Προς το περιεχόμενο

Η Apple ενδέχεται με τα νέα μοντέλα iPhone να προσφέρει υποστήριξη Dual SIM


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, alprio είπε

Καλές μπαταρίες εννοείς ; Τι ακριβώς ; 

7 ώρες ενεργή οθονη δεν σου φτάνουν ; 

Έχεις δει πολλά κινητά με 2600mah να βγάζουν 7 ώρες και 8 με ενεργή οθονη.  

Ούτε με 4000 πολλά δεν τα καταφέρνουν.

με δεδομένα , WiFi , gps και Bluetooth για το ρολόι. 

Σοβαρευτειτε  με τα Android μπαζοκινητα

FA744D6B-2C96-4FE1-9245-229898BB2532.png

θα συμφωνήσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευτυχώς κάνει βήματα προς τα μπρος. Είναι αποτέλεσμα καλής ηγεσίας. Άμα ήταν ο jobs θα ήταν ακόμα στις 4 inches οι οθόνες των iPhones.

Ποιος να του πήγαινε κόντρα αφού όλοι οι εργαζόμενοι του, τον φοβόντουσαν ακόμα και με στοιχεία και έρευνα καταναλωτών να είχαν κάνει.

Long live Cook.

 

Nobody see that coming.😏

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Malthador είπε

Πότε μου δεν κατανόησα την ζήτηση με τα δίκαρτα κινητά. Εδώ και χρόνια έχω 2in1 SIM και δεν κοιτάζω καν για δίκαρτα κινητά, πεταμένα λεφτά για κάτι που λύνεται τζάμπα. 

Τι φάση, μου διαφεύγει κάτι; 

Θέλουν 2 σιμ καρτοκινητου για αναπάντητες..

2 λεπτά πριν, akamar είπε

Ποια mah ποια dual sim ,

Μαλλον τα δες σινεμά ,

το Android έχει πρόβλημα εχεις 99

Ας τα  αυτά , λέτε ψέματα δεν περνάνε αυτά 

με το 9 ( note ) φωτίζει το βράδυ σαν βεγγαλικά 

Κάτι έχει πιει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τις κάνεις ρε παιδί μου τις δύο κάρτες SIM? Εάν χρειαστεί οι πελάτες μας αγοράζουν δύο iPhones. Με κάτι τέτοια θα πέσουν οι πωλήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alprio είπε

Καλές μπαταρίες εννοείς ; Τι ακριβώς ; 

7 ώρες ενεργή οθονη δεν σου φτάνουν ; 

Έχεις δει πολλά κινητά με 2600mah να βγάζουν 7 ώρες και 8 με ενεργή οθονη.  

Ούτε με 4000 πολλά δεν τα καταφέρνουν.

με δεδομένα , WiFi , gps και Bluetooth για το ρολόι. 

Σοβαρευτειτε  με τα Android μπαζοκινητα

FA744D6B-2C96-4FE1-9245-229898BB2532.png

θελεις να μου πεις οτι τα αλλα κινητα τηλεφωνα δεν αντεχουν τοσο ? εχω και iphone και ενα κινεζικο αντροιντ  Cubot Magic 2600mah και κραταει τοσο που λες + με δεδομένα , WiFi , gps και Bluetooth για το ρολό που λες 5 ωρες μου αντεχει το iphone

2 ώρες πριν, alexakos89 είπε

αχαχαχαχαχαχαχ. ειπε ο android user που για να βγαλει μερα θελει 6000mah.

αν βγαλει και dual sim δεν υπαρχει λογος υπαρξης των android.

φιλος εισαι τερμα υπερβολικος . δεν θα σου πω το iphone μου θα σου πω το 2ο κινητο μου π κραταει ανετα μια μερα CUBOT MAGIC 2600mah

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Rom23 είπε

θελεις να μου πεις οτι τα αλλα κινητα τηλεφωνα δεν αντεχουν τοσο ? εχω και iphone και ενα κινεζικο αντροιντ  Cubot Magic 2600mah και κραταει τοσο που λες + με δεδομένα , WiFi , gps και Bluetooth για το ρολό που λες 5 ωρες μου αντεχει το iphone

φιλος εισαι τερμα υπερβολικος . δεν θα σου πω το iphone μου θα σου πω το 2ο κινητο μου π κραταει ανετα μια μερα CUBOT MAGIC 2600mah

Περιμένω φωτό από ενεργή οθονη ώρες λειτουργίας και ποτέ το έβγαλες από φορτιστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι περίεργος. Η Apple ελεγε οτι πανω απο 4 ιντσες ειναι παντοφλες. Ελεγε οτι πενακια ειναι ιου. Ελεγε οτι δεν χρειάζεται διαφορετικές εκδόσεις της συσκευης γιατι ειναι fragmentation. Έλεγε οτι δεν χρειαζόμαστε widgets, control center, group notifications και τοσα αλλα. Πόσες ακομα κωλοτούμπες, ποσο ακόμα δούλεμα πρεπει να ρίξει στο κοινό της για να σταματήσουν να αγοράζουν; Κατηγορείτε τους Android users. Αλλά καποτε, πρώτη μούρη στο Android ήταν η htc. Μόλις αρχισε τις βλακείες, πρώτη μούρη εγινε η Samsung. Και οπως ειδαμε ο κοσμος που δεν ικανοποιήθηκε απο το S9 δεν το αγόρασε. Κατηγορείτε τους Android users αλλά αυτοι εχουν το μυαλό, οταν μια εταιρεία τους κοροιδευει να πάνε αλλου. Η Apple του χρονου θα βγάλει iPhone χωρίς οθόνη και θα πουλάει εξτρα οθονη με 800 Ευρω. Και ειμαι σιγουρος οτι πολλοί απο εσάς θα κυκλοφορείτε με μια 27αρα οθονη στην τσάντα και με υφάκι "πόσο cool και πόσο μπροστά ειμαι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Κατηγορείτε τους Android users αλλά αυτοι εχουν το μυαλό, οταν μια εταιρεία τους κοροιδευει να πάνε αλλου. 

