Προς το περιεχόμενο

Vodafone virtual reality κατάστημα


Mankon7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ανακοινωθει Φλεβαρη αλλα οι "διαρροες" θα ξεκινησουν πολυ νωριτερα . Δε διαφωνω η τιμη ειναι εξαιρετικη για αλυσιδα , αλλα ειναι μολις 40€ κατω απο σκρουτζομαγαζο και εχει πτωτικες τασεις. 

Οποιος καιγεται να παρει κινητο ας το παρει δε θα χασει, οποιος εχει λιγο υπομονη θεωρω οτι θα το βρει και χαμηλοτερα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα στην παρεα. Εχει κανεις υποψη του εάν για να παρει κανεις κινητο με τιμολογιο και απαλλαγη από ΦΠΑ από το VR, είναι απαραιτητο η εταιρεια να υπάγεται σε καθεστώς ΦΠΑ ή δεν είναι απαραιτητο; Nα ειστε καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εννοείται ότι πρέπει να υπάγεσαι σε καθεστώς ΦΠΑ. Εκτύπωση της σελίδας του Taxis και καταστατικό αν υπάρχει και ταυτότητα εταίρου ή εξουσιοδότηση από αυτόν.

Αν δεν υπάγεσαι σε ΦΠΑ , ΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ;;;

Επεξ/σία από Looter
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2018 στις 2:40 ΜΜ, psychologos είπε

Καλησπέρα στην παρεα. Εχει κανεις υποψη του εάν για να παρει κανεις κινητο με τιμολογιο και απαλλαγη από ΦΠΑ από το VR, είναι απαραιτητο η εταιρεια να υπάγεται σε καθεστώς ΦΠΑ ή δεν είναι απαραιτητο; Nα ειστε καλα. 

Αν η εταιρεία είναι παροχής ιατρικών υπηρεσιών και δεν υπάγεται σε φπα αυτο δεν σημαίνει ότι δεν έχει έξοδα, άρα μπορεί να κόψει κανονικά τιμολόγιο και να αφαιρεθεί κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kloze είπε

Αν η εταιρεία είναι παροχής ιατρικών υπηρεσιών και δεν υπάγεται σε φπα αυτο δεν σημαίνει ότι δεν έχει έξοδα, άρα μπορεί να κόψει κανονικά τιμολόγιο και να αφαιρεθεί κανονικά 

Φίλε μου για το ΦΠΑ μιλάμε και το αν θα πρέπει να κοπεί τιμολόγιο χωρίς ΦΠΑ σύμφωνα με το νέο νόμο. Το ότι περνάει ως έξοδο το κάθε τιμολόγιο δεν έχει κάποια σχέση νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2018 στις 2:40 ΜΜ, psychologos είπε

Καλησπέρα στην παρεα. Εχει κανεις υποψη του εάν για να παρει κανεις κινητο με τιμολογιο και απαλλαγη από ΦΠΑ από το VR, είναι απαραιτητο η εταιρεια να υπάγεται σε καθεστώς ΦΠΑ ή δεν είναι απαραιτητο; Nα ειστε καλα. 

μπορεις να κόψεις τιμολόγιο και με τους 2 τρόπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα επαναφερω το θεμα μιας καο σημερα αν θυμαμαι καλα ειναι στα  the mall μαρουσι. Αν παει καποιος ας ρωτησει αν εχει καμια προσφορα σε huawei κυριως για mate 10 pro με νοιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lakis84 είπε

Καλημερα επαναφερω το θεμα μιας καο σημερα αν θυμαμαι καλα ειναι στα  the mall μαρουσι. Αν παει καποιος ας ρωτησει αν εχει καμια προσφορα σε huawei κυριως για mate 10 pro με νοιαζει.

Η προωθητική ενέργεια αφορά μόνο samsung κινητά --> https://www.vodafone.gr/vr-katastima/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήγε κανείς να μας πει αν έχει note 9 ή κάποια διαφοροποίηση από τη λίστα με τις εκπτώσεις που έχει στο site ή καμιά άλλη χρήσιμη πληροφορία για διαθέσιμο απόθεμα κτλ? ευχαριστώ

Συσκευή Από Τιμή VR Καταστήματος
Samsung Galaxy Note 8 1045,00€ 627,00€
Samsung Galaxy S9 879,00€ 527,40€
Samsung Galaxy S9+ 979,00€ 587,40€
Samsung Galaxy S8+ 845,00€ 507,00€
Samsung Galaxy Α5 2017 349,90€ 209,94€
Samsung Galaxy Α6 299,89€ 179,93€
Samsung Galaxy Α6+ 375,89€ 225,53€
Samsung Galaxy Α8 475,90€ 285,54€
Samsung Galaxy J3 2017 205,90€ 123,54€
Samsung Galaxy J5 2017 255,00€ 153,00€
Samsung Galaxy J6 269,90€ 161,94€
Samsung Galaxy Gear Sport 349,90€ 209,94€

 

Επεξ/σία από spacestar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα εγώ σήμερα και πήρα ένα Samsung Galaxy S9+. Οι τιμές είναι αυτές που αναγράφει ο φίλος από πάνω. Διαθεσιμότητα από ότι μου είπε ένα από τα παιδιά που δουλεύει εκεί υπάρχει και θα υπάρχει για όλες τις μέρες της προσφοράς. Αυτό που χρειάζεται όμως είναι πολλή υπομονή καθώς η εξυπηρέτηση είναι εκνευριστικά αργή. Εγώ με μέτρια ουρά έκανα γύρω στις 2,5 ώρες να πάρω το κινητό... 

Επεξ/σία από isovitisgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια χρώματα το εχει; ενδιαφέρομαι κι εγώ για το s9+ 

Τελικά είναι δικαρτο ή όχι ;

Επίσης μπορούμε να πάρουμε τίποτα μπόνους αν το πάρουμε με καρτα; είτε yellows  είτε go4more είτε eurobank  ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Σε ποια χρώματα το εχει; ενδιαφέρομαι κι εγώ για το s9+ 

Τελικά είναι δικαρτο ή όχι ;

Επίσης μπορούμε να πάρουμε τίποτα μπόνους αν το πάρουμε με καρτα; είτε yellows  είτε go4more είτε eurobank  ;;;

Σήμερα είχε μόνο μαύρο. Αύριο από ότι μου είπαν θα έχουν και το μπλε. Είναι δικαρτο κανονικά. Όσο για το bonus με τις συγκεκριμένες κάρτες, δεν γνωρίζω καθώς εγώ έχω Diners που δίνει κάποια ποσά ανάλογα με τις αγορές, σαν επιστροφή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...