Προς το περιεχόμενο

Σπίτια θεσσαλονίκη ενοικίαση


george200-13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για σπίτι στον Εύοσμο. Ενοικιαστηρια δεν υπάρχουν πουθενά. Έχω απευθυνθεί σε πολλά μεσιτικά, αλλά τίποτα. Να υποθέσω πως οι μόνες μου ελπίδες βασίζονται στους μεσίτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/8/2018 στις 12:20 ΜΜ, george200-13 είπε

Παιδια, ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. Διαβασα εχθες τα πρωτα μηνυματα και τις περιοχες που μου ειπατε και βρηκα ενα καλο σπιτι 65τμ στην περιοχη 40 εκκλησιες στα 270. Σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια

Κοντά στην εκκλησία έκλεισες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Ναι, 1 λεπτο περιπου απο εκει.

Το μόνο αρνητικό, αν μπορώ να το πω αρνητικό, είναι η λεωφορειακη γραμμή που εξυπηρετεί τη περιοχή. Κυριολεκτικά είναι για το ανάθεμα. Όπως και όλος ο οασθ βέβαια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάζευα κι εγώ αγγελίες τις προάλλες και πραγματικά στις 40 εκκλησιές ήταν τα πιο φθηνά σπίτια αναλογικά με τα τετραγωνικά τους. Είναι αρκετά παλιά τα σπίτια εκεί ή παρακμιακά σαν περιοχή; Στα τόσα χρόνια δεν έτυχε να μπω σε σπίτι σε εκείνη την περιοχή ούτε να την επισκευτώ παρά μόνο μέχρι τις φοιτητικές εστίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, mylo είπε

Το μόνο αρνητικό, αν μπορώ να το πω αρνητικό, είναι η λεωφορειακη γραμμή που εξυπηρετεί τη περιοχή. Κυριολεκτικά είναι για το ανάθεμα. Όπως και όλος ο οασθ βέβαια... 

Ωχ.. Ειδα μια ταμπελα οτι απο εκει περναει το 16 και το 15 και κανα δυο που ειδα εγραφαν απο 40 εκκλησιες για ιστορικο κεντρο (δεν εχω ιδεα που ειναι). Αυτα λες; 

 

25 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Χάζευα κι εγώ αγγελίες τις προάλλες και πραγματικά στις 40 εκκλησιές ήταν τα πιο φθηνά σπίτια αναλογικά με τα τετραγωνικά τους. Είναι αρκετά παλιά τα σπίτια εκεί ή παρακμιακά σαν περιοχή; Στα τόσα χρόνια δεν έτυχε να μπω σε σπίτι σε εκείνη την περιοχή ούτε να την επισκευτώ παρά μόνο μέχρι τις φοιτητικές εστίες.

Ναι, εκει εβλεπα σπιτια με παρα πολυ καλες τιμες σε σχεση με τα τρεγανωνικα αλλα κανενα απο αυτα δεν ηταν καινουριο. Τα περισσοτερα ηταν σπιτια μεγαλα που ζουσαν οικογενειες πριν 20 χρονια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, george200-13 είπε

Ωχ.. Ειδα μια ταμπελα οτι απο εκει περναει το 16 και το 15 και κανα δυο που ειδα εγραφαν απο 40 εκκλησιες για ιστορικο κεντρο (δεν εχω ιδεα που ειναι). Αυτα λες; 

Ναι, εκει εβλεπα σπιτια με παρα πολυ καλες τιμες σε σχεση με τα τρεγανωνικα αλλα κανενα απο αυτα δεν ηταν καινουριο. Τα περισσοτερα ηταν σπιτια μεγαλα που ζουσαν οικογενειες πριν 20 χρονια..

Ναι το 15 και το 16. Στις ώρες αιχμής ειδικά γίνεται χαμουλης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...