Προς το περιεχόμενο

ORICO 2139U3 2.5" SATA to USB 3.0 Transparent Hard Drive Enclosure US $3.53 [ΤΕΛΟΣ]


teotsi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι θέμα ταχυδρόμου, κι εμένα σταμάτησε να μου τα φέρνει, τον βρήκα μια μέρα και μου είπε φοβάμαι να στα αφήνω έξω οπότε αφήνω χαρτάκι (μπορεί και να βαριοταν να τα κουβαλάει). Του είπα να τα αφήνει με δικιά μου ευθύνη και από τότε τα αφηνει όλα κάτω

Επεξ/σία από andreasece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, lgre_p είπε

Εσάς η θήκη δεν ανοίγει από λάθος αρκετά εύκολα με τον σκληρό μέσα? 

Και σε μενα δεν κουμπώνει καλα, 

ανοιγει ευκολα

μαλλον πέσαμε δε μάπα παρτίδα 

..φτου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς έχετε και ταχυδρόμο εμείς εδώ μιας και δεν έχουμε οδούς πάνε όλα σε έναν που έχει σούπερ μάρκετ και περνει και τα δεματα και αν δεν πας δεν ξέρεις αν έχει έρθει η όχι. Βέβαια είναι 2 λεπτά δρόμος. 

2 λεπτά πριν, adminaros είπε

Και σε μενα δεν κουμπώνει καλα, 

ανοιγει ευκολα

μαλλον πέσαμε δε μάπα παρτίδα 

..φτου

Πρέπει να πιάσει από την αρχή συρταρωτα ώστε να κουμπώσει καλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Εσείς έχετε και ταχυδρόμο εμείς εδώ μιας και δεν έχουμε οδούς πάνε όλα σε έναν που έχει σούπερ μάρκετ και περνει και τα δεματα και αν δεν πας δεν ξέρεις αν έχει έρθει η όχι. Βέβαια είναι 2 λεπτά δρόμος. 

Πρέπει να πιάσει από την αρχή συρταρωτα ώστε να κουμπώσει καλά. 

Αυτο που λεει ο Heybro παιδια. Να μπει συρταρωτα σωστα και απο τις δυο πλευρες, μετα κουμπωνει οπως πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, topic starter σου χρωστάω κέρασμα και το εννοώ.

Αγόρασα τη θήκη για ένα και μόνο σκοπό. Είχα αγοράσει παλιά από εξωτερικό ένα άθλιο όπως αποδείχτηκε εξωτερικό δίσκο της Toshiba. Από την αρχή σχεδόν είχε προβλήματα, η σύνδεση με το PC δεν έμενε σταθερή. Κάποια στιγμή απλώς αποφάσισε να μην ξεκινήσει.

΄Έσπασα τη θήκη έβγαλα το δίσκο και τον έβαλα στη θήκη της Orico. Και δούλεψε. Ο δίσκος μπούταρε κανονικά και μπόρεσα να πάρω backup κάποιων ταινιών που είχα εκεί. 

Οπότε μάλλον ο πιο ευχαριστημένος από όλους με την αγορά της θήκης είμαι εγώ 😎

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, lion2486 είπε

Και εγώ παρέλαβα, μια χαρά η ταχύτητα αποστολής. Με έναν brand new crusial sata 3 SSD 500GB, read/write speed σταθερά 250ΜΒ/sec. Μια χαρά για την τιμή του!

Καθόλου καλά δεν είναι άλλα για να πάρεις άλλη θήκη θες 20 ευρώ.πχ https://www.transcend-info.com/Products/No-617 .έχω πάνω εναν 850 pro και δίνει 500+ mb/sec

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, axlgk said:

Καθόλου καλά δεν είναι άλλα για να πάρεις άλλη θήκη θες 20 ευρώ.πχ https://www.transcend-info.com/Products/No-617 .έχω πάνω εναν 850 pro και δίνει 500+ mb/sec

Για τα 3€ που δώσαμε καλά το λες. Ε θα μπορούσαμε να τη συγκρίνουμε και με thunderbolt cases αλλά καμία σχέση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

2018-06-20 17:17:01Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days

και ακομα περιμενω.

Και σε εμένα το ίδιο έλεγε απο τις 20 του μήνα και μου το φέρανε σήμερα τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ηρθαν και τα 3 (ξεχωριστες παραγγελιες σε διαφορετικες μερες).

το πρωτο ηταν στην μεγαλη συσκευασια με το ωραιο κουτι κλπ (αυτο που ποσταρατε και πιο πισω) και τα αλλα 2 ηρθαν σε μικρες χαρτονενιες συσκευασιες (οπως και αυτο που ειχα αγορασει πριν 1 χρονο).

εικονα απο το πρωτο:20180625_202707.jpg&key=d61455584f33a9c3
εικονα απο τα αλλα 2: maxresdefault.jpg

ετυχε και σε κανεναν αλλον?

Επεξ/σία από iakoboss7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...