Προς το περιεχόμενο

Αυθεντικά τοσο φθηνά;


patras7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια.χαζευοντας μια βιτρινα εμπορικου ειδα t shirts με γνωστες επωνυμιες(adidas,Levis)στα 10 ευρω.μου εκανε εντύπωση η τοσο χαμηλη τιμη.ναναφερω οτι τα γραμματα ηταν σωστα στις φιρμες.παιζει ναναι αυθεντικα η το πιο πιθανο να προκειται για μαιμου;

Επεξ/σία από patras7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, patras7 είπε

Καλησπερα παιδια.χαζευοντας μια βιτρινα εμπορικου ειδα t shirts με γνωστες επωνυμιες(adidas,Levis)στα 10 ευρω.μου εκανε εντύπωση η τοσο χαμηλη τιμη.ναναφερω οτι τα γραμματα ηταν σωστα στις φιρμες.παιζει ναναι αυθεντικα η το πιο πιθανο να προκειται για μαιμου;

Στο εκπτωτικό στα Σπάτα πέρυσι είχα πάρει nike και adidas μπλουζάκια με 12 ευρώ. Δε νομίζω να είναι μουφα.. Ακόμα τα έχω και είναι μια χαρά. 

Ίσως απλά να είναι παλιές σειρές ή να τους έχουν ξεμείνει και να τα διώχνουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fotodv7 είπε

Πιθανότητα είναι γνήσια. Κράτα μια πισινή όμως. Σε outlet της Θεσσαλονίκης βρήκα Super Dry σε κανονική τιμή αλλά ήταν μούφα.

δωσε περισσοτερα στοιχεια, να ξερουμε ποιος ειναι αυτος και πως εγινε η φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δε θυμάμαι το όνομα του μαγαζιού. Πάντως μιλάω για το mega outlet που είναι προς το αεροδρόμιο. Αν σε βγάλει ποτέ ο δρόμος ρίξε μια ματιά. Μόλις μπεις στο μαγαζί θα καταλάβεις. Έχει όλες τις φίρμες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι μεγάλες εταιρείες βγάζουν πλέον φτηνά μοντέλα.Κάτι ένα πράμα όπως με τα αυτοκίνητα.:D

Φτηνά μπλουζάκια ανάλογης ποιότητας που τα φοράς για 1 άντε 2 χρόνια.Μετά σακκουλιάζουν και είναι μόνο για μέσα στο σπίτι.Δεν είναι όπως τα ακριβά που και 5 χρόνια μετά έχουν την ίδια φόρμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...