Προς το περιεχόμενο

Φθηνές περιοχές Αθηνά


Joana26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Joana26 είπε

Έχεις δίκιο έχω αποφασίσει να κάνω μια επίσκεψη μέσα Σεπτεμβρίου πριν μετακομίσω τελικά για να δω τι θα κάνω με την δουλειά σίγουρα γενικά δεν με απασχολεί τόσο η απόσταση σπίτι δουλειά έχω συνηθίσει και τώρα 1 ώρα μου παίρνει αρκεί να έχει ΜΜΜ η περιοχή και να είναι ήσυχη 

τσεκαρε περιοχες επι της Θηβων τοτε (κεντρικη αρτηρια που καταληγει πειραια). Δεν σου συνιστώ το Αιγάλεω γιατι το "κοπανανε" επειδη ειναι κοντα σε σχολές. Επισης μην ψαξεις κεντρο πειραια λογω θορυβου και οχι μονο. Νικαια εχει ησυχες οικογενειακες περιοχες κ προς Αγιο Νικολα θα ανοιξει εν καιρω σταθμος μετρο που θα καταληγει πειραια (δεν ξερω ποσο καιρο εχεις σκοπο να κατσεις πειραια αλλα σε 2-3 χρονια το πολυ θα εχει τελειωσει το εργο). επισης η συγκοινωνια ειναι αρκετα καλη απο Νικαια προς Πειραια ανα περιοχες. Κορυδαλλος δεν εχει καλη συγκοινωνια προς Πειραια οποτε θα προτεινα να τον αποφυγεις για να μην φας τα χρονια σου περιμενοντας το 830..

Οτι αλλη απορια εχεις οταν με το καλο ερθει η ωρα, εδω ειμαστε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, kallair είπε

τσεκαρε περιοχες επι της Θηβων τοτε (κεντρικη αρτηρια που καταληγει πειραια). Δεν σου συνιστώ το Αιγάλεω γιατι το "κοπανανε" επειδη ειναι κοντα σε σχολές. Επισης μην ψαξεις κεντρο πειραια λογω θορυβου και οχι μονο. Νικαια εχει ησυχες οικογενειακες περιοχες κ προς Αγιο Νικολα θα ανοιξει εν καιρω σταθμος μετρο που θα καταληγει πειραια (δεν ξερω ποσο καιρο εχεις σκοπο να κατσεις πειραια αλλα σε 2-3 χρονια το πολυ θα εχει τελειωσει το εργο). επισης η συγκοινωνια ειναι αρκετα καλη απο Νικαια προς Πειραια ανα περιοχες. Κορυδαλλος δεν εχει καλη συγκοινωνια προς Πειραια οποτε θα προτεινα να τον αποφυγεις για να μην φας τα χρονια σου περιμενοντας το 830..

Οτι αλλη απορια εχεις οταν με το καλο ερθει η ωρα, εδω ειμαστε.

Ευχαριστώ πολύ :) όρεξη να έχετε να απαντάται γιατί απορίες έχω πάρα πολλές έχω να πατήσω 7 χρόνια Ελλάδα και Αθηνά δεν έχω μείνει ποτέ είναι όλα καινούργια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Joana26 είπε

Ευχαριστώ πολύ :) όρεξη να έχετε να απαντάται γιατί απορίες έχω πάρα πολλές έχω να πατήσω 7 χρόνια Ελλάδα και Αθηνά δεν έχω μείνει ποτέ είναι όλα καινούργια 

 

σε παγκοσμια αποκλειστικοτητα , ο Παπί  δινει απλοχερα πληροφοριες στην τζοανα

 

 

υγ

Καλλιθεα να πας, εχει αλλη χαρη να την τραγουδαει ο Φοιβος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kallair είπε

Τετοια γραφε εσυ και βλεπω μεχρι να φτασεις Πειραια, θα εχεις βρει κ γκομενο απο εδω μεσα! χαχαχα 

Θα ανοίξω ξεχωριστώ νήμα για αυτό 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joana26 είπε

Θα ανοίξω ξεχωριστώ νήμα για αυτό 😂😂

Δεν θα χρειαστει. μια βολτα απο εδώ και σε λιγο οι γαμπροι θα σου ειναι στο inbox (αν δεν εχουν ερθει ηδη):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/8/2018 στις 2:13 ΜΜ, Joana26 είπε

Κατά 90% Πειραιά υπάρχει και ένα 10% μοσχάτο, όχι δεν έχω μέσο δυστυχώς

Παμε αναλυτικα.

Εχω μενει μοσχατο εχω μεινει πειραια (φαληρακι) και μενω πλεον προαστια του πειραια.

Καλλίπολη,Πασαλιμανι ,Καστελλα Προφητης Ηλιας και Νεο Φαληρο ειναι οι "καλες περιοχες" του Πειραια. Αυτες ειναι πολυ κοντα στο κεντρο του.

Μετα παμε στα Προαστια του πειραια Αμφιαλη, Κατρακειο, Νεαπολη ειναι οι προτασεις μου αλλα να ξερεις δεν εχει μετρο παρα μονο λεωφορειο προσεχως τραμ.....μεχρι το Περαμα.

 

 

 

 

Επεξ/σία από Kapetanakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...