Προς το περιεχόμενο

επιλογη αγορας μιας gaming-chair


powerblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

απλα  φιλε  μου  ρωταω  αν H Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια   εννοω για  ολα τα  ειδη..

καμια  φορα η μανα μου και  ο πατερας  μου παιζουνε καμια παζεντζα  ,,  η διαβαζουνε  και παιρνουν  πληροφοριες..στο ιντερνετ.

απλα  η μανα μου εινε  αδυΝΑΤΗ εινε 1.65 και  60 κιλα και ο πατερας  μου εχει καπια παραπανω ``1.75 και . 90  κιλα

 

και  η  κοπελα κανει  εργασιες κυριως γραφει  παρα  πολλα κειμενα  γιατι  διδασκει σε παιδια  αγγλικα..

και η  κοπελα  μου  εινε  ` 1.70 και 62  κιλα.

γι  αυτο ρωταω αν η   Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια ποδια 

 

Επεξ/σία από powerblade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, powerblade είπε

απλα  φιλε  μου  ρωταω  αν H Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια   εννοω για  ολα τα  ειδη..

καμια  φορα η μανα μου και  ο πατερας  μου παιζουνε καμια παζεντζα  ,,  η διαβαζουνε  και παιρνουν  πληροφοριες..στο ιντερνετ.

απλα  η μανα μου εινε  αδυΝΑΤΗ εινε 1.65 και  60 κιλα και ο πατερας  μου εχει καπια παραπανω ``1.75 και . 90  κιλα

και  η  κοπελα κανει  εργασιες κυριως γραφει  παρα  πολλα κειμενα  γιατι  διδασκει σε παιδια  αγγλικα..

και η  κοπελα  μου  εινε  ` 1.70 και 62  κιλα.

γι  αυτο ρωταω αν η   Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια ποδια 

Ρε αδερφέ ποια όλα τα κιλά κι όλες τις ομοπλάτες.

Όλοι είστε μετρίου αναστήματος κανονικά κιλά, με εξαίρεση τον πατέρα σου που είναι λίγο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καρέκλα είναι φίλε.

Κοίτα να ταιριάζει στις δικές σου διαστάσεις που λογικά θα κάθεσαι τις περισσότερες ώρες και οι άλλοι μια χαρά θα βολευτούν.

Επεξ/σία από SakafliaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.statusoffice.gr/proion/2/85/επιπλα-γραφειου-καθισματα-διευθυντικα-white

αυτή εδώ θα σου πρότεινα αν θες με mesh τύπου πλάτη , υπολόγισε γύρω στα 250-350 κόστος.

Επεξ/σία από LASERPEWPEW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα  εγω   θελω να   αγορασω μια  gaming-chair

και  γι αυτο  ρωταω αν με  την  Racing  pro δεν θα εχω  προβλημα?

ναι ειδα   το σχεδιαγραμμα απλα δεν το εχω καταλαβει  γιατι λεει  για διαφορετικα  μοντελα./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το υψος μου και τα  κιλα απο  την   Racing  pro πια καρεκλα  θα κανει  για μενα?

 

https://www.dxracer-europe.com/racing-pro-series-1

επειδη σας  ειπα  οτι ειμε   1.77  και  67  κιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου  μην θυμωνεις απλα ρωταω αν  η  Racing  pro  θα κανει  για το σωματοτυπο  μου με βαση το βαρος και το υψος

 

μην την  αγορασω και μετα δω  οτι δεν  εινε στα μετρα μου αυτο εννοω.

κοστιζει και καπια λεφτα  ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σας  ειπα οτι οι  γονεις  μου παιζουνε  κανενα παιχνιδι στον  υπολογιστη  μου οπως solitaire ,, και επιτραπεζια παιχνιδια. οπως σας  ειπα οτι  η  κοπελα μου γραφει παρα  πολλα κειμενα επειδι κανει μαθηματα αγγλικων σε παιδακια.

σας  ειπα  οτι θελω να  αγορασω μια  gaming-chair αλλα  θελω να  εινε για ολα τα ειδη ανθρωπων.((.κιλα,,  υψος  χερια ποδια πλατη κτλ)

οπως σας  ειπα  

 

η μανα μου εινε  αδυΝΑΤΗ εινε 1.65 και  60 κιλα και ο πατερας  μου εχει καπια παραπανω ``1.75 και . 90  κιλα

και  η  κοπελα κανει  εργασιες κυριως γραφει  παρα  πολλα κειμενα  γιατι  διδασκει σε παιδια  αγγλικα..

και η  κοπελα  μου  εινε  ` 1.70 και 62  κιλα.

γι  αυτο ρωταω αν η   Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια ποδια

 

θελώ να πω  η  Racing  pro  καλυπτει   ολο το ευρος των ανθρωπων?λεπτους  ,, χονδρους  κιλα  λιγα,, κιλα υπερβολικα κτλ?? κοντους  μεσσαιους και ψηλους??,

ολα αυτα  τα  ρωταω  γιατι εινε  αλλιως να  την  αγοραζεις  απο ελλαδα και να  την δοκιμαζεις και αλλιως  εινε οταν  την  αγοραζεις απο εξωτερικο

και επαναλάμβανω τα ιδια πραγματα  για ενα  λογο αλλα  μαλλον ο καθενας το βλεπει διαφορετικα..

αλλιως να  την  αγοραζεις  απο ελλαδα και να  την δοκιμαζεις και αλλιως  εινε οταν  την  αγοραζεις απο εξωτερικο

να πω και κατι ακομα οταν  βαζεις  ντουλαπια  η  κανεις ενα  μπανιο στο σπιτι σου η οταν αγοραζεις μια  κουζινα  την  αγοραζετε χωρις καν να  την δειτε απο  κοντα??

να πω και κατι ακομα  οταν αγοραζεις ενα  παντελονι πχ δεν πατε στο μαγαζι και το δοκιμαζετε??

οταν το κανετε παραγγελια μεσο e-bay γνωριζετε αν θα σας εινε στα μετρα σας.?

 

οποτε καπια ατομα που με λενε τρολ και επαναλαμβανω πραγματα δεν το κανω επειδη το θελω.

κατσε βρε παιδια  δινεις  300 ευρω σε μια καρεκλα  που δεν γνωριζεις  καν ειδικα απο εξωτερικο αν  θα σου κατσει στα μετρα  σου

 

και να σταματησει αυτο με το τρολ γιατι οταν τον αλλον δεν τον γνωριζεις δεν  μπορεις να τον αποκαλεις  τρολ  επειδη ο καθενας εδω μεσα  το  βλεπει με διαφορετικη  οπτικη.

ναι ρωταω και επαναλαμβανω  πολλα πραγματα ετσι εινε ο χαρακτηρας μου σε  οπιον αρεσω αρεσω αλλα ομως κανεναν απο εδω μεσα δεν ενοχλησα.

 

αυτα ειθελα να πω..

 

γι  αυτο ρωταω αν η   Racing  pro  καλυπτει  ολα τα κιλα ,,υψος.. πλατες  χερια ποδια   για ολα τα ειδη ανθρωπων γιατι αν εινε να δωσεις  αρκετα λεφτα  για κατι  που δεν  μπορεις να δοκιμασεις απο κοντα  και στην  τελικη να μην ταιριαζει   να  μην πανε χαμενα ολα αυτα τα λεφτα.. 

γι αυτο και επαναλαμβανομε συνεχεια και περα απο αυτο ζηταω και ενα συγνωμη αν εχω γινει κουραστικος..

 

Επεξ/σία από powerblade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευευτε  οτι  οι  gaming  chair ,μετα απο 2 ωρες   οτι εινε κουραστικες>>?? γιατι καπου διαβασα οτι μετα απο 2  ωρες δεν παλέυοντε και επισης οτι το κοστος τους εινε παρα  πολυ υψηλο//

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα πες  μου κατι σε παρακαλω

πιστευεις οτι οι  gaming  chair ,μετα απο 2 ωρες   οτι εινε κουραστικες>>?? γιατι καπου διαβασα οτι μετα απο 2  ωρες δεν παλέυοντε και επισης οτι το κοστος τους εινε παρα  πολυ υψηλο//

ισχυει κατι τετοιο?

πια εινε η γνωμη σας για τις https://noblechairs.com/product/epic-pu-leather-black/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...