέθηκε και από άλλο browser από ίντερνετ οχι από εφαρμογή τι να κάνω ξέρει κανείς? Θα τρελαθώ!!!! Πλιζ help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...