Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, clampro είπε

Δεν δίνεις αρκετές πληροφορίες για να σε βοηθήσουμε. Επίσης όταν λες "ατμιστή" εννοείς, το mod (μπαταρία), τον ατμοποιητή, σετάκι, κάτι άλλο; Με τι ατμίζει τώρα ο πατέρας σου; Οκ να μη βγάζει πολύ ντουμάνι, αλλά θέλει σφιχτή τζούρα που να μοιάζει με τσιγάρου; Θέλει πιο αεράτη; Ξανά οκ, φτιάχνει τα δικά του υγρά. Τις αντιστάσεις τις φτιάχνει κι αυτές μόνος του ή έχει κάτι που παίρνει εργοστασιακές; Εν ολίγοις, πόσο προχωρημένος χρήστης είναι;

Αν θέλει κάτι απλό, να κάνει τη δουλειά του, αλλά να έχει και διαφορετικές αντιστάσεις για να βρει αυτή που του ταιριάζει καλύτερα, θα πρότεινα κάτι τέτοιο.

Αν ψάχνει για κάτι πιο προχωρημένο, πες μπάτζετ να σου βρούμε.

αγοραζει αντιστασεις οταν χαλασουν απο το μαγαζι. τζουρες παιρνει καλες, σιγουρα πιο πολυ απο κανονικο τσιγαρο αλλα οχι σύννεφο 

Vaporesso Revenger Χ Kit Black

Αυτο του ειχα παρει πριν 2 χρονια, χαλασε

Επεξ/σία από Allan-Wake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλες γιορτες με υγεια.. Η Γαλλια υποστηρίζει το ατμισμα.. Βαση 50/50 1lt απο 10ευρω, 10 μπουκαλάκια nicotine booster μονο 7,5ευρω οταν στην Ελλάδα θέλεις κοντά στα 35-40 ευρω..

Αν και η Ελλαδα θα εκανε το ιδιο θα ειχαμε λιγοτερους καπνιστες.. Στην Γαλλια ενα πακετο τσιγαρα εχει 10ευρω..

Screenshot from 2022-12-25 21-05-32.png

7 ώρες πριν, Allan-Wake είπε

Θέλω να αγοράσω δώρο στον πατέρα μου ατμιστη , ατμιζει χρόνια και κατάφερε να κόψει το τσιγάρο. Φτιάχνει μόνος του το δικό του υγρό.

Δεν θέλει να είναι πολύ βαρύ 

Να έχει USB c 

Να μην βγάζει πολύ ντουμάνι

 

Lost Vape Box Mod Thelema Solo 100W Stainless Steel Carbon Fiber
 

Lost Vape Box Mod Thelema Solo 100W

Το πηρα πριν απο 10 μερες.. Πολύ αξιόλογο μοντακι.. Το εχω στα 20W με τον Horus RTA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Allan-Wake είπε

αγοραζει αντιστασεις οταν χαλασουν απο το μαγαζι. 

Vaporesso Revenger Χ Kit Black

Αυτο του ειχα παρει πριν 2 χρονια, χαλασε

Αυτό είναι αρκετά δυνατό. Αν θέλει κάτι παρόμοιο μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο Drag 3 Kit. Λάβε υπόψιν σου ότι έρχεται χωρίς μπαταρίες, οπότε ή χρησιμοποιεί τις μπαταρίες που έχει ήδη ή θα χρειαστεί να του αγοράσεις 2 18650 ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, clampro είπε

Αυτό είναι αρκετά δυνατό. Αν θέλει κάτι παρόμοιο μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο Drag 3 Kit. Λάβε υπόψιν σου ότι έρχεται χωρίς μπαταρίες, οπότε ή χρησιμοποιεί τις μπαταρίες που έχει ήδη ή θα χρειαστεί να του αγοράσεις 2 18650 ακόμα.

δεν θελω να ειναι τοσο δυνατο.... ουτε τοσο βαρυ και ογκοδες... παρακαλω στειλε λινκ απο σκρουτζ για να μπορω να βλεπω την φθηνότερη τιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πει κανείς ότι το σπονσοραρω αλλά καμία σχέση! Τσεκαρε το KromaZ https://www.skroutz.gr/s/25691887/Innokin-Kroma-Z-Black-Pod-Mod-4-5ml-με-Ενσωματωμένη-Μπαταρία.html

Built-in 3000mah ,UsbC, ελαφρύ και μικρό σε όγκο και φθηνές αντιστάσεις που κρατάνε. 

Επεξ/σία από panosvlass
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, panosvlass είπε

Θα πει κανείς ότι το σπονσοραρω αλλά καμία σχέση! Τσεκαρε το KromaZ https://www.skroutz.gr/s/25691887/Innokin-Kroma-Z-Black-Pod-Mod-4-5ml-με-Ενσωματωμένη-Μπαταρία.html

Built-in 3000mah ,UsbC, ελαφρύ και μικρό σε όγκο και φθηνές αντιστάσεις που κρατάνε. 

τελικα αγορασα το νεο μοντελο

https://www.skroutz.gr/s/36516724/Innokin-Gozee-Blue-Box-Mod-Kit-3-5ml-με-Ενσωματωμένη-Μπαταρία.html

ελαφρυ στα 75 γραμμαρια

Επεξ/σία από Allan-Wake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost vape η ποιο ποιοτικές συσκευές αυτή τη στιγμή, voopoo drag μακριά μπας και βάλουν μυαλό, 2-3 μήνες ζωή και μετά πάει σκουπίδια με πρόβλημα στην πλακέτα το μεγαλύτερο ποσοστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Στο άτμισμα μου έρχεται λίγο υγρό. 

