Προς το περιεχόμενο

Mε τιμή μόλις €154, το ZTE Nubia Z17 Lite είναι μια από τις πιο δυνατές προσφορές


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε παιδια εδω απο την μια το λεμε low-mid κινητακι της σειρας και απο την αλλη βαζουμε μεγαλα παιχνιδια. Τι σκατα ειναι; Κινητο σειρας η gaming κινητο;
Μαλλον γερασα και δεν σας καταλαβαινω εσας τους νεους  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι μόνο τα παιχνίδια. Το sygic είναι gps με offline χάρτες (χωρίς την ανάγκη internet) και αν βάλεις και κανά δύο τρία σοβαρά προγράμματα και δεν βάλεις κάρτα μνήμης θα σου πιάσει χαλαρά τα 32 gb.

Αν είσαι και πολύ του fb και viber τότε δε θα σου φτάσουν τα 32! 😯

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα τίμιο κινητό στην τιμή του, όπως και αρκετά άλλα. Απλά δεν είναι για power users, είναι για μέση χρήση. Όσο για την ηλικία, του '85 είμαι αλλά παντοτινό παιδί στην καρδιά και την τεχνολογία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/7/2018 στις 11:35 ΠΜ, orck είπε

Βρε παιδια εδω απο την μια το λεμε low-mid κινητακι της σειρας και απο την αλλη βαζουμε μεγαλα παιχνιδια. Τι σκατα ειναι; Κινητο σειρας η gaming κινητο;
Μαλλον γερασα και δεν σας καταλαβαινω εσας τους νεους  :)

και γω γελασα λιγο με αυτα που γραφουν, γιατι ολοι μας εχουμε κατεβασμενους ΟΛΟΥΣ τους χαρτες του κοσμου σε περιπτωση που πεταχτουμε καμια Αμερικη ξαφνικα, μην χαθουμε κιολας,

εννοειται και γω εχω 20-30 games απο 4-5gb το καθενα για να μη βαριεμαι,

τα 128gb ειναι τιποτα πλεον, ουτε για τα pdf μου δε φτανουν, φωτογραφιες κ μουσικη δε το συζηταμε ..

σιγα τον 653 που ειναι παλιος στα 150 ευρω κοροιδια, παιρνεις τον 625 ή 636 που ειναι χειροτεροι αλλα καινε λιγοτερο, ειδικα σε παιχνιδια μετραει πολυ

ασε που αν βαλεις 100+ παιρνεις κατι με 660 :D

φιλικα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...