Προς το περιεχόμενο

Χρησιμοποιεί κανείς Trivago?


aris1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή τις συνεχόμενες διαφημίσεις στην τηλεόραση, αναρωτιέμαι αν ο κόσμος χρησιμοποιεί την  ιστοσελιδα Trivago...

Εγώ όσους έχω ρωτήσει όχι και ένας άλλος μου είπε ότι βλέπω τις τιμές και παίρνω τηλέφωνο και κλείνω λίγο πιο φτηνά το δωμάτιο για να μην παίρνει προμήθεια το Trivago. Λες να ισχύει ο τρόπος ή με δούλεψε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα είχε μια λειτουργία που σου έδινε λεφτά για να κάνεις κριτικές, να προσθέτεις φωτογραφίες - ξενοδοχεία -αξιοθέατα κλπ. δεν είχα τι να κάνω και ασχολήθηκα αλλά μετά από λίγο το κατήργησαν και λεφτά δεν πήρα ποτέ. Δεν παίζει να με δουν πελάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε trivago και ουτε προκειται. Τα κανονιζω ολα μονος μου. Ουτως ή αλλως εχω γνωριμιες σε παρα πολλα ξενοδοχεια λογω ταξιδιων😁.

Επεξ/σία από Comic maniak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 22/08/2018 at 23:30, aris1986 said:

Με αφορμή τις συνεχόμενες διαφημίσεις στην τηλεόραση, αναρωτιέμαι αν ο κόσμος χρησιμοποιεί την  ιστοσελιδα Trivago...

Εγώ όσους έχω ρωτήσει όχι και ένας άλλος μου είπε ότι βλέπω τις τιμές και παίρνω τηλέφωνο και κλείνω λίγο πιο φτηνά το δωμάτιο για να μην παίρνει προμήθεια το Trivago. Λες να ισχύει ο τρόπος ή με δούλεψε;

Tο κανουν πολλοι και ετσι γλυτωνεις και εσυ λεφτα και ο ξενοδοχος.βλεπεις 50 πχ και παιρνεις και λες 45.παραδειγμα εφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Απτη μικρή εμπειρία μου νομίζω πως το booking στο 95% των περιπτώσεων είναι ίδιο ή φτηνότερο απο τον ανταγωνισμό

Νομίζω ότι το hotels είναι καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ 99% κλείνω από booking, που φαίνεται πιο "φιλικό" και έχει τις περισσότερες φορές την καλύτερη τιμή.

Θα δοκιμάσω και την πατέντα σας, σε εξωτερικό το έχει δοκιμάσει κανείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό και οι διαφημίσεις με την ξανθιά. Πάντως θέλει να γίνει Σκρουτζ των ξενοδοχείων αλλά την πατάει γιατι πουλάει αϋλή υπηρεσία και την εκμεταλλεύονται..!Όπως με το παράδειγμα του @poulinos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...