Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μητρικη εφυγε στον BLISS , καλα μαστορεματα!

Επομενο αντικειμενο τωρα....

θερμαντικο σωμα Vicko ,αναβει - ισως εχει καποιο μικρο θεμα , δεν το ελεγξα παραπανω 

θεσσαλονικη, οχι αποστολες, μονο ατομα που εχουν δωσει πραγματα και δεν παιρνουν μονο

προτεραιοτητα σε αυτους που μου εχουν δωσει κατι στο παρελθον

εκδηλωση ενδιαφεροντος πρωτα εδω και μετα πμ

112 (2).jpg

Επεξ/σία από drkar
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 13/9/2020 στις 10:58 ΠΜ, CaMp3on είπε

Χαρίζεται το παρακάτω ασύρματο. Λειτουργεί κανονικά. Έχει μικρή αυτονομία εκτός βάσης.

Παραλαβή από την έδρα μου στην ανατολική Θεσσαλονίκη.

Όποιος ενδιαφέρεται ας απαντήσει πρώτα εδώ.

received_360578564979987.jpeg

Παίρνει κοινές επαναφορτιζόμενες μπαταρίες, οπότε το πρόβλημα της μικρής αυτονομίας λύνεται πολύ φτηνα...

(Δεν ενδιαφέρομαι)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα! Έχω κάποια αρώματα για παρασκευη ατμιστικων υγρών. Κάποια λήγουν το Δεκέμβριο και κάποια το 2021. Θέλω να τα πάρει κάποιος έμπειρος ατμιστης. Παραλαβή μόνο από στάση τραμ ΜΥΚΑΛΗΣ λόγω έλλειψης χρόνου. Νέα Σμύρνη. Ο πρώτος που ενδιαφέρεται να σχολιάσει εδώ και μετά inbox! Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από sp3cial
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sp3cial είπε

καλησπέρα! Έχω κάποια αρώματα για παρασκευη ατμιστικων υγρών. Κάποια λήγουν το Δεκέμβριο και κάποια το 2021. Θέλω να τα πάρει κάποιος έμπειρος ατμιστης. Παραλαβή μόνο από στάση τραμ ΜΥΚΑΛΗΣ λόγω έλλειψης χρόνου. Νέα Σμύρνη. 

ενδιαφέρομαι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω και αυτό το σταθερό τηλέφωνο! Σχολιάστε εδώ και μετά inbox. Στάση τραμ Μυκάλης / Νέα Σμύρνη

 

2D3053F2-1B3D-4C0E-84A2-6974B494B6CC.jpeg

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

NOKIA  tv n79i  κινεζικος   κλωνος  ΔΙΚΑΡΤΟΣ   με   μπαταρια   λειτουργικο   με  tv  χωρις   φορτιστη.

Eχει  βυσμα  MINI USB  οπως  τα   περισσοτερα   σμαρτφον.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   το   ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ   ΔΥΝΑΤΟΝ!

Ποσταρετε   πρωτα  εδω   και   στειλτε   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ   ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tigergreg είπε

NOKIA  tv n79i  κινεζικος   κλωνος  ΔΙΚΑΡΤΟΣ   με   μπαταρια   λειτουργικο   με  tv  χωρις   φορτιστη.

Eχει  βυσμα  MINI USB  οπως  οι  εξωτερικοι  σκληροι   δισκοι.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   το   ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ   ΔΥΝΑΤΟΝ!

Ποσταρετε   πρωτα  εδω   και   στειλτε   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ   ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

Θα το ηθελα εγω αλλα δεν βρίσκομαι Αθήνα αν μπορέσεις και μου το κρατήσεις θα σου ήμουν υπόχρεος επιστρέφω σε μια εβδομάδα Αθήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Steve Apo είπε

Θα το ηθελα εγω αλλα δεν βρίσκομαι Αθήνα αν μπορέσεις και μου το κρατήσεις θα σου ήμουν υπόχρεος επιστρέφω σε μια εβδομάδα Αθήνα 

Δεν  θαμαι   εγω  ομως  και  γι  αυτο   θελω   να   φυγει   σημερα  αν  ειναι  δυνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sp3cial είπε

Χαρίζω και αυτό το σταθερό τηλέφωνο! Σχολιάστε εδώ και μετά inbox. Στάση τραμ Μυκάλης / Νέα Σμύρνη

2D3053F2-1B3D-4C0E-84A2-6974B494B6CC.jpeg

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι 

ΣΑΣ στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Δεν  θαμαι   εγω  ομως  και  γι  αυτο   θελω   να   φυγει   σημερα  αν  ειναι  δυνατον.

Εντάξει εαν δεν το πάρει κάποιος ςγω θα σου ξανά στείλω μνμ προσωπικό ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Steve Apo είπε

Εντάξει εαν δεν το πάρει κάποιος ςγω θα σου ξανά στείλω μνμ προσωπικό ευχαριστώ. 

Το  πολυ-πολυ   να  στο  αφησω  σε  συνεργατη   πλατεια   κανιγγος   αν  δεν   ερθει   κανεις  ως   αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Το  πολυ-πολυ   να  στο  αφησω  σε  συνεργατη   πλατεια   κανιγγος   αν  δεν   ερθει   κανεις  ως   αυριο.

Οκ κανένα πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tigergreg είπε

NOKIA  tv n79i  κινεζικος   κλωνος  ΔΙΚΑΡΤΟΣ   με   μπαταρια   λειτουργικο   με  tv  χωρις   φορτιστη.

Eχει  βυσμα  MINI USB  οπως  οι  εξωτερικοι  σκληροι   δισκοι.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   το   ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ   ΔΥΝΑΤΟΝ!

Ποσταρετε   πρωτα  εδω   και   στειλτε   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ   ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

Με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα insomniacs!

Χαρίζω τη παρακάτω κιθάρα - όποιος ενδιαφέρεται, παρακαλώ να στείλει πμ πριν την απάντηση στο νήμα.

Η κιθάρα είναι μάρκας Harley Benton ST-20 SB, με αλλαγμένο τον λαιμό της. Ο original λαιμός της χρησιμοποιήθηκε σε άλλο guitar project.

Αυτή τη στιγμή φοράει λαιμό από squier strat με το full cbs headstock. Ο λαιμός, αν και σχετικά κομπλέ, έχει θέμα με το truss rod. Συγκεκριμένα, έχουν φαγωθεί οι βόλτες και δεν μπορώ να το γυρίσω δεξιά ή αριστερά. Κατα τα άλλα, δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόβλημα στη κιθάρα εκτός από το χτύπημα που φαίνεται στις φώτο, το οποίο προφανώς δεν επηρεάζει τον ήχο.

Γενικα η κιθάρα ηχητικά είναι πολύ καλή entry level, ακόμα και αν πληρώσετε τη φουλ αξία της για καινούρια, πόσο μάλλον τώρα που είναι δωρεάν :)

Με ένα σετάκι χορδές μπορείτε να παίξετε, αν και το action ενδέχεται να είναι περίεργο. Αλλιώς με το τριπλό sunburst μπορεί να γίνει ένα όμορφο διακοσμητικό!

Παραλαβή από το χώρο μου, Πειραιάς.

Δίνεται χωρίς θήκη

Ευχαριστώ!

119781755_2473094496323039_7897510523558716628_n.jpg.a739b744ec21cfa1f4ef420fba957786.jpg119794471_735448357300025_7949895167576320216_n.jpg.ef571985b312a1504d7ace6d54a33e91.jpg119754362_1038236163257323_3667692133560190305_n.jpg.cc05d7cf1bef6aa66d6facc65e933901.jpg

 

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...