Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, 3DJIN said:

τα γλυκα στο ντελτορο εχουν θεμα παρουσιασης για καταστημα 35ε/ατομο,επισης το cheesecake με κουταλι και οχι με πιρουνι...ενταξει γελασαμε...μαλλον μαγειρες κανουν τα πιατα!

 

Ε; Τί εννοείς; Το κουτάλι δεν μου επηρέασε τη γεύση του cheesecake (θα παρέμενε πεντανόστιμο είτε το έτρωγα με κουτάλι είτε με πιρούνι). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Λογω κακου παρκινγκ απο μενα ειναι οχι  .Εκτος αν ερθει καποιος να με παρει η' ερθω με  την  vespa axxa

ενας γιατρος & ενας απο μια παρεα με σβερκατους ειχαν αφησει κλειδι & το παρκαραν οι καλησπερακηδες.

εναλλακτικα στα γυρω στενα ή αν πας μετα τις 21.30, παρκαρεις πεζοδρομιο σε χωρο σταθμευσης που λειτουργει οσο ειναι το μαγαζι ανοιχτο - αρα no-problem για γραψιμο/γρατσουνισμα.

54 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

τα γλυκα στο ντελτορο εχουν θεμα παρουσιασης για καταστημα 35ε/ατομο,επισης το cheesecake με κουταλι και οχι με πιρουνι...ενταξει γελασαμε...μαλλον μαγειρες κανουν τα πιατα!

Στο πιατο με τη σοκολατοπιτα ή το σουφλε τα εχουν απλα και πολυ ερασιτεχνικα πλημμυρισει...

τι ειναι αυτοι ρε..

επειδη εμεις πηγαμε να φαμε & οχι να δουμε, ενημερωνω οτι το οπτικο αν κ οχι τελειο ειναι οκ & το γευστικο αρκετα δυνατο.

-

μη γινεσαι σα τον τυπο που ηταν με το πιπινι του & αντι ν'ασχοληθει με αυτο, ασχοληθηκε που μπηκα με τη φορμα της δουλειας

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ετσι παιδακια,οταν ο αλλος σου πουλαει ιστορια και μουρη με 35ε το ατομο οφειλει να ειναι πιο σοβαρος στην εμφανιση

Η γευση δεν εχει σχεση και της γιαγια μου τελεια γευση εχει το cheesecake και δεν το πληρωνεις 35...και εχει δικαιωμα να στο φερει με κουταλι γιατι δεν ειναι επαγγελματιας,τωρα αυτοι εκει στο χαλανδρι....ενταξει ...τι να πει κανεις λες και πας σε ταβερνειο με 20ε το ατομο...

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 3DJIN είπε

επισης το cheesecake με κουταλι και οχι με πιρουνι...ενταξει γελασαμε...

Έχοντας πανω μια 20ετια στα εστιατόρια πενταστερων ξενοδοχείων θα ηθελα να σε ενημερώσω πως με κουτάλι τρώγεται το cheesecake. 

Είσαι απο αυτούς που χρησιμοποιούν το κουταλι του καφε ( το μικρο) για οποιαδήποτε αλλη χρήση πέρα του να ανακατέψεις την ζάχαρη στον καφε σου;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

δεν ειναι ετσι παιδακια,οταν ο αλλος σου πουλαει ιστορια και μουρη με 35ε το ατομο οφειλει να ειναι πιο σοβαρος στην εμφανιση

Η γευση δεν εχει σχεση και της γιαγια μου τελεια γευση εχει το cheesecake και δεν το πληρωνεις 35...και εχει δικαιωμα να στο φερει με κουταλι γιατι δεν ειναι επαγγελματιας,τωρα αυτοι εκει στο χαλανδρι....ενταξει ...τι να πει κανεις λες και πας σε ταβερνειο με 20ε το ατομο...

δεν ειδα καπου υφος ή τουπε στο μαγαζι...

επισης, σε νορμαλ κατασταση τρως με 25-27 το ατομο κ αν εισαι Φωτης + Γιωργος + Κωστας τρως με 80 το ατομο...

περα απ'τα κλαρινα & τους τζιτζιφιογκους πουλ-μουρ, ακομη και ο σοβαροτατος μετρ (50αρης) και το σερβις και ολοι γενικως μια χαρα καθημερινα ατομα ηταν. και χαβαλε τους εκανα & ανταποκριθηκαν 100% και στα  σοβαρα που ειπαμε παλι στο 100%. 

τωρα εγω πηγαινω για να φαω κατι που δεν εχω χρονο (και γνωσεις) να το κανω σπιτι μου...

προφανως της γιαγιας μου τα φαγητα εχουν αξια ανεκτιμητη σαν τις δυνατοτητες της μαστερκαρντ.

τελος απο μενα γιατι ειναι οφ η συζητηση και δε βγαζει πουθενα.

Επεξ/σία από mclein²
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosXboxone είπε

Θελω και εγω :D

Καλά ήταν δε μπορώ να πω, κατά τύχη βρέθηκα στο μαγαζί διότι ήμουν κοντά για παράσταση στο Δαναό και είχαμε χρόνο... οπότε φάγαμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει οι admin να μας δώσουν πρόσβαση σε μεγαλύτερο μέγεθος φωτογραφίες!! φαγητά ανεβάζουμε και πρέπει να τα βλέπουμε πεντακάθαρα!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, arxontas2323 είπε

Πρέπει οι admin να μας δώσουν πρόσβαση σε μεγαλύτερο μέγεθος φωτογραφίες!! φαγητά ανεβάζουμε και πρέπει να τα βλέπουμε πεντακάθαρα!!

Υπάρχουν hosting sites. Τις ανεβάζεις εκεί και εδώ απλά βάζεις τα links. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

@Wayward που?

Μπουρδα ειναι αυτο...

Uberness

83315144_929640810764100_2946478960990486528_n.jpg

84401798_182325586346340_96095267568222208_n.jpg

83481648_122237505769644_3017480237886734336_n.jpg

83866800_513924849256824_1484734915365830656_n.jpg

84461550_2421439191450543_3446984848751722496_n.jpg

Μυλόλιθος, Πανόρμου

Search στο κινητό εκείνη τη στιγμή διότι είχα μια ώρα και κάτι πριν το Lighthouse στο Δαναό. 

ΟΚ γενικά το φαγητό, θα ήθελα λίγο πιο ζουμερό το ψαρονέφρι που σα να ήταν λίγο στεγνό.

 

Uberness καλά? Έχω ακούσει διάφορες απόψεις.

Επεξ/σία από Wayward
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...