Προς το περιεχόμενο

Απορία: Δωροεπιταγές Κωτσόβολου


NickSym

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς αν οι δωροεπιταγές μπορούν να συνδυαστούν σε μια αγορά;

Τρέχει μια προσφορά με δωροεπιταγές σε gaming αυτές τις ημέρες και φαίνεται ενδιαφέρον σε κάποια προιόντα.

 

Π.χ αν πάρω μια 50€ και 5 - 10€ θα μπορώ να τις εξαργυρώσω για μια αγορά 100€ δίχως να πληρώσω;

Επεξ/σία από NickSym
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickSym είπε

Τρέχει μια προσφορά με δωροεπιταγές σε gaming αυτές τις ημέρες και φαίνεται ενδιαφέρον σε κάποια προιόντα.

Οι δωροεπιταγες έως και 50€ ισχύουν για επόμενη αγορά αξίας τουλάχιστον διπλάσιας της αξίας της δωροεπιταγής και από 100€ και άνω για αγορά τουλάχιστον ίση με την αξία της δωροεπιταγής. Εξαργυρώνονται μέχρι 08/07/2018.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, momotis είπε

Οι δωροεπιταγες έως και 50€ ισχύουν για επόμενη αγορά αξίας τουλάχιστον διπλάσιας της αξίας της δωροεπιταγής και από 100€ και άνω για αγορά τουλάχιστον ίση με την αξία της δωροεπιταγής. Εξαργυρώνονται μέχρι 08/07/2018.

Μου εχει τυχει να αγορασω ενα παιχνιδι και να μου δωσουν δωροεπιταγη 10ευρω, μετα απο λιγο καιρο πηγα και αγορασα αλλο παιχνιδι που ειχαν ξανα σε προσφορα στα 9,99. Μαλιστα μου ειπαν οτι μπορουν να μου αυξησουν την τιμη κατα ενα λεπτο για να μην χρειαστει να παρω κατι αλλο.
Το πηρα το παιχνιδι απλα αντι για 9,99 χρεωθηκα 10,00 το οποιο ηταν το ακριβες ποσο της δωροεπιταγης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξέρω ότι είναι για επόμενη αγορά, αυτό που ρώτησα ήταν αν μπορούν να συνδυαστούν 2 ή περισσότερες στην ίδια αγορά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραβατε κανενα screenshot οταν κανετε την αγορα για να μη κανουν τους κινεζους μετα

με αφορμη τη προσφατη προσφορα, πηρα σημερα τηλ να ρωτησω αν η ταδε κονσολα εχει ακομα δωροεπιταγη η εχει ληξει η προσφορα. μιλαω με μια κυρια στο τηλ και αφου με εβαλε λιγο σε αναμονη να ρωτησει μου λεει "εεε ναι βεβαια ισχυει αρκει να βαλετε σημερα παραγγελια"-ενω εχει ληξει απο χθες. της λεω σιγουρα? "εεε ναι, ναι..βαλτε εσεις τη παραγγελια και θα ερθει". κλεινω και παιρνω ξανα στο καπακι και μιλαω με αλλον, ο οποιος ξεκαθαρα μου ειπε οτι δεν ισχυει καμια προσφορα για την εν λογω κονσολα, ηταν μεχρι 24/6. προφαλως λοιπον στη πρωτη περιπτωση η τυπισσα με δουλευε προκειμενου να καταχωρησει την πωληση. ξεφτιλα

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...