Προς το περιεχόμενο

Εγγυηση Xiaomi απο Skroutz (2018)


harislinuxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια ,

Ένας φίλος μου κοιτάει το Xiaomi Redmi Note 5 (4G/64G) από το Skroutz για καινούριο κινητό. Πράγματι είναι πολύ Value For Money τηλέφωνο. Το θέμα μου είναι τι γίνεται με την εγγύηση από μαγαζιά Skroutz (όχι επίσημους αντιπροσώπους). Θα πρέπει να αποσταλεί στη Κίνα αν συμβεί κάτι; Θα χρεωθεί αυτά τα μεταφορικά; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για skroutz στον τίτλο ισχύει "όνομα καταστήματος".

Και μόνο το ίδιο το κατάστημα μπορεί να σου δώσει με σιγουριά απάντηση τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, harislinuxos είπε

Γεια ,

Ένας φίλος μου κοιτάει το Xiaomi Redmi Note 5 (4G/64G) από το Skroutz για καινούριο κινητό. Πράγματι είναι πολύ Value For Money τηλέφωνο. Το θέμα μου είναι τι γίνεται με την εγγύηση από μαγαζιά Skroutz (όχι επίσημους αντιπροσώπους). Θα πρέπει να αποσταλεί στη Κίνα αν συμβεί κάτι; Θα χρεωθεί αυτά τα μεταφορικά; 

Το επιστρεφει πισω στο καταστημα και μετα αυτο με την σειρα του το στελνει Κινα.

Επισης εχε υποψη σου οτι στην περιπτωση αυτη τα περισσοτερα καταστηματα παρεχουν 1 μονο χρονο εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YouHou & MyGad δινουν δικη τους 2 ετων εγγυηση με αποδεδειγμενα καλυτερη εξυπηρετηση απο την αντιπροσωπεια στην πλειονοτητα των περιπτωσεων. Το κινητο επισκευαζεται τοπικα ή σου παρεχουν αλλη συσκευη. Για τα υπολοιπα μαγαζια του Skroutz δεν ξερω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

YouHou & MyGad δινουν δικη τους 2 ετων εγγυηση με αποδεδειγμενα καλυτερη εξυπηρετηση απο την αντιπροσωπεια στην πλειονοτητα των περιπτωσεων. Το κινητο επισκευαζεται τοπικα ή σου παρεχουν αλλη συσκευη. Για τα υπολοιπα μαγαζια του Skroutz δεν ξερω.

οπότε στέλνεις το κινητό στο κατάστημα και αναλαμβάνουν αυτοί τι και πως;

με έβγαλες απο την αναζήτηση γιατί βλέπω το youhou δεν έχει φέρει ακόμα το Mi A2 Lite .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...