Ξέρεις κανείς πως λύνεται αυτό το πρόβλημα? Ανέβασα στο μέγιστο τα βατ που αντέχει η αντίσταση αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε και ο ατμός ήταν και λίγο ζεστός παραπάνω.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Bayern είπε

Καλησπέρα 

Στο άτμισμα μου έρχεται λίγο υγρό. 

Ξέρεις κανείς πως λύνεται αυτό το πρόβλημα? Ανέβασα στο μέγιστο τα βατ που αντέχει η αντίσταση αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε και ο ατμός ήταν και λίγο ζεστός παραπάνω.. 

 

Θα υποθέσω ότι μιλάς για εργοστασιακές αντιστάσεις. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε δύο πράγματα:

1) Είναι όντως υγρό που σημαίνει υπερτροφοδοσία στην αντίσταση. Συνήθως λύνεται ανεβάζοντας τα βατ, αλλά το έκανες και δεν είναι αυτό. Δες μήπως ρουφάς πολύ δυνατά, με αποτέλεσμα να στέλνεις περισσότερο υγρό στην αντίσταση και να μην προλαβαίνει να το ατμοποιήσει. Υπάρχει περίπτωση να είναι και η αντίσταση ελαττωματική και να στο κάνει αυτό, εκτός αν το έχεις παρατηρήσει και με άλλες αντιστάσεις. Μου έχει τύχει ολόκληρη παρτίδα να βγει ελαττωματική.

2) Δεν είναι υγρό ακριβώς, αλλά ατμός που παραμένει μετά τη τζούρα και υγροποιείται πάλι με αποτέλεσμα να σου έρχεται ρουφώντας. Δοκίμασε όταν τραβάς τζούρα, είτε να αφήνεις το κουμπί στο τέλος και να ρουφάς είτε μόλις τελειώνεις τη τζούρα να παίρνεις και μια δεύτερη χωρίς πατημένο το κουμπί. Έτσι θα παίρνεις τον παραπανίσιο ατμό που έχει μείνει στην καμινάδα και δεν θα επιστρέφει σε υγρασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, clampro είπε

Θα υποθέσω ότι μιλάς για εργοστασιακές αντιστάσεις. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε δύο πράγματα:

1) Είναι όντως υγρό που σημαίνει υπερτροφοδοσία στην αντίσταση. Συνήθως λύνεται ανεβάζοντας τα βατ, αλλά το έκανες και δεν είναι αυτό. Δες μήπως ρουφάς πολύ δυνατά, με αποτέλεσμα να στέλνεις περισσότερο υγρό στην αντίσταση και να μην προλαβαίνει να το ατμοποιήσει. Υπάρχει περίπτωση να είναι και η αντίσταση ελαττωματική και να στο κάνει αυτό, εκτός αν το έχεις παρατηρήσει και με άλλες αντιστάσεις. Μου έχει τύχει ολόκληρη παρτίδα να βγει ελαττωματική.

2) Δεν είναι υγρό ακριβώς, αλλά ατμός που παραμένει μετά τη τζούρα και υγροποιείται πάλι με αποτέλεσμα να σου έρχεται ρουφώντας. Δοκίμασε όταν τραβάς τζούρα, είτε να αφήνεις το κουμπί στο τέλος και να ρουφάς είτε μόλις τελειώνεις τη τζούρα να παίρνεις και μια δεύτερη χωρίς πατημένο το κουμπί. Έτσι θα παίρνεις τον παραπανίσιο ατμό που έχει μείνει στην καμινάδα και δεν θα επιστρέφει σε υγρασία.

Ναι εργοστασιακες αντιστάσεις έχω

Αυτές της είχε μέσα στο κουτί. Θα δω μήπως και το ρουφαω δυνατά γιατί είναι το πρώτο μου μοντακι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Bayern είπε

Ναι εργοστασιακες αντιστάσεις έχω

Αυτές της είχε μέσα στο κουτί. Θα δω μήπως και το ρουφαω δυνατά γιατί είναι το πρώτο μου μοντακι.. 

Υπάρχει περίπτωση να την έχεις πολύ καιρό μέσα και να χρειάζεται άλλαγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, clampro είπε

Υπάρχει περίπτωση να την έχεις πολύ καιρό μέσα και να χρειάζεται άλλαγμα;

Εχει 3 μέρες που την έβαλα στον ατμοποιητη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Bayern είπε

Εχει 3 μέρες που την έβαλα στον ατμοποιητη 

Όχι τρεις μέρες σε καμία περίπτωση δεν είναι πολύς καιρός εκτός αν ατμίζεις πάνω από 15ml τη μέρα ξέρω γω. Δοκίμασε τα άλλα που σου είπα πιο πάνω και δες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, clampro είπε

Όχι τρεις μέρες σε καμία περίπτωση δεν είναι πολύς καιρός εκτός αν ατμίζεις πάνω από 15ml τη μέρα ξέρω γω. Δοκίμασε τα άλλα που σου είπα πιο πάνω και δες.

3 ml μέχρι στιγμής. 

Πορεύομαι με αυτά που είπες και βλέπω 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου!! 😊 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...