Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 κρατημένος ο ποδηλατικος εξοπλισμος για το μελος mpitzi91 μεχρι του χρονου.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις ‎26‎/‎12‎/‎2018 στις 3:14 ΜΜ, alucards74 είπε

Δώθηκε στον tigergreg. Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία

Τελικα   δεν  θα   χρησιμοποιησω   τον   κωδικο   εκπτωσης   30   ευρω   του   ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ   γιατι   οι  τιμες  του  ειναι  στα   υψη....

Οποιος   τον   θελει   ας   μου  στειλει   πμ   να   του  τον   στειλω.  Ισχυει   εως    20/01/2019.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, poulinos είπε

χαριζονται τα παρακατω.περιοχη βριλησσια χαλανδρι και διαθεσιμα απο σαββατο πρωι που γυρναω.δεν στελνω επαρχια.

linksys wag 200 adsl over pstn.στο κουτι του καινουριο.

dlink dsl 2751 αν θυμαμαι σωστα.δεν το.εχω δοκιμασει αλλα δουλευει οσο ξερω. ειναι μονο adsl.

δεν θα δοθουν σε ατομο που εκανε account σημερα.πρωτα μυνημα εδω μετα pm.οι περιοχες ειναι αυτες και μονο αυτες. εξαιρεση δευτερα ως παρασκευη που μπορω λενορμαν και εθνικη οδο απο 9 εως 17.00

ισως να εχω και ενα zte 168 adsl vdsl και ενα technicolor 5336 αλλα θα το τσεκαρω απο δευτερα

Αν τα 2 τελευταία, είναι καλύτερα απ το ΖΧΗΝ Η108Ν V2.5, θα με ενδιέφερε ένα απ αυτά.

(Αν τα βρεις κιόλας) :P 

Ζ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, HateMe said:

Αν τα 2 τελευταία, είναι καλύτερα απ το ΖΧΗΝ Η108Ν V2.5, θα με ενδιέφερε ένα απ αυτά.

(Αν τα βρεις κιόλας) :P 

Ζ

ειναι και τα δυο καλυτερα και ειναι και vdsl .σε ενημερωνω δευτερα.99,9 τις 100 ενα απο τα δυο το εχω σιγουρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

ειναι και τα δυο καλυτερα και ειναι και vdsl .σε ενημερωνω δευτερα.99,9 τις 100 ενα απο τα δυο το εχω σιγουρα.

Τέλεια ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, poulinos είπε

ειναι και τα δυο καλυτερα και ειναι και vdsl .σε ενημερωνω δευτερα.99,9 τις 100 ενα απο τα δυο το εχω σιγουρα.

Pouline αν δεν προκύψει παραλαβή από τον άνωθεν φίλο ενδιαφέρομαι για το Technicolor 5336.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, rafa1919 said:

Pouline αν δεν προκύψει παραλαβή από τον άνωθεν φίλο ενδιαφέρομαι για το Technicolor 5336.

αν υπαρχουν και τα δυο τοτε μπορειτε να συμφωνησετε ποιος θα παρει ποιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

αν υπαρχουν και τα δυο τοτε μπορειτε να συμφωνησετε ποιος θα παρει ποιο.

Έγινε!
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα παλιο ασπρομαυρο laser φωτοτυπικο που δεν χρησιμοποιω αναρωτιεμαι μηπως το θελει κανεις πριν το δωσω στην ανακυκλωση

ειναι το: Xerox WorkCentre Pro 416 

Δουλευει κανονικα απλως επειδη το εχω αφημενο αρκετο καιρο εχουν σκληρηνει λιγο τα ροδακια και μαγκωνει τα χαρτια αν του τα δωσεις μαζεμενα, θελει λιγο ρεγουλαρισμα.

Αν ενδιαφερεται καποιος να στειλει μηνυμα, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, steliosdim είπε

Εχω ενα παλιο ασπρομαυρο laser φωτοτυπικο που δεν χρησιμοποιω αναρωτιεμαι μηπως το θελει κανεις πριν το δωσω στην ανακυκλωση

ειναι το: Xerox WorkCentre Pro 416 

Δουλευει κανονικα απλως επειδη το εχω αφημενο αρκετο καιρο εχουν σκληρηνει λιγο τα ροδακια και μαγκωνει τα χαρτια αν του τα δωσεις μαζεμενα, θελει λιγο ρεγουλαρισμα.

Αν ενδιαφερεται καποιος να στειλει μηνυμα, ευχαριστω.

Περιοχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...