Προς το περιεχόμενο

Chuwi Hi9 Pro: Το καλύτερο tablet για την επιστροφή στο σχολείο


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το CHUWI Hi9 Pro πραγματικά θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως το τέλειο δώρο για την επιστροφή στο σχολείο, δεδομένου την χαμηλή του τιμή και την υψηλή του απόδοση.

Είναι το τέλειο tablet για μαθητές το 2018 επειδή είναι πολύ εύκολο στην μεταφορά του. Πιστεύουμε ότι η φορητότητα αυτών των tablets έχει ιδιαίτερη σημασία για να μπορούν οι φοιτητές να πηγαίνουν εύκολα από διάλεξη σε διάλεξη. Ακόμα, θα μπορούν να χαλαρώσουν απο τα μαθήματα, βλέποντας ταινίες ή παίζοντας κάποια παιχνίδια.Η οθόνη του Chuwi Hi9 Pro διαθέτει ανάλυση 2K.

1.jpg.2baa99eb98d7d0e88bd207965e7b6a45.jpg

2.jpg.b6f8f820635fb63a62a926a60e292260.jpg

Μπορείτε επιπλέον να το χρησιμοποιήσετε για να πλοηγηθείτε στο διαδίκτυο και να για να κάνετε κλήσεις με τους φίλους σας και την οικογένειά σας χάρη στην υποστήριξη 4G LTE .Τι bonus!

Μοντέλο

CHUWI Hi9 Pro

CPU

Mediatek Helio X20

GPU

T880 780Mhz

RAM

3GB

ROM

32GB + 128GB επέκταση

Οθόνη

8.4 2560*1600 FHD

OS

Android Oreo

Network

4G LTE, dual SIM Standby

WiFi

2.4G/5G 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

4.1 version

Camera

μπροστινή κάμερα 5MP ,

πισινή κάμερα 8MP, auto focus

Θύρες

1*Type-c Usb 2.0,

1* υποδοχή ακουστικών

Μέγεθος

217.4*128.9*7.9mm

 

Μάθετε περισσότερα στην επίσημη ιστοσελίδα της Chuwi :
https://goo.gl/VE4dhv

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, insomnia.gr είπε

Είναι το τέλειο tablet για μαθητές το 2018 επειδή είναι πολύ εύκολο στην μεταφορά του.

πια η διαφορα απο τα υπολοιπα ταμπλετ 8'' ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2018 στις 9:27 ΠΜ, insomnia.gr είπε

δεδομένου την χαμηλή του τιμή και την υψηλή του απόδοση

Δεν ξέρω αν και κατά πόσο αξίζει το συγκεκριμένο (διαφημιζόμενο) τάμπλετ αλλά, για να μην ξεχάσουμε τη γλώσσα μας, που τη δολοφονούμε καθημερινά, ας διαβάσουμε το απόσπασμα στη σωστή διατύπωση:
"δεδομένων της χαμηλής τιμής και της υψηλής του απόδοσης", ή
"δεδομένης της χαμηλής τιμής και της υψηλής του απόδοσης".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακριά από τέτοια tablets. Η οθόνη ραγίζει σαν τσιγαρόχαρτο και χαλάει εντελώς μετά και το digitizer. Επίσης άθλια μπαταρία. Όποιος το προτείνει είχε ποτέ Chuwi ?

Έχουν περάσει τουλάχιστον 5-6 από τα χέρια μου.

Μ' αρέσει να λέω τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη δυστυχώς και αυτό είναι πρόβλημα για πολλούς.

Επεξ/σία από possiz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχει η αδερφή μου ένα Chuwi Hibook (10,1" 1920x1200) 4/64 με το dockable πληκτρολόγιο και είναι ΑΣΤΕΡΙ. Μόνο "πρόβλημα" ότι επειδή είναι dual os μετά από κάμποσα αναπόφευκτα Windows 10 updates, γέμισε ο χώρος και κράσαρε. Του πέρασα Windows 10 LTSB (έσβησα το Android) για να μην κάνει feature updates και είναι μια χαρά και πάλι... :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Έχει η αδερφή μου ένα Chuwi Hibook (10,1" 1920x1200) 4/64 με το dockable πληκτρολόγιο και είναι ΑΣΤΕΡΙ. Μόνο "πρόβλημα" ότι επειδή είναι dual os μετά από κάμποσα αναπόφευκτα Windows 10 updates, γέμισε ο χώρος και κράσαρε. Του πέρασα Windows 10 LTSB (έσβησα το Android) για να μην κάνει feature updates και είναι μια χαρά και πάλι... :-) 

Συμφωνώ με τον φίλο. Έχω το ίδιο μηχανάκι και πιο πριν ένα lenovo miix3. Κλάσεις ανώτερο το chuwi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...