Γιατι οι iphone users δεν μπορουν να πανε αλλου?Ποσα ατομα εκαναν μεταβαση(οχι μονο youtubers)απο Iphone σε pixel,δεν χρειαζεται υποχρεωτικα να εχει το ιδιο λειτουργικο το κινητο για να πας αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Rom23 είπε

 εχω και iphone και ενα κινεζικο αντροιντ  Cubot Magic 2600mah και κραταει τοσο που λες + με δεδομένα , WiFi , gps και Bluetooth για το ρολό που λες 5 ωρες μου αντεχει το iphone

 

Πόσο καιρό έχεις το κινέζικο..?Σε ρωτάω γιατί άμα πάρεις και τα 2 κινητά την ίδια μέρα και τους κάνεις την ίδια χρήση δεν νομίζω η διάρκεια ζωής της μπαταρίας του Κινέζικου κινητού να αποδίδει το ίδιο με την μπαταρία του iphone.

Επειδή διαβάζω να λέγονται διάφορα για την μπαταρία που έχουν τα iphone προσωπικά δεν έχω δει κάτι καλύτερο σε άλλη μάρκα,η μπαταρία είναι "σκύλος",σαν παλιός χρήστης iphone 4s,5s έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την διάρκεια ζωής,ενώ με κάτι samsung που στο έτος πας για αντικατάσταση μπαταρίας......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alprio είπε

Περιμένω φωτό από ενεργή οθονη ώρες λειτουργίας και ποτέ το έβγαλες από φορτιστή.

 

2b6ef200987a368b45ce97c148667c83.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Είμαι περίεργος. Η Apple ελεγε οτι πανω απο 4 ιντσες ειναι παντοφλες. Ελεγε οτι πενακια ειναι ιου. Ελεγε οτι δεν χρειάζεται διαφορετικές εκδόσεις της συσκευης γιατι ειναι fragmentation. Έλεγε οτι δεν χρειαζόμαστε widgets, control center, group notifications και τοσα αλλα. Πόσες ακομα κωλοτούμπες, ποσο ακόμα δούλεμα πρεπει να ρίξει στο κοινό της για να σταματήσουν να αγοράζουν; Κατηγορείτε τους Android users. Αλλά καποτε, πρώτη μούρη στο Android ήταν η htc. Μόλις αρχισε τις βλακείες, πρώτη μούρη εγινε η Samsung. Και οπως ειδαμε ο κοσμος που δεν ικανοποιήθηκε απο το S9 δεν το αγόρασε. Κατηγορείτε τους Android users αλλά αυτοι εχουν το μυαλό, οταν μια εταιρεία τους κοροιδευει να πάνε αλλου. Η Apple του χρονου θα βγάλει iPhone χωρίς οθόνη και θα πουλάει εξτρα οθονη με 800 Ευρω. Και ειμαι σιγουρος οτι πολλοί απο εσάς θα κυκλοφορείτε με μια 27αρα οθονη στην τσάντα και με υφάκι "πόσο cool και πόσο μπροστά ειμαι"...

Δε τα έλεγε η apple, τα έλεγε ο Jobs που τόσο αγάπησε ο κόσμος και έριξε και ένα δάκρυ όταν πέθανε. Ο υπόλοιπος κόσμος που δουλεύει εκεί δεν είναι δογματικός με τέτοια. Πάω στοίχημα ότι θα χάρηκαν κάποιοι όταν τους άφησε χρόνους, ώστε να μπορέσουν να εφαρμόσουν αυτά που μάθανε ελεύθερα. Πέθανε λίγες μέρες μετά το 4s που ήταν πάλι 4'. Δες το iPhone 5 που "μεγάλωσε" η διαγώνιος ενώ δεν ήταν εν ζωή ο κύριοςJobs. Καλά ύστερα από το 6 πήγε στις 4,7' κ.ο.κ.

Οι "στιβτζομπσικοι" τα ίδια υποστηρίζουν ακόμα οι πιο προοδευτικοί χρήστες λένε ναι φέρτα όλα, διπλές sim, oled, οθόνες μεγάλες κτλπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Fulgore said:

Γιατι οι iphone users δεν μπορουν να πανε αλλου?Ποσα ατομα εκαναν μεταβαση(οχι μονο youtubers)απο Iphone σε pixel,δεν χρειαζεται υποχρεωτικα να εχει το ιδιο λειτουργικο το κινητο για να πας αλλου.

Δεν μπορούμε, μας έχει κάνει μάγια. Για να φανταστείς, τώρα θα βγάλει Dual SIM συσκευή και μεις θα παραμείνουμε στην Apple!. Πρόβατα κανονικά σου λέω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...