Προς το περιεχόμενο

Προβλημα εφαρμογης instagram


Vasilis T 92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ! Έχω θέμα το ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ κόλλησε μου βγάζει ότι Έχω 15 αδιάβαστο μυνήματα συνέχεια ενώ τα Έχω διαβάσει απαντήσεις από άλλους δεν μου έρχονται και ενώ Έχω όλες τις ειδοποιήσεις ενεργοποιημένα δεν μου εμφανίζει κάτι Αλλά μυνήματα που είχα στο φάκελο Γενικά! Διέγραψα την μνήμη του ίντσα το διέγραψα τι ξανά κατέβασα συνδέθηκε και από άλλο browser από ίντερνετ οχι από εφαρμογή τι να κάνω ξέρει κανείς? Θα τρελαθώ!!!! Πλιζ help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/2/2020 στις 6:38 ΜΜ, Marinaperistera είπε

Γεια σας ! Έχω θέμα το ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ κόλλησε μου βγάζει ότι Έχω 15 αδιάβαστο μυνήματα συνέχεια ενώ τα Έχω διαβάσει απαντήσεις από άλλους δεν μου έρχονται και ενώ Έχω όλες τις ειδοποιήσεις ενεργοποιημένα δεν μου εμφανίζει κάτι Αλλά μυνήματα που είχα στο φάκελο Γενικά! Διέγραψα την μνήμη του ίντσα το διέγραψα τι ξανά κατέβασα συνδέθηκε και από άλλο browser από ίντερνετ οχι από εφαρμογή τι να κάνω ξέρει κανείς? Θα τρελαθώ!!!! Πλιζ help

Γιατί αγχώνεσαι;Είναι απλά 1 εφαρμογή.Πιθανόν είναι bug της εφαρμογής και θα φτιάξει με το επόμενο update.

Πχ άλλο μέλος του forum έχει η είχε άλλο πρόβλημα:

https://www.insomnia.gr/forums/topic/729862-πρόβλημα-με-το-instagram/

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας!! Χθες πήγα να δημιουργήσω ένα δεύτερο προφίλ στο ινσταγκραμ και χρησιμοποίησα τον ίδιο αριθμό κινητού τηλεφώνου με το κανονικό μου προφίλ

Έπειτα διέγραψα τον λογαριασμό τον δεύτερο ,αλλά στο κανονικό μου προφίλ δεν αναγνωρίζει τον αριθμό κινητού τηλεφώνου ,δεν με συνδεει με αυτον και όταν πάω να ενεργοποιήσω τον ελεγχο ταυτότητας δύο παραγόντων μέσω sms μου γράφει ότι προέκυψε άγνωστο σφάλμα! Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ,ώστε να ξανά χρησιμοποιήσω τον ίδιο αριθμό που είχα και παλια;;;( Είναι ανάγκη ..έχω κατά αγχωθει 😞)

Όταν μπαίνω από γκουγκλ μου ζητάει επιβεβαιωση αριθμού ,μου στέλνουν κωδικό ,τον γράφω και μετά μου γράφει προέκυψε σφάλμα ,παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα!

Οποια απάντηση θα είναι χρήσιμη

Ευχαριστώ πολύ

 

 

Επεξ/σία από MariaPto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 11 μήνες μετά...

20210328_211742.jpg.367a2aa438d54d818a652909f3741fd1.jpgΕχω ενα πρόβλημα.... Μπαίνω κανονικά στο ινστα. Απλά όταν πάω να δω πόσους ακολούθους έχω δεν μου βγάζει τίποτα.  Μόνο την φωτογραφία προφίλ και τα υπόλοιπα. Επίσης, όταν πάω να δω ποιοι φίλοι μου είναι σε σύνδεση, μου βγάζει ελάχιστους από αυτούς, χωρίς να έχουν κάνει κάποια ρύθμιση να μην μπορώ να βλέπω ποτέ είναι μέσα.😪🥺

Παρακαλώ αν μπορείτε να με βοηθήσετε Κάντε το..🙁

Ευχαριστώ πολυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

εχω προβλημα εδω και ωρα σε οτι συσκευη συνδεθω,με πεταει εξω και λεει εχετε αποσυνδεθει.εχω αλλαξει κωδικο προσβασης,απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση αλλα παλι τα ιδια.υπαρχει περπτωση να ειναι τεχνικο θεμα του ινσταγκραμ; εχω ενεργοποιημενο επισης τον ελεγχο ταυτοτητας 2 παραγοντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...