Προς το περιεχόμενο

μετάφραση στα αγγλικά


Mikaela 200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Mikaela 200 είπε

Λοιπον ακουσε με προσεκτικα θεωρω οτι δεν χρειαζεται να χαλασω 20 ευρω σε ενα μεταφραστικο για να μου κανει μια μεταφραση μιας σελιδας καποιος που ξερει αγγλικα νομιζει δεν υα ηταν κοπος για αυτον , η ιδιοτελεια μας εχει κυριευσει και σε παρακαλω μην ειρωνευεσε εγω ζητησα μια βοηθεια

Κόπος δεν είναι, ένα 30λεπτο είναι όμως μια Α4 !!!!

 

Βάλτο σε ένα αυτόματο μεταφραστή που υπάρχουν στο google, θεωρώ όσες φορές τους έχω χρησιμοποιήσει πως έχουν πάνω απο 90% ακρίβεια. Νόημα σαφεστατα βγαίνει ξεκάθαρο στη γλώσσα που θα μεταφρατσεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

6 λεπτά πριν, Comic maniak είπε

Επειδη βλεπω οτι πεφτει πολυ ειρωνεια εδω απο καποιους,αν θες στειλε το μου σε προσωπικο μυνημα και στα στο μεταφρασω.Θα χαρω να βοηθησω😁

Χιλια ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα ! Επιτελους ενας λογικος ανθρωπος χωρις γιατι και πως , ωραια θα στο στειλω αυριο για να το φτιαξω εντελως οπως θελω χιλια ευχαριστω και παλι !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mikaela 200 είπε

Χιλια ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα ! Επιτελους ενας λογικος ανθρωπος χωρις γιατι και πως , ωραια θα στο στειλω αυριο για να το φτιαξω εντελως οπως θελω χιλια ευχαριστω και παλι !

Ενταξει,οποτε θες😁

11 ώρες πριν, isay είπε

Αν τώρα ειναι σεντόνι, δυσκολο να το αναλάβει κάποιος τζάμπα (εντός ή εκτός insomnia).

Ειναι δυσκολο να δωσεις μια βοηθεια;Χωρις παρεξηγηση φυσικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Comic maniak είπε

Ενταξει,οποτε θες😁

Ευχαριστω παρα πολυ και πολυ , οτι χρειαστεις στειλε με ελπιζω επισης να μπορεσω να σε βοηθησω να εισαι καλα ! 😊

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω επισης..Αν θες μου το στελνεις σε μηνυμα να βοηθησω

Οποιος ζηταει βοηθεια στο  οτιδηποτε εδω μεσα,να τον χρεωνουμε..

Τι κινητο ν αγορασω..?Δωσε μου 10 ευρω να σου προτεινω..

Ποια σειρα να δω?Δωσε 5 ευρω κ σου στελνω λιστα..

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Αν και σαφέστατα ισχύει αυτό που λες όπως άλλωστε σε κάθε καφενείο, έστω και virtual, αυτή σου η φράση ακούγεται (τουλάχιστον σε μένα) μάλλον απαξωτική προς όλους. Ακόμα και για αυτούς που δεν σχολίασαν το post σου.

Πρόσεξέ το λίγο ;)

Οχι δεν ειχα αυτη τη προθεση , εννοω οτι βλεπεις καποιοι ειρωνευονται και εγω δεν θα ηθελα να ποσταρω κατι προσωπικο να κανει καζουρα ισως καποιος που ψαχνει καποια αφορμη αυτο

16 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Κ εγω επισης..Αν θες μου το στελνεις σε μηνυμα να βοηθησω

Οποιος ζηταει βοηθεια στο  οτιδηποτε εδω μεσα,να τον χρεωνουμε..

Τι κινητο ν αγορασω..?Δωσε μου 10 ευρω να σου προτεινω..

Ποια σειρα να δω?Δωσε 5 ευρω κ σου στελνω λιστα..

Ε ναι Πανο αυτο εννοω δηλαδη ειναι ενα φορουμ που ανταλλασουμε αποψεις και βοηθαμε , ο ενας τον αλλον ακριβως αυτο , ενταξει εγω δεχομαι να μη θελει να ασχοληθει καποιος αλλα δεν υπαρχει λογος να σχολιασει το ποστ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος δεν θελει να βοηθησει δεν βοηθαει και παει σε αλλο θεμα.το Forum φτιαχτηκε για να βοηθησει και οχι για να ζηταμε ανταλαγματα.σε καθε περιπτωση αν ο τοπικ σταρτερ δεν εβγαλε ακρη ευχαριστως και εγω να βοηθησω.

