Προς το περιεχόμενο

Νέα σειρά MacBook Pro 2018: Με νέους επεξεργαστές, True Tone και βελτιωμένο πληκτρολόγιο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν δωρητες οργανων ολοι εδω για να το παρουν με τετοιες τιμες το μονο οργανο που μπορω να δωσω ειναι τ' @ μου τα δυο στην apple

Αν μου το δώσει τσάμπα θα της δώσω την καρδια μου (ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑΑ ΠΑΝΤΑ)

Επεξ/σία από stoneao98
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Lezantas26 είπε

οταν λες επαγγελματικη χρηση τι εννοεις? διοτι δεν συμφωνω καθολου οτι μονο τα mac κανουν για επαγγελματιες, ειδικα απο τη στιγμη που ισχυουν αυτα που ανεφερα.

αν δεν ξερεις τι συμβαινει ψαξε, αν μη τι αλλο ως επαγγελματιας θα επρεπε να ενδιαφερεσαι για τα εργαλεια σου. στο παρελθον εχω βαλει μπολικες φορες λινκ με διαφορα προβληματα, δυστηχως αυτη τη περιοδο εχω καλυτερα πραματα να κανω.

Εγώ το χρησιμοποιώ για προγραμματισμό. Σίγουρα με ένα αξιόλογο λαπτοπ μπορώ να δουλέψω κάποιο Linux distro, κάτι που κάνω ήδη στο Mac μου, με arch Linux, αλλά για την ποιότητα του λαπτοπ, το βάρος, την οθόνη και την μπαταρια δεν υπάρχει αντίπαλος 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NGeo είπε

Ετσι μπραβο παιδια βοηθηστε την apple να συσσωρευσει πανω απο 300 δις σε ρευστο... κοντεύει...

Eσυ φιλε ποια εταιρεια βοηθας να συσσωρευσει κερδη ?

Η' εισαι σε μια σπηλια μεσα και δεν αγοραζεις τιποτα απολυτως?

  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Eσυ φιλε ποια εταιρεια βοηθας να συσσωρευσει κερδη ?

Η' εισαι σε μια σπηλια μεσα και δεν αγοραζεις τιποτα απολυτως?

Δεν βοηθαω καμια... Οπως και να εχει αν καποιος πιστευει οτι αξιζει να δωσει κανεις 2.5 χιλιαρικα για 15αρι apple laptop οκ... κατι θα ξερει...

Επεξ/σία από NGeo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως λογω κρισης ειμαι με ενα Dell μεταχειρισμενο όταν έχω να κάνω δουλειά σε pc

και για chat και web  είμαι με ένα ταβλετ turboxμεταχειρισμενο κι αυτο και ένα κινεζικο πληκτρολογιακι τυπου apple 4 ( με το ρουτερ και μια λαμπα καιω 20 watt μαξ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Μαλιστα δεν αγοραζεις τιποτα απολυτως ,καταλαβα.

Αγοραζω απλα δεν ειμαι fan καποιας συγκεκριμενης εταιρειας. Ασχολεισαι με προγραμματισμο ή με photoshop κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NGeo είπε

Αγοραζω απλα δεν ειμαι fan καποιας συγκεκριμενης εταιρειας. Ασχολεισαι με προγραμματισμο ή με photoshop κλπ?

Συνεχισε λοιπον να αγοραζεις οτι αγοραζεις και να βοηθας να συσσωρευσουν κερδη αυτες οι εταιρειες των οποιων εισαι πελατης ,πλουτιζοντας τους μετοχους   και το ανωτατα στελεχη τους  και ας μην εισαι φαν .

Οχι δεν ασχολουμαι με προγραμματισμο αλλα μου αρεσει πολυ το καλλιτεχνικο πατιναζ  στον παγο δεν ξερω αν βοηθαει καπου  αυτο ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gregory22 είπε

Στην καταπληκτική τιμούλα ... λέω να πουλήσω κάνα συκώτι (το νεφρό το έδωσα)

Λυπάμαι που θα στο πω αλλά χωρίς συκώτι δεν ζεις, με ένα νεφρό ζεις αλλά με προβλήματα και συνέχεια να πηγαίνεις τουαλέτα για το no1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, NGeo είπε

Δεν βοηθαω καμια... Οπως και να εχει αν καποιος πιστευει οτι αξιζει να δωσει κανεις 2.5 χιλιαρικα για 15αρι apple laptop οκ... κατι θα ξερει...

Τα αντίστοιχα σε δυνατότητες και κατασκευή laptops κυμαίνονται στο ίδιο εύρος τιμής ή και ψηλότερα -εάν χρειάζεσαι κάτι αντίστοιχο, παίρνεις και ως bonus ότι έχεις τη δυνατότητα να τρέχεις macOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, καιρός ήταν. Εξάλλου περιμέναμε αυτή την αναβάθμιση. Τον τελευταίο καιρό είχαν παγώσει και οι εισαγωγές. Η αλήθεια είναι ότι μπορεί η τιμή  να είναι εξωφρενική για τα δεδομένα των περισσότερων από εμάς, αλλά το λογισμικό ανταποκρίνεται πλήρως για τον πιο απαιτητικό χρήστη. Σε ό,τι αφορά τον ήχο και εικόνα, νομίζω το Macintosh είναι μονόδρομος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...