Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε, βεβαια...ο κυρ Φωτης που δινει τα 150€ για κιβωτια ανθρακουχο νερο καθε 2 μερες πηγαινει κ παραλαμβανει απ'τον αριστο...

η πλεμπα καθεται σπιτι κ τρωει μακαρονια ορφανα μεχρι να μπει το επιδομα 31/03

Επεξ/σία από mclein²
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θες να φας ένα πιτόγυρο, αλλά το μόνο ανοιχτό γυραδικο στην πόλη είναι συνάμα και το χειρότερο.  Πόσοι συμπάσχουν μαζί μου ; 

  • Like 4
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σήμερα είχε κοτόπουλο.

Με τορτίγια ολικής για τους φιτ / με σως σπιτικη με στραγγιστο γιαουρτακι ,πιπερια κτλ

 

 

11.jpg

22.jpg

44.jpg

55.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βάλω και εγώ κάτι μιας και έχω αρκετό καιρό να κάνω post εδώ.

Πριν 1 χρόνο ξεκίνησα σε νέα δουλειά και συχνά πυκνά παίρνουμε κρέπες από τον Καράφλα στο Μενίδι (δύο είναι).

Ορίστε η πιο πρόσφατη παραγγελία (πριν μας απαγορεύσουν τα delivery λόγο του ιού). Δυστυχώς δεν είναι από τον "καλό" Καράφλα αλλά μας κάνει και αυτός.

bAbkY4q.jpg

 

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Grim Ripper said:

Ας βάλω και εγώ κάτι μιας και έχω αρκετό καιρό να κάνω post εδώ.

Πριν 1 χρόνο ξεκίνησα σε νέα δουλειά και συχνά πυκνά παίρνουμε κρέπες από τον Καράφλα στο Μενίδι (δύο είναι).

Ορίστε η πιο πρόσφατη παραγγελία (πριν μας απαγορεύσουν τα delivery λόγο του ιού). Δυστυχώς δεν είναι από τον "καλό" Καράφλα αλλά μας κάνει και αυτός.

bAbkY4q.jpg

Για εμένα απαράδεκτο η κρέπα να έχει τόσα ζουμιά/σιρόπι, θα γίνει νιανιά.. Και δεν είμαι απο τους πολέμιους της σκέτης κρέπας. Μερέντα, νουτέλα, πραλίνες ΟΚ αλλά αυτό για εμένα είναι φάουλ...

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, j0hnn1e είπε

Για εμένα απαράδεκτο η κρέπα να έχει τόσα ζουμιά/σιρόπι, θα γίνει νιανιά.. Και δεν είμαι απο τους πολέμιους της σκέτης κρέπας. Μερέντα, νουτέλα, πραλίνες ΟΚ αλλά αυτό για εμένα είναι φάουλ...

Η αλήθεια είναι ότι η συγκεκριμένη και εμένα δεν μου άρεσε ιδιαίτερα ακριβώς λόγο της σοκολάτας, ήταν πιο νερουλή ας πούμε.

Έχω και αυτήν εδώ από τον άλλο Καράφλα, καλύτερη η σοκολάτα εδώ αν και όπως καταλαβαίνεις και τα δύο μαγαζιά είναι της υπερβολής. 😛

Έχω ακούσει καλά λόγια για την Twins Inspiration στο Ίλιον και ελπίζω να πάρω και από εκεί κάποια στιγμή.

Ps9CHfd.jpg

 

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Grim Ripper said:

 

Έχω ακούσει καλά λόγια για την Twins Inspiration στο Ίλιον και ελπίζω να πάρω και από εκεί κάποια στιγμή.

Η Twins (σκέτη Twins για τους ντόπιους) είναι το πιο παλιό μαγαζί στο Ίλιον για σάντουιτς/κρέπες/βάφλες (και ήταν το αγαπημένο μέρος μαθητών για κοπάνες). Νομίζω τέλη 80', αρχές 90' πρωτοάνοιξε. Ελπίζω να κρατάει ακόμα την ποιότητα και τις καλές τιμές που είχε, τελευταία φορά πήγα πριν 5-6 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, *nenya* είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Η Twins (σκέτη Twins για τους ντόπιους) είναι το πιο παλιό μαγαζί στο Ίλιον για σάντουιτς/κρέπες/βάφλες (και ήταν το αγαπημένο μέρος μαθητών για κοπάνες). Νομίζω τέλη 80', αρχές 90' πρωτοάνοιξε. Ελπίζω να κρατάει ακόμα την ποιότητα και τις καλές τιμές που είχε, τελευταία φορά πήγα πριν 5-6 χρόνια.

Όταν φάω θα σε ενημερώσω. 😛

Απ' όσο ξέρω πάντως τσιμπάει λίγο στην τιμή αλλά αξίζει, ειδικά και το μέγεθος είναι αρκετά μπαμπατσικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...