ελεος με μερικα πραγματα που καποια ατομα μπαινουν για να πεταξουν την βλακεια τους για να γινει παιχνιδι και τρολαρισμα.δεν σας αρεσει κατι μην απαντατε καν. τοτε ατομα που εχουν μπει και εχουν γραψει ολοκληρα guides εδω μεσα να ζητανε και λεφτα απο οποιον το διαβαζει.

@Mikaela 200

αν χρειαστεις Help απλα στειλτο με Pm το κειμενο.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, poulinos είπε

όποιος δεν θελει να βοηθησει δεν βοηθαει και παει σε αλλο θεμα.το Forum φτιαχτηκε για να βοηθησει και οχι για να ζηταμε ανταλαγματα.σε καθε περιπτωση αν ο τοπικ σταρτερ δεν εβγαλε ακρη ευχαριστως και εγω να βοηθησω.

ελεος με μερικα πραγματα που καποια ατομα μπαινουν για να πεταξουν την βλακεια τους για να γινει παιχνιδι και τρολαρισμα.δεν σας αρεσει κατι μην απαντατε καν. τοτε ατομα που εχουν μπει και εχουν γραψει ολοκληρα guides εδω μεσα να ζητανε και λεφτα απο οποιον το διαβαζει.

@Mikaela 200

αν χρειαστεις Help απλα στειλτο με Pm το κειμενο.

Σωστα.

Επεξ/σία από Comic maniak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, poulinos είπε

όποιος δεν θελει να βοηθησει δεν βοηθαει και παει σε αλλο θεμα.το Forum φτιαχτηκε για να βοηθησει και οχι για να ζηταμε ανταλαγματα.σε καθε περιπτωση αν ο τοπικ σταρτερ δεν εβγαλε ακρη ευχαριστως και εγω να βοηθησω.

ελεος με μερικα πραγματα που καποια ατομα μπαινουν για να πεταξουν την βλακεια τους για να γινει παιχνιδι και τρολαρισμα.δεν σας αρεσει κατι μην απαντατε καν. τοτε ατομα που εχουν μπει και εχουν γραψει ολοκληρα guides εδω μεσα να ζητανε και λεφτα απο οποιον το διαβαζει.

@Mikaela 200

αν χρειαστεις Help απλα στειλτο με Pm το κειμενο.

Ευτυχως υπαρχετε και καποιοι ανθρωποι που ειστε προθυμοι να βοηθησετε , σε ευχαριστω παρα πολυ ειλικρινα , συμφωνω απολυτως μαζι σου, και εγω απλα αυτο λεω δεν χρειαζεται εριστηκοτιτα οποιος δεν θελει να βοηθησει απλα ας μην ποσταρει ασχετα πραγματα σε ευχαριστω και παλι !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Comic maniak είπε

Επειδη βλεπω οτι πεφτει πολυ ειρωνεια εδω απο καποιους,αν θες στειλε το μου σε προσωπικο μυνημα και θα στο μεταφρασω.Θα χαρω να βοηθησω😁

Μπράβο φίλε μου. Είσαι πολύ σωστός. 

Κατά τα άλλα μου παρακαλεί θλίψη ότι κάποιοι μιλάνε για τον τζάμπα που πέθανε σε κάτι τόσο απλό. Ωραία αλληλεγγύη. 

Σε περίπτωση που χρειαστεί βοήθεια είμαι πρόθυμος. 

Και πάλι πολλά μπράβο. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γινεσαι υπερβολικος @Fortistis.Αυτο το thread φτιαχτηκε, οπως ειπε και ο @poulinos για να βοηθησουμε την κοπελα.Ειπα οτι θα το μεταφρασω εγω αρα ας τελειωνουμε με τα παραπονα.Τωρα για την γνωση που λες οτι θα χαθει,μπορω αν θες να σου δωσω μια ερευνα μου πανω στην πρωτεΐνη Cas9 για να καλυψεις το κενο.

6 λεπτά πριν, kostasff είπε

Μπράβο φίλε μου. Είσαι πολύ σωστός. 

Κατά τα άλλα μου παρακαλεί θλίψη ότι κάποιοι μιλάνε για τον τζάμπα που πέθανε σε κάτι τόσο απλό. Ωραία αλληλεγγύη. 

Σε περίπτωση που χρειαστεί βοήθεια είμαι πρόθυμος. 

Και πάλι πολλά μπράβο. 

Ευχαριστω,μου αρεσει να βοηθαω😅

Επεξ/σία από Comic maniak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostasff είπε

Μπράβο φίλε μου. Είσαι πολύ σωστός. 

Κατά τα άλλα μου παρακαλεί θλίψη ότι κάποιοι μιλάνε για τον τζάμπα που πέθανε σε κάτι τόσο απλό. Ωραία αλληλεγγύη. 

Σε περίπτωση που χρειαστεί βοήθεια είμαι πρόθυμος. 

Και πάλι πολλά μπράβο. 

Ναι τον ευχαριστω πολυ ειλικρινα ! Ε, αυτο λεω και εγω , ηθελα να ζητησω κατι και ειδα ειρωνειες τεσπα , ευχαριστω και εσενα και ολα τα παιδια που προθυμοποιηθικαν να βοηθησουν

8 λεπτά πριν, Fortistis είπε

Με το συμπάθειο, αλλά η ΤS μόνο σωστή δεν είναι. 

Ζητάει βοήθεια, ναι, αλλά χωρίς να προσφέρει πάλι πίσω στην κοινότητα την γνώση και την δουλειά που θα χαθεί. Δηλαδή, χρησιμοποιεί την κοινότητα και τον κόπο μερικών μόνο για τον εαυτό της. Θα την βοηθήσουν κάποιοι και ο κόπος αυτών θα βοηθήσει μόνο την TS.

Εάν πόσταρε το κείμενο δημόσια, τότε θα ήταν ΟΚ. Αλλά, με αυτή την ιδιωτικότητα, χάνεται η προσφορά πίσω στην κοινότητα. Εάν θέλει τέτοια ιδιωτικότητα, να πληρώσει ή να το κάνει μόνη της. 

Οπότε, ναι μεν είναι όχι τόσο προσοδοφόρο να μπαίνουν για "να πετάξουν την βλακεία τους" αλλά, δε, η TS μόνο στο κλίμα της καλής χρήσης της βοήθειας δεν ήταν. 

Λοιπον τελειωνει εδω οπως ειπε και το παιδι που θα με βοηθησει πιο πανω βεβαιως ζηταω κατι , αλλα και εγω αν χρειαστει κατι καποιος θα προσπαθησω να βοηθησω γιατι δεν το ποσταρω κ αυτα δες στις προηγουμενες σελιδες δεν θα λεω τα ιδια πραγματα , εγω απλα δεν θα μπαινα στον κοπο να επικρινω καποιον να ποσταρω μονο για αυτο αντιθετα για να του παρεχω βοηθεια εαν μπορω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Comic maniak είπε

Γινεσαι υπερβολικος @Fortistis.Αυτο το thread φτιαχτηκε, οπως ειπε και ο @poulinos για να βοηθησουμε την κοπελα.Ειπα οτι θα το μεταφρασω εγω αρα ας τελειωνουμε με τα παραπονα.Τωρα για την γνωση που λες οτι θα χαθει,μπορω αν θες να σου δωσω μια ερευνα μου πανω στην πρωτεΐνη Cas9 για να καλυψεις το κενο.

Ευχαριστω,μου αρεσει να βοηθαω😅

Ένα μπράβο και απο μένα.

Και μην αγχώνεσαι, ο εν λόγο "κύριος", είναι γνωστός. Καλή κουβέντα δεν τον έχω δει να γράφει.

Και αν χρειαστείτε βοήθεια, ειδικά αν έχει περίεργο λεξιλόγιο μέσα (απίθανο, αλλά ίσως), είμαι εδώ να βοηθήσω. Δυστυχώς χρόνο να το κάνω όλο, δύσκολο γιατί τρέχω με άλλα πράγματα. Όπως και να έχει, χάρηκα που είδα μερικά άτομα εδώ μέσα με διάθεση να βοηθήσουν. Όπως και να το κάνουμε, είναι προσωπική επιστολή, δεν δημοσιεύεται εύκολα. Αν και δεν έχει άδικο γενικά, ο Hasan.

Την καλησπέρα μου :)

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Ένα μπράβο και απο μένα.

Και μην αγχώνεσαι, ο εν λόγο "κύριος", είναι γνωστός. Καλή κουβέντα δεν τον έχω δει να γράφει.

Και αν χρειαστείτε βοήθεια, ειδικά αν έχει περίεργο λεξιλόγιο μέσα (απίθανο, αλλά ίσως), είμαι εδώ να βοηθήσω. Δυστυχώς χρόνο να το κάνω όλο, δύσκολο γιατί τρέχω με άλλα πράγματα. Όπως και να έχει, χάρηκα που είδα μερικά άτομα εδώ μέσα με διάθεση να βοηθήσουν. Όπως και να το κάνουμε, είναι προσωπική επιστολή, δεν δημοσιεύεται εύκολα. Αν και δεν έχει άδικο γενικά, ο Hasan.

Την καλησπέρα μου :)

Ενα ωραιο και ευγενικο σχολειο😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...