Προς το περιεχόμενο

Vodafone virtual reality κατάστημα


Mankon7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, pdim16 είπε

παιδιά πήρε κανείς ΜΟΝΟ θήκη κ αξεσουάρ;

Η παίρνεις αξεσουάρ μόνο αν έχεις πάρει και κινητό με το vr?

Ότι θέλεις μπαίνεις και αγοράζεις στο VR Store δεν υπάρχει θέμα (=Ναι μπορείς πχ να πάρεις μόνο θήκη). Δε θυμάμαι όμως τι περιλαμβάνει από προϊόντα μέσα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
45 λεπτά πριν, savageGR είπε

Αραγε θα εχουν το NOTE 9 σε μειον 40% συν μειον 24% απο απαλλαγή ΦΠΑ

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω , αλλά το σενάριο για -40% σε Note 9 είναι μάλλον απίθανο για ευνόητος λόγους ...😀

Ας μάθουμε και στην Θεσσαλονίκη αν θα έχουν όλα τα υπόλοιπα μοντέλα ( κυρίως να δούμε αν θα έχουν έστω το s9 plus)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα χθες Mediterranean Cosmos. Στις 17:00 που άρχιζε το event (κατά τις 17:30 άρχισε τελικά) ήμασταν περίπου 10 άτομα.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εικόνα ποια τηλέφωνα ήταν διαθέσιμα (note 9 δεν είδα πάντως) μιας και μπήκα, τσίμπησα s9+ Coral blue & θηκούλα και έφυγα. Δεν μου ανέφερε όμως κάποιος υπάλληλος κάτι για έλλειψη διαθεσιμότητας σε κάποιο μοντέλο, όποτε φαντάζομαι θα υπάρχουν όλα της προσφοράς που έχουν στο site καθώς και αξεσουάρ για τα συγκεκριμένα μοντέλα. S9+ πάντως μπορούσες να επιλέξεις μόνο coral blue και μαύρο

Διαδικαστικά, κάνεις την παραγγελία από το vr store και μετά πληρώνεις και παραλαμβάνεις τα προϊόντα από το φυσικό κατάστημα. Στο φυσικό κατάστημα δηλώνεις και αν θες τιμολόγιο με απαλλαγή ΦΠΑ (ισχύει μόνο για τις συσκευές κινητών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε ολους. Ενδιαφερομαι και εγω για s9+ απο αυτο το καταστημα της Vodafone. Τι χρειαζομαι για να κανω την αγορα και αυτο που γραφετε για μειον το φπα πως γίνεται? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Επεξ/σία από Swtiriasissy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2018 στις 9:25 ΠΜ, Themos3 είπε

Όπως έχει προαναφερθεί σε σχέση με skroutz είναι δεν ειναι 10% κάτω οι τιμές για 1-2 μοντέλα που είδα, βαρέθηκα παραπάνω :P

Ναι αλλά μην ξεχνάς ότι δίνει και μέχρι 48 άτοκες, κάτι που δεν βρίσκεις στα σκρουτζομάγαζα

17 ώρες πριν, Swtiriasissy είπε

Καλησπέρα σε ολους. Ενδιαφερομαι και εγω για s9+ απο αυτο το καταστημα της Vodafone. Τι χρειαζομαι για να κανω την αγορα και αυτο που γραφετε για μειον το φπα πως γίνεται? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Για να κανείς αγορά πρέπει απλά να πας στο cosmos τις ώρες που είναι ανοικτό το vr store. 

Για να αγοράσεις χωρίς ΦΠΑ πρέπει κατά την πληρωμή στο φυσικό κατάστημα να ζητήσεις τιμολόγιο σε εταιρία ή ατομική επιχείρηση που να υπάγεται σε καθεστώς ΦΠΑ

Δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dali13gr είπε

Ξαναβάζω τις τιμές των συσκευών για επικαιροποίηση.

Screenshot_2018-09-02-11-17-38-885.jpeg.5896d3b1f09267e32d4d685ee776e52a.jpeg

Στην Αθήνα δεν ήταν γύρω στα 430 ευρώ το S9; Γιατί αυξήθηκε κατά 100 ευρώ μέχρι την Θεσσαλονίκη; Βάζουν και την βενζίνη μέσα; 😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...