Προς το περιεχόμενο

Insomnia


Vladimir88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Θα ηθελα να απευθυνθω στους διαχειριστες του σαιτ ωστε να τροποποιησουν τα κρητηρια αναζητησης επιπλεον απο τα υπαρχοντα για την περιοχη διαμονης του πωλητή και για ευρος τιμης με επιλογη για ανωτερη και κατωτερη. Ειναι ταλαιπωρια να χανεται πολυτιμος χρονος ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θα ελεγα να βαλεις το θεμα σου εδω  που ταιριαζει καλυτερα 

γιατι με τις αναβαθμισεις δεν εχει καμια σχεση. Φιλικα το λεω και καλως ηρθες στην παρεα μας!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις υπάρχει  εφαρμογή που εχει φτιάξει μέλος και κάνει αυτό που ζητάς

.

Είμαι απο κινητό αν ανοιξω τον υπολογιστή θα σου δώσω το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, buuren said:

Καλησπερα. Θα ελεγα να βαλεις το θεμα σου εδω  που ταιριαζει καλυτερα 

γιατι με τις αναβαθμισεις δεν εχει καμια σχεση. Φιλικα το λεω και καλως ηρθες στην παρεα μας!  :)

θεωρητικα ειναι μια αναβάθμιση του site 😎 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/8/2018 στις 12:28 ΜΜ, Vladimir88 είπε

Καλησπερα. Θα ηθελα να απευθυνθω στους διαχειριστες του σαιτ ωστε να τροποποιησουν τα κρητηρια αναζητησης επιπλεον απο τα υπαρχοντα για την περιοχη διαμονης του πωλητή και για ευρος τιμης με επιλογη για ανωτερη και κατωτερη. Ειναι ταλαιπωρια να χανεται πολυτιμος χρονος ! 

 

Στις 28/8/2018 στις 12:28 ΜΜ, Vladimir88 είπε

Καλησπερα. Θα ηθελα να απευθυνθω στους διαχειριστες του σαιτ ωστε να τροποποιησουν τα κρητηρια αναζητησης επιπλεον απο τα υπαρχοντα για την περιοχη διαμονης του πωλητή και για ευρος τιμης με επιλογη για ανωτερη και κατωτερη. Ειναι ταλαιπωρια να χανεται πολυτιμος χρονος ! 

 

Παιδια ευχαριστω για τις αποψεις, αλλα ειμαι νεος χρηστης κ χωρις γνωση αντικειμενου κ δεν γνωριζω αν οτι γραφω οι διαχειριστες λαμβανουν υπ´οψη. Η ουσια ειναι να διευκολυνθουν οι χρηστες. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος οταν κανεις συναλλαγη με χρηστη ινσομνια κ το προιον δεν ειναι τελικα σωστο, τι μπορεις να κανεις εκτος απο αρνητικο σχολιο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Super Moderators
1 ώρα πριν, aris86 είπε

καλησπέρα γιατι κατω απο την φωτογραφια προφιλ μου γραφει 0 μηνυματα ενω εγω εχω γραψει?ευχαριστω

Γιατί έχεις συμμετοχή στο μπλα-μπλα, και τα δημοσιευμένα μηνύματα εκεί δεν προσμετρώνται.

Τώρα που έγραψες ένα εδώ, το μέτρησε κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φορουμ... Δεν ξέρω που να γράψω για τις κριτικές..... Αγόρασα από έναν πωλητή ένα αντικείμενο... Και ενώ του ειπα να με βάλει στη διαδικασία κριτικής, ακόμα δεν το έχει κάνει... Πώς είναι δυνατόν να γράψω αν δε με βάλει??? Ευχαριστώ... 

Ύ.γ δεν θέλω να κανω αρνητική κριτική απλα να γράψω μια παρατήρηση...

 

Με αυτό το τρόπο που έχει επιλεγεί από το site δε μπορεί κάποιος να κάνει παρατήρηση αν ο πωλητής καταλάβει ότι κάτι δε παει καλά.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
32 λεπτά πριν, Giannis_151 είπε

Καλησπέρα στο φορουμ... Δεν ξέρω που να γράψω για τις κριτικές..... Αγόρασα από έναν πωλητή ένα αντικείμενο... Και ενώ του ειπα να με βάλει στη διαδικασία κριτικής, ακόμα δεν το έχει κάνει... Πώς είναι δυνατόν να γράψω αν δε με βάλει??? Ευχαριστώ... 

Ύ.γ δεν θέλω να κανω αρνητική κριτική απλα να γράψω μια παρατήρηση...

Με αυτό το τρόπο που έχει επιλεγεί από το site δε μπορεί κάποιος να κάνει παρατήρηση αν ο πωλητής καταλάβει ότι κάτι δε παει καλά.... 

Υπάρχει αναλυτικό, επισημασμένο νήμα σχετικά με το πώς λειτουργούν οι αξιολογήσεις, εδώ. Σύνδεσμος προς αυτό το νήμα υπάρχει και σε κάθε αγγελία.

Ο μόνος τρόπος να μπει αξιολόγηση και από τους δύο συναλλασσόμενους, είναι ο δημιουργός της αγγελίας (δηλαδή ο πωλητής σε αγγελία πώλησης, ο αγοραστής σε αγγελία ζήτησης) να επιλέξει συναλλασσόμενο μέλος.

Ακριβώς επειδή άλλος τρόπος δεν υπάρχει (οι λόγοι εξηγούνται στο νήμα) το insomnia προτείνει σε όλα τα μέλη (αγοραστές και πωλητές) ΑΜΕΣΩΣ μετά τη συμφωνία (στα βασικά, τιμή, τρόπος αποστολής, τρόπος πληρωμής) να ορίζουν το συναλλασσόμενο μέλος ή εφόσον δεν είναι οι δημιουργοί της αγγελίας, να ζητούν οπωσδήποτε να οριστούν συναλλασσόμενα μέλη, πριν προχωρήσουν σε οποιοδήποτε άλλο βήμα.

Το τι συμβαίνει σε περίπτωση υπαναχώρησης κτλ. επίσης εξηγείται στο νήμα.

Για όποια άλλη απορία, εδώ είμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...