Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Day


Castiel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, teo20net είπε

Έχω χάσει τις εξελίξεις τον τελευταίο χρόνο με τα Android phones. Υπάρχει κάτι άλλο στα 250-300 max ως καλύτερη εναλλακτική, αναλογιζόμενος ότι η εταιρία (μάλλον) κλείνει; Μια γνώμη θα με βοηθούσε πολύ.

Το μόνο που θα μπορούσα να σκεφτώ είναι μεταχειρισμένα OnePlus 3T.

Στα πλην προφανώς η εγγύηση αλλά στα συν η υποστήριξη κι από την εταιρεία ως ένα βαθμό αλλά κυρίως από το τεράστιο community. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, teo20net είπε

Έχω χάσει τις εξελίξεις τον τελευταίο χρόνο με τα Android phones. Υπάρχει κάτι άλλο στα 250-300 max ως καλύτερη εναλλακτική, αναλογιζόμενος ότι η εταιρία (μάλλον) κλείνει; Μια γνώμη θα με βοηθούσε πολύ.

Μια καλή εναλλακτική είναι το p10 plus 4/64 που παίζει στα 257€ τελική από Κίνα αυτές τις μέρες αν σου κάνει. Δείχνει τίμιο για τόσα λεφτά. (Βέβαια εκεί παίζει κάτι με τρεις εκδόσεις ραμ αν δεν κάνω λάθος από θέμα ταχύτητας ίσως υπάρχει κάποιο μειονεκτήμα).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το τηλέφωνο το έχω πιάσει στα χέρια μου.

Μιλάμε για συσκευή που ΔΕΝ έχετε πιάσει αντίστοιχη σε κατασκευή και premium υλικά.

Το πρόβλημα του είναι η μέτρια κάμερα. 

Σε όλα τα άλλα ΔΕΝ έχει ανταγωνισμό σε αυτά τα λεφτά.

DEAL ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Looter είπε

Παιδιά το τηλέφωνο το έχω πιάσει στα χέρια μου.

Μιλάμε για συσκευή που ΔΕΝ έχετε πιάσει αντίστοιχη σε κατασκευή και premium υλικά.

Το πρόβλημα του είναι η μέτρια κάμερα. 

Σε όλα τα άλλα ΔΕΝ έχει ανταγωνισμό σε αυτά τα λεφτά.

DEAL ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ.

Να είχε αμολεντ και μεγαλύτερη μπαταρία Ναι.δεν ξέρωαπό custom τι γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Darkphobia είπε

"You won't be charged additional fees if the actual Import Fees exceed the Import Fees Deposit we estimated. For items sold by Amazon Marketplace sellers, please check the seller's policies.

If the actual Import Fees are less than the Import Fees Deposit collected by us on your behalf, you'll automatically be refunded the difference to the payment method you used for the order. You'll receive a notification e-mail confirming the amount of the refund. The process takes 60 days from the shipment date."

Πόσο μπροστά οι άνθρωποι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.reader.gr/news/diethni/mpoikotaz-apo-toys-pelates-apergia-apo-toys-ergazomenoys-gia-tin-amazon

μου αρεσε που το ινσομνια εκανε μποικαταζ στο αμαζον.. προσωπικα το ιδιο και εγω..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bezbozny είπε

Σε τι τιμή το είχε; γιατί το αγόρασα προχθές από Ελλάδα στα 60€(ήθελα το μαύρο χρώμα). Επίσης σε κάτι φωνητικές εντολές μου ανέφερε ότι μπορώ να λέω "κλήση" και το όνομα της επαφής και να παίρνει τηλέφωνο αλλά δεν μπορώ να το κάνω να λειτουργήσει, το έχεις καταφέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...