Προς το περιεχόμενο

Baseus 3in1 USB Cable for Mobile Phone Micro USB Type C Charger Cable for iPhone Samsung 6 Charging Cable Micro USB Charger Cord

renaxan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλώδιο φόρτισης για power bank και όχι μόνο.. 1,68 ευρώ από AliExpress, με δωρεάν μεταφορικά: 

Baseus 3in1 USB Cable for Mobile Phone Micro USB Type C Charger Cable for iPhone Samsung 6 Charging Cable Micro USB Charger Cord
http://s.aliexpress.com/YRJbUvQJ?fromSns=Copy 

PS: Υπάρχει και σε 1.2m στα 2.06 ευρώ. Με την χρήση του application η τιμή είναι 1,68. Χωρίς το app ανεβαίνει λίγο. 

Επεξ/σία από renaxan
  • Like 2
  • Thanks 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
29 minutes ago, samsunglife said:

Εμένα μου βγάζει μεταφορικά 2.69 $ για τα 1,2 μέτρα

Δυστυχώς τώρα δεν έχει 1,2 m να δοκιμάσω. Εξαντλήθηκαν από ότι φαίνεται. Πριν πολλές ώρες που αγόρασα 2 ξεχωριστά, δεν είχε μεταφορικά. Έπρεπε να τα πάρω ξεχωριστά για να είναι free shipping, που είναι κάπως λογικό. Επίσης, 2 καλώδια per account. 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ευχαριστώ, με έσωσες. Εβαλα απο ένα καλώδιο 0,3m  σε 2 ξεχωριστές παραγγελίες και δεν είχε μεταφορικά!

Αλλά δεν κατάλαβα γιατί μου έβγαζε μεταφορικά σε 1 παραγγελία με 2 καλώδια;;;

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Just now, samsunglife said:

Ευχαριστώ, με έσωσες. Εβαλα απο ένα καλώδιο 0,3m  σε 2 ξεχωριστές παραγγελίες και δεν είχε μεταφορικά!

Αλλά δεν κατάλαβα γιατί μου έβγαζε μεταφορικά σε 1 παραγγελία με 2 καλώδια;;;

Αυξάνεται, ογκος, βάρος μέγεθος φακέλου κτλ. Πιο πολλά τα $ 😇 και έτσι παύει να είναι free. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.