Προς το περιεχόμενο

[Wristwatch-Smartwatch] Lenovo Watch 9 Black-White 15,48€ @ Dresslily.com


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Καμιά 10αρια άλλα ρολόγια που έχω με ίδια πιστοποίηση 5atm, δεν είχαν κανένα πρόβλημα σε δραστηριότητες όπως αυτές που αναφέρονται παραπάνω, ever.

Εντάξει φίλε μου έχει δίκιο.. είναι άσχετος από ρολογια και θάλασσα άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, amagawd είπε

Εντάξει φίλε μου έχει δίκιο.. είναι άσχετος από ρολογια και θάλασσα άλλωστε.

Φίλε μου δεν σε είπα άσχετο, δεν σε ξέρω καν, αλλά είσαι το λιγότερο υπερβολικός στο  αρχικό ποστ που έκανες. :) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σήμερα, το αγόρασα κάπως βιαστικά και δεν κατάλαβα πως δεν είναι ψηφιακή η οθόνη του όπως επίσης πως είναι μικρό σε σχέση με τα ρολόγια που συνήθως φοράω.

Όποιος είναι από Αθήνα και το θέλει, το δίνω όσο το πήρα οπότε γλιτώνετε την αναμονή. Στείλτε μου pm (κατά προτίμηση άτομα που βρίσκονται κέντρο ή νότια προάστια γιατί δε νομίζω να αξίζει να μπει κανείς στον κόπο να έρθει από πιο μακρυά για ένα ρολόι 10-15 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παρέλαβα χθες δεν μου αρέσει οποίος θέλει του το στέλνω 15€ +μεταφορικά είμαι Κόρινθο! Μαύρο (πουλήθηκε ευχαριστώ)

Επεξ/σία από Kon111
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο aliexpress, υπάρχει κατάστημα που προσφέρει κουπόνι 6$ για αγορές από το κατάστημα 6.01$ και η τελική του τιμή πέφτει στα 14.87$ (12,86€). Οι τιμές που αναφέρω είναι για αγορά από την εφαρμογή aliexpress, καθώς από web browser βλέπω 13.28€ τελική τιμή.

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, FKLDS είπε

Στο aliexpress, υπάρχει κατάστημα που προσφέρει κουπόνι 6$ για αγορές από το κατάστημα 6.01$ και η τελική του τιμή πέφτει στα 14.87$ (12,86€). Οι τιμές που αναφέρω είναι για αγορά από την εφαρμογή aliexpress, καθώς από web browser βλέπω 13.28€ τελική τιμή.

ποιο ειναι το κουπονι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παρέλαβα με άδεια μπαταρία, την αντικατέστησα με 1€ , συνδέθηκε με την εφαρμογή. Μετά όμως, η εφαρμογή,  επέβαλε να αναβαθμίσω το firmware .1 σε .3 ,κόλλησε στο 77% επί ώρες , έκλεισα την εφαρμογή και την ξανάνοιξα. Έκτοτε το ρολόι δεν κάνει σύζευξη με το κινητό , παρ΄ ότι το "βλέπει" ως watch 9.

Ψάχνω για λύση. Πάντως μέχρι τώρα όλα δείχνουν πως το προιόν ρολόι / app είναι εντελώς ανώριμο.

edit 1

Το εγχειρίδιο στα Αγγλικά: http://blog.geekbuying.com/2018/07/english-user-manual-lenovo-watch-9-quartz-smartwatch/

edit 2

Μετά από απεγκατάσταση / επανεγκατάσταση της app γίνεται ζεύξη και φαίνεται να δουλεύει κανονικά.

 

Επεξ/σία από Timewalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Timewalker είπε

Το παρέλαβα με άδεια μπαταρία, την αντικατέστησα με 1€ , συνδέθηκε με την εφαρμογή. Μετά όμως, η εφαρμογή, επέβαλε να αναβαθμίσω το firmware .1 σε .3 ,κόλλησε στο 77% επί ώρες , έκλεισα την εφαρμογή και την ξανάνοιξα. Έκτοτε το ρολόι δεν κάνει