Προς το περιεχόμενο

ORICO 2139U3 2.5" SATA to USB 3.0 Transparent Hard Drive Enclosure US $3.53 [ΤΕΛΟΣ]


teotsi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, talos_2002 είπε

Σας έψαξαν κι εσάς στο Skype από το DressLilly;
Κάποιος Cuin Zhang μου έστειλε «Hi, This is Cuinn from Dresslily in China :)».

Hi, This is Cuinn from Dresslily in China :)

Γνωρίζει το Insomnia και διαβάζει το θέμα του Orico.
Έχουν κάτι άλλο που να ενδιαφέρει τους Insomniacs για να του προτείνω να μας δώσει κουπόνι με super τιμή από την υπόλοιπη αγορά, όπως αυτό του Orico;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, talos_2002 είπε

Γνωρίζει το Insomnia και διαβάζει το θέμα του Orico.
Έχουν κάτι άλλο που να ενδιαφέρει τους Insomniacs για να του προτείνω να μας δώσει κουπόνι με super τιμή από την υπόλοιπη αγορά, όπως αυτό του Orico;

Χμμμ καλή ιδέα έριξες. 

Κοιτώντας τα "novelty gadgets", την κατηγορία που είχε και το enclosure, δεν βρήκα κάτι ιδιαίτερα ενδιαφέρον. Μόνο έναν έξυπνο φορτιστή της nitecore που ίσως ενδιαφέρει κάποιους εδώ μέσα. Τα υπόλοιπα είναι χαζογκατζετ και διακοσμητικά, πχ αυτό το μεγάλο enter button punch bag που κυκλοφορεί στα κινεζομαγαζα. 

Αν είδε κανείς κάτι καλό ας το γράψει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, teotsi21 said:

Να ενημερώσω ότι μόλις παρέλαβα. Κλασικά το Βελγικό ταχυδρομείο αποδεικνύεται αξιόπιστο από πλευράς ταχύτητας. 

Από που στέλνει ρε παιδιά το dresslily  (νόμιζα από Κίνα) γιατί και εμένα έχει φτάσει κάτι στο ταχυδρομείο αλλά δε μπόρεσα να πάω σήμερα και γενικά δεν περίμενα κάτι ακόμα αφού ότι έχω πάρει είναι πρόσφατο (για china time).Αλλά τώρα με αυτό που είπες μάλλον αυτό έχει έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Από που στέλνει ρε παιδιά το dresslily  (νόμιζα από Κίνα) γιατί και εμένα έχει φτάσει κάτι στο ταχυδρομείο αλλά δε μπόρεσα να πάω σήμερα και γενικά δεν περίμενα κάτι ακόμα αφού ότι έχω πάρει είναι πρόσφατο (για china time).Αλλά τώρα με αυτό που είπες μάλλον αυτό έχει έρθει.

Από Κίνα, απλά το unregistered του Βελγικού παραδοσιακά είναι πολύ γρήγορο. Γενικά είναι καλή περίοδος η συγκεκριμένη, έρχονται και με τις παραδοσιακές μεθόδους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε απ' ότι φαίνεται δεν άλλαξε κάτι από τα παρακάτω:

Στις 6/6/2018 στις 8:59 ΜΜ, Questioner είπε

Τσίμπησα κι εγώ ένα. Ευχαριστώ!

Έχω κάνει πολλές παραγγελίες (τεχνολογικού περιεχομένου) από το συγκεκριμένο κατάστημα και όλα ήρθαν κανονικά και ταχύτατα (σε σχέση με άλλα κινέζικα).

Καλές παραλαβές και στους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα πρωί πρωί. Σε 2 βδομάδες ακριβώς, άλλη μια φορά μόνο μου έχει τύχει τόσο γρήγορα. Η συσκευασία όντως πολύ καλή με ζελατίνα κιόλας! Τώρα δοκιμή, ευχαριστούμε TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...