Προς το περιεχόμενο

Χωρίς ομαδικές βιντεοκλήσεις FaceTime το iOS 12


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/8/2018 στις 12:08 ΜΜ, Plapoutas είπε

Καλώς και εγώ χαίρομαι που η πλειοψηφία στον χώρο της πληροφορικής δεν έχει την δική σου λογική και αυτή της Apple. Έτσι λοιπόν μπορεί περισσότερος κόσμος να έχει πρόσβαση σε προγράμματα και όχι μόνο αυτός που τα σκάει αδρά για να κυκλοφορεί με καινούργιο μηλαράκι κάθε χρόνο. Γιαυτό και τα Windows στους υπολογιστές όπως το Android στα κινητά έχουν τα μεγαλύτερα ποσοστά στην αγορά, είναι προσβάσιμα από όλο τον κόσμο και όχι μόνο από ελιτιστές όπως εσένα που σνομπάρουν. Συνέχισε εσύ να ζεις στην γυάλα σου "Designed by Apple in California" και να παραπληροφορείς τον κόσμο και άσε εμάς τους υπόλοιπους να αναπτύσσουμε προγράμματα που τρέχουν ακόμα και σε υπολογιστές με παλιό Hardware.

Ρε φίλε αυτά που λες δεν ισχύουν γιατί φάσκεις και αντιφάσκεις. Αφού το τελευταίο λειτουργικό που βγάζει η Apple το παίρνουν τα μοντέλα μέχρι και 5 χρόνια πίσω. Επομένως αυτά που λες αφορούν τα μοντέλα από 6 χρόνια και πίσω. Ε λοιπόν δεν νομίζω να υπάρχει σύσκευη 6 χρόνων με Android που λειτουργεί σήμερα. Αντίθετα φίλος μου που κάθεται δίπλα μου αυτή τη στιγμή λειτουργεί το 5s του 2013 (5 χρόνια πριν) και κάνει μια χαρά τη δουλειά του. Οποτε με την τακτική της Apple έχει περισσότερος κόσμος πρόσβαση σε περισσότερα προγταμματα όχι όπως λες εσύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...