Προς το περιεχόμενο

Αγορά γυαλιών ηλίου από Θεσσαλονίκη.


d4mage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς δεν υπάρχει χρόνος για έρευνα αγοράς γι αυτό και είπα να πάρω μια γνώμη.

Πριν 3 χρόνια είχαμε αγοράσει από το Φάσμα στην Τσιμισκή 2 ζευγάρια RayBan και είχαν αρκετά καλές τιμές, στις νέες σειρές τότε υπήρχε μία προσφορά από 160 αρχική που είχαν τα μοντέλα που επιλέξαμε αν παίρναμε ένα ζευγάρι μας το έδιναν στα 130 αν παίρναμε δύο ζευγάρια 114 το καθένα.

Τα οπτικά στα Outlet τι φάση; Αξίζούν; Αν παίζει καμιά προσφορά ή οποιαδήποτε έκπτωση ακόμα καλύτερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mylo είπε

Το μάτι μάτι έχει καλές τιμές αλλά δε ξέρω τι παίζει από ποιότητα 

Η αλήθεια είναι πως στο mati mati δεν έχω μπει ποτέ. Ενώ είναι πολυσύχναστο κατάστημα δεν έχω ακούσει ποτέ ούτε καλά αλλά ούτε και κακά σχόλια. 

Η αλήθεια είναι πως σε κάτι οπτικά.οπωε το φάσμα, αξίζει καλύτερα να πας μια να δοκιμάσεις και να αγοράσεις από ίντερνετ. Έχει μεγάλη διαφορά στις τιμές.

Το ακριβότερο που είχα συναντήσει τότε, ήταν ο Παυλίδης στην Τσιμισκή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chris_saxo vts είπε

Κάνε μια βόλτα από τον Παπακώστα. Γρηγορίου Παλαμά 6 είναι, στην στάση Διαγώνιος στο στενό με τα Swarovski.

Εδώ που λέει ο σάξος να πας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Chris_saxo vts είπε

Κάνε μια βόλτα από τον Παπακώστα. Γρηγορίου Παλαμά 6 είναι, στην στάση Διαγώνιος στο στενό με τα Swarovski.

Τι τιμές μπορεί να παίζουν εκεί για ένα επώνυμο γυαλί των 100-110 ευρώ;

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mylo είπε

Το μάτι μάτι έχει καλές τιμές αλλά δε ξέρω τι παίζει από ποιότητα 

Εχω πάει σε 5 διαφορετικά  και δεν έχω βρει ένα γυαλί να μου καθίσει καλά. Πλέον όταν το βλέπω αλλάζω πεζοδρόμιο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, christakos07 είπε

Τι τιμές μπορεί να παίζουν εκεί για ένα επώνυμο γυαλί των 100-110 ευρώ;

Καλά μη νομίζεις, διαφορές μεγάλες δεν θα βρεις πουθενά, λίγο πολύ στα 20-50 ευρώ παίζουν οι τιμές ανάλογα με την περίοδο και ειδικότερα τώρα που είναι καλοκαίρι και η αγορά γυαλιών είναι πιο συχνή. Εκτός αν μιλάμε για αποθήκη. Η διαφορές από οπτικά σε οπτικά είναι το πόσο μεγάλο στοκ έχουν σε παλαιότερα μοντέλα που εκεί χτυπάνε κάτι 50% ή κάτι αντίστοιχο σε αγορά ενός ζευγαριού δώρο ένα δεύτερο από το απέναντι ράφι παλιότερης σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, christakos07 είπε

Τι τιμές μπορεί να παίζουν εκεί για ένα επώνυμο γυαλί των 100-110 ευρώ;

Τα δικα μου τα ray ban πριν χρονια, τα ειχα παρει 70€. Τωρα δεν ξερω αν εχει ακομα το ιδιο χαμηλες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...