Προς το περιεχόμενο

doreankarta.com


technology_guy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, technology_guy είπε

Υπαρχει ενα καινουριο site που κυκλοφορει τις τελευταιες μερες και υποσχεται να σου δωσει δωρεαν καρτα ανανεωσης χρονου στελνοντας ενα μηνυμα στη σελιδα τους στο facebook. Το θεμα ειναι οτι πρεπει να πας στην σελιδα https://doreankarta.com και να επιβεβαιωσεις οτι εισαι ανθρωπος κατεβαζοντας καποιες εφαρμογες και χρησιμοποιοντας τες. 

Ενω προσπαθησα να το κανω αυτο, δεν δεχεται την επιβεβαιωση και με εκανε να αναρωτηθω για την εγκυροτητα που εχει. Υπαρχουν ατομα που αναφερουν οτι οντως εχουν παρει καρτα απο αυτο το προγραμμα δωρεαν. Το εχει δοκιμασει κανεις? Θα μπορουσε να ειναι καποιο προγραμμα tracking? 

Στο τέλος αδερφέ σου στέλνουν και δώρο μια πελφετέρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα σε ολους λοιπον οσο για το καρτα ολα ψεματα μολις το εκανα καο μου εφαγαν 8 ευρω που ειχα μεσα ολα ψεματα με τους μαλακες που μπλεκουμε αντε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ,Αντωνη είπε

Παιδες καλησπερα σε ολους λοιπον οσο για το καρτα ολα ψεματα μολις το εκανα καο μου εφαγαν 8 ευρω που ειχα μεσα ολα ψεματα με τους μαλακες που μπλεκουμε αντε 

Μήπως δεν έκανες σωστά τη διαδικασία, μου ακούγεται απίθανο να είναι όλα ψέματα 

19 ώρες πριν, technology_guy είπε

το iphone 

 

 

19 ώρες πριν, technology_guy είπε

 και υποσχεται να σου δωσει δωρεαν καρτα ανανεωσης χρονου

με αναπάντητες και εσυ την βγάζεις ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ,Αντωνη είπε

Παιδες καλησπερα σε ολους λοιπον οσο για το καρτα ολα ψεματα μολις το εκανα καο μου εφαγαν 8 ευρω που ειχα μεσα ολα ψεματα με τους μαλακες που μπλεκουμε αντε 

Μήπως δεν έστειλες το αφμ σου και τον αριθμό της πιστωτικής σου κάρτας; Είναι πολύ βασικά αυτά για να πάρεις 200 ευρώ κάρτα δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ,Αντωνη είπε

Παιδες καλησπερα σε ολους λοιπον οσο για το καρτα ολα ψεματα μολις το εκανα καο μου εφαγαν 8 ευρω που ειχα μεσα ολα ψεματα με τους μαλακες που μπλεκουμε αντε 

ελα ντε που πηγαμε και μπλεξαμε φιλε αστα να πανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καταρχήν δεν ειναι https η σελίδα δηλαδή δεν έχει ssl encryption που ειναι ο πρώτος κράχτης είναι τόσο άρπα κόλλα η απάτη που βαρέθηκαν να κάνουν αυτό το βασικό... 

Μετά σε στέλνει  να γραφτείς σε συνδρομές με αποστολή sms σε 5 αριθμούς... ή με άλλα λόγια ακόμη και να σου δίνουν δωρεάν κάρτα τα λεφτά που θα ξοδέψεις στις συνδρομές "για να αποδείξεις ότι είσαι άνθρωπος" (λες και δεν υπάρχουν ένα σωρό άλλες δωρεάν και γρηγορότερες μέθοδοι πχ captcha) ειναι περισσότερα απο τα λεφτά της κάρτας... 

Επεξ/σία από TopicStrarter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...