Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Θεωρώ πως ο συνδυασμός, μέγεθός-τιμή και ποιότητα ειναι πολυ καλός.

Στεγνά και ξεραμένα είναι φίλε μου, μέγεθος οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρόσφατα δοκίμασα jackaroo άνοιξε κέντρο αθηνας μαγαζί, έχει μεγάλη αναμονή πάνω από ώρα και μερικές φορές δεν εξυπηρετεί λόγο φόρτου αλλά έχει τεράστιες ποσότητες και είναι γευστικό και αρκετά ποιοτικά.

Πήρα ένα mega sandwich με μπιφτέκι έφαγα μεσσημερι βράδυ στα 12 ευρώ.

https://ibb.co/dGR2VGH

 

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Πρόσφατα δοκίμασα jackaroo άνοιξε κέντρο αθηνας μαγαζί, έχει μεγάλη αναμονή πάνω από ώρα και μερικές φορές δεν εξυπηρετεί λόγο φόρτου αλλά έχει τεράστιες ποσότητες και είναι γευστικό και αρκετά ποιοτικά.

 

Απο οταν ανοιξε στην Κυψελη το εχω λιωσει. Πραγματι ειναι σπαστικο που κλεινει το delivery και η αναμονη ειναι συνηθως ~1 ωρα αλλα παντα αξιζει. Ελπιζω να μην ριξουν στην πορεια την ποιοτητα τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Πρόσφατα δοκίμασα jackaroo άνοιξε κέντρο αθηνας μαγαζί, έχει μεγάλη αναμονή πάνω από ώρα και μερικές φορές δεν εξυπηρετεί λόγο φόρτου αλλά έχει τεράστιες ποσότητες και είναι γευστικό και αρκετά ποιοτικά.

Πήρα ένα mega sandwich με μπιφτέκι έφαγα μεσσημερι βράδυ στα 12 ευρώ.

https://ibb.co/dGR2VGH

Τρελή γουρουνιά φαίνεται και λιγωτικό, αλλά, είναι αυτό τώρα σάντουιτς ή σκόρπια υλικά?

Εκτός αν έχεις βγάλει το καπάκι για την φωτογραφία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, cthulhucarbide said:

Τρελή γουρουνιά φαίνεται και λιγωτικό, αλλά, είναι αυτό τώρα σάντουιτς ή σκόρπια υλικά?

Εκτός αν έχεις βγάλει το καπάκι για την φωτογραφία

Είναι ανοιχτό, δεν κλείνει. Κακά τα ψέματα θέλει μαχαιροπήρουνο.

111254199_xpERa3WOUv0xMZlId63nFwyPOzJtEI3bdPE4oj6eyhw.jpg.99e2b50c8b1fcec50b658f47b54a5d81.jpg

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμονη 1 ωρα τι εννοειτε ρε παιδια; Εννοειτε οτι αν παραγγειλουμε delivery θα ρθει μετα απο μια ωρα, ή αν παμε στο μαγαζι θα περιμενουμε μια ωρα να το φτιαξει για να το παρουμε να φυγουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lector είπε

Αναμονη 1 ωρα τι εννοειτε ρε παιδια; Εννοειτε οτι αν παραγγειλουμε delivery θα ρθει μετα απο μια ωρα, ή αν παμε στο μαγαζι θα περιμενουμε μια ωρα να το φτιαξει για να το παρουμε να φυγουμε;

Delivery κατω απο 50 λεπτα δεν εχει ερθει ποτε. Και μιλαμε για αστεια αποσταση, απο Κυψελη στους Αμπελοκηπους.  Τουλαχιστον 2 φορες εδειξε αρχικο χρονο ~45λεπτα στο app της wolt και μου σκασε μηνυμα οτι εχει μεγαλη καθυστερηση και θα καθυστερηση εξτρα και πηγαμε κοντα στην ωρα η και πανω απο αυτη (εχω δει μεχρι 75 λεπτα ή 70)

Απο κοντα 1 φορα που εχω στηθει περιμενα νορμαλ χρονικο οριο, τυπου 15 λεπτα.

Οι πιο πολλες παραγγελιες εγιναν σε ωρες που δεν ειναι φουλ δουλειας. Τυπου 7 το απογευμα, 4-5 το μεσημερι τα ΣΚ. Αν πας για να παραγγειλεις 9 το βραδυ το πιο πιθανο να μην μπορεις και να πρεπει να τσεκαρεις παλι σε λιγα λεπτα και αν εισαι τυχερος και εχουν ανοιξει τις παραγγελιες. Πρεπει να γινεται πανικουλης. Βεβαια εχω να παραγγειλω κανα μηνα πλεον και δεν ξερω αν το εχουν φτιαξει καθολους,Αλλα το προηγουμενο διαστημα παραγγελνα 2-3 φορες τον μηνα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, cthulhucarbide είπε

Τρελή γουρουνιά φαίνεται και λιγωτικό, αλλά, είναι αυτό τώρα σάντουιτς ή σκόρπια υλικά?

Εκτός αν έχεις βγάλει το καπάκι για την φωτογραφία

ανοικτο σαντουιτς γιατι και να θες δεν κλεινει 😄

μιλαμε για πολυ πραγμα 4 μπιφτεκια, 4 τυρια , φουλ μπεικον , 3 αυτα τηγανητα και μεριδα πατατες.

11 ώρες πριν, Thresh είπε

Είναι ανοιχτό, δεν κλείνει. Κακά τα ψέματα θέλει μαχαιροπήρουνο.

111254199_xpERa3WOUv0xMZlId63nFwyPOzJtEI3bdPE4oj6eyhw.jpg.99e2b50c8b1fcec50b658f47b54a5d81.jpg

 

το επομενο ειναι με κοτοπουλο θα το δοκιμασω σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lector είπε

Αναμονη 1 ωρα τι εννοειτε ρε παιδια; Εννοειτε οτι αν παραγγειλουμε delivery θα ρθει μετα απο μια ωρα, ή αν παμε στο μαγαζι θα περιμενουμε μια ωρα να το φτιαξει για να το παρουμε να φυγουμε;

για ντελιβερι μεσω wolt δεν εχω παει απο το μαγαζι

14 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Απο οταν ανοιξε στην Κυψελη το εχω λιωσει. Πραγματι ειναι σπαστικο που κλεινει το delivery και η αναμονη ειναι συνηθως ~1 ωρα αλλα παντα αξιζει. Ελπιζω να μην ριξουν στην πορεια την ποιοτητα τους. 

ναι και τα μπριοσακια του τα σπανε και τα μπεργκερς, για την ωρα μαζι με butchers και juicy grill τα αγαπημενα 

3 λεπτά πριν, Thresh είπε

Κοτόπουλο πάντα από Jackaroo, το μπιφτέκι είναι στην καλύτερη μέτριο.

η αληθεα ειναι οτι το μεγαλο του οπλο ειναι το κοτοπουλο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χρειάζομαι επείγον βοήθεια. Είμαι εκτάκτως στην περιοχή πανόραμα/χορτιατης στη Θεσσαλονίκη, και αύριο πρωί φεύγω. Θέλω να μου πείτε εάν υπάρχει μαγαζί με κοκορετσι, Κοντοσουβλια κτλ για γουρούνιες 😂καλοί οι γυροι και τα λουκάνικα αλλά τα έχω βαρεθεί. Παντού τα ίδια. Που θα βρω κάτι τέτοιο ιδιαίτερο??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, sstratos είπε

Παιδιά χρειάζομαι επείγον βοήθεια. Είμαι εκτάκτως στην περιοχή πανόραμα/χορτιατης στη Θεσσαλονίκη, και αύριο πρωί φεύγω. Θέλω να μου πείτε εάν υπάρχει μαγαζί με κοκορετσι, Κοντοσουβλια κτλ για γουρούνιες 😂καλοί οι γυροι και τα λουκάνικα αλλά τα έχω βαρεθεί. Παντού τα ίδια. Που θα βρω κάτι τέτοιο ιδιαίτερο??? 

Δύσκολα τα πράγματα στη Θεσσαλονίκη με τις σούβλες.

Εφόσον είσαι ψηλά, κάνε ένα τηλέφωνο στον κυνηγό στον Χορτιατη να ρωτήσεις τι σούβλες βάζει καθημερινές. 
 

Επεξ/σία από nogoso
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, sstratos είπε

Παιδιά χρειάζομαι επείγον βοήθεια. Είμαι εκτάκτως στην περιοχή πανόραμα/χορτιατης στη Θεσσαλονίκη, και αύριο πρωί φεύγω. Θέλω να μου πείτε εάν υπάρχει μαγαζί με κοκορετσι, Κοντοσουβλια κτλ για γουρούνιες 😂καλοί οι γυροι και τα λουκάνικα αλλά τα έχω βαρεθεί. Παντού τα ίδια. Που θα βρω κάτι τέτοιο ιδιαίτερο??? 

Τώρα το είδα... Χορτιάτη θα φας, αλλα καθημερινές λίγοι βγάζουν σούβλα... κυνηγός,κιοσκια και τζακι ο ειναι απο τα καλά της περιοχής ... πανόραμα κάνα τρίγωνο(οχι αυτό στην πλατεία), κάνα κρητικό να πας για ψάρι και προφιτερόλ ή αρμενοβιλ στον Τάσο...

Επεξ/σία από arxontas2323
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...