Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 9


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις ‎7‎/‎6‎/‎2019 στις 9:56 ΠΜ, paiktaras69 είπε

Αφορά το κόμικ

ας ελπισουμε η σειρα να έχει άλλο τέλος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεγαλη βλακεια που εφυγε ο ρικ εγω νομιζα οτι θα αλλαζε ο ηθοποιος τελικα ειναι ο χαρακτηρας κριμα.

οι τυποι στο τελος ππου βρηκε η τζουντιθ ποιοι ειναι ? επισης απο οτι καταλαβα η σειρα πηδαει στο χρονο

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τωρα το ειδα σαν ειδηση

τελειωσε ετσι ξαφνικα;

 

αντε και η σειρα σιγα σιγα να το τελειωνουμε παιδια :P

Επεξ/σία από Pitzimpitzidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα ακόμα μου αρέσει...καλός χρυσός ο Rick αλλά βάρεσε πολύ ψύχωση...πιστεύω ότι με λίγη δουλειά στο σενάριο κάτι θα γίνει ...ίσως με κανα 2 νέους "σκληρούς"...

Πλάκα πλάκα πάντως υπάρχουν σοβαρά θέματα στην σειρά όσον αφορά το υπόβαθρο...εμένα βασικώς με παραξενεύει η παντελής έλλειψη τεχολογίας..ενώ προσδιορίζεται (στην αρχή) στην σημερινή εποχή με βάση τουλάχιστον κτίσματα, αυτοκίνητα..δεν υπάρχουν υπολογιστές , κινητά...τηλεοράσεις είδαμε μια φορά με το ζόρι...επίσης με τα φαγητά παίζουν τρελλές ατασθαλίες ..δηλαδη είμαστε σχεδόν 10 χρόνια απο τον Αρμαγεδδών και ακόμα πίνουν νερό απο σφραγισμένα μπουκαλάκια..μια χαρά....φαγητό υπάρχει σε κονσέρβες σε άριστη κατάσταση (καμμία παρενέργεια...μιλάμε για το ατσαλένιο στομάχι...όλοι)...υπάρχει μια απίστευτη δυσκολία να βρούνε όπλα (στην Αμερική !!!) ...πήγαν με το ζόρι σε μεγαλούπολη μια φορά και το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το κάρο και οι σπόροι...νομίζω ότι το μάτι μου έπιασε με το ζόρι ηλιακούς συλλέκτες ...που λογικά θα έπρεπε να είναι ν1 προτεραιότητα....για ρεύμα...οι μπαταρίες στους φακούς τους δουλεύουν άψογα(10ετια).....δεν κυνηγάνε πηγές για νερό...κάτι βρωμοποτάμια με το ζόρι...βρίσκουν μια οχύρωση του κ@λου και εκεί ...καμμία ανησυχία για ενίσχυση...δηλαδή άντε το τσιμέντο είναι δύσκολο...οι λαμαρίνες άφαντες..αλλά κάτι να πείς...μια πέτρα..λίγα ξύλα ...κάτι για έξτρα οχύρωση...

Καλά χρυσά όλα αλλά θα ήθελα μια αληθοφανής εκδοχή του όλου στορυ...δηλαδή βάλτο σε μια εποχή που γουστάρεις αλλά κράτα τα στοιχεία που πρέπει...δηλαδή θα με ενδιέφερε και μια εκδοχή που ναι μεν ...αλλά.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τον Ρικ τον είχαν κάνει λίγο πολύ μαλθακο. Αν είχε τη συμπεριφορά τοτε με το γνωστό "Ricktactorship" ή τότε στη 6η σεζόν αν θυμάμαι καλά που είχε πλακώσει στο ξύλο έναν ( δε θυμάμαι ποιός ηταν ) -ήταν κουκουρούκου κιόλας οι περισσότεροι ονειροπόλοι "αυτόχθονες" Αλεξανδρινοί- δε θα είχε χάσει και τόσους/τόσες δικούς του.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
4 hours ago, czarjuly said:

Μολις τελειωσα την 8η σαιζον στο netflix εχει ακουστει αν θα παρει και την 9η;

Σε Αμερική και Καναδά, 1η Σεπτ. Τώρα σε μας άγνωστο το πότε, θα την πάρει πάντως

https://www.whats-on-netflix.com/news/when-will-season-9-of-the-walking-dead-be-on-netflix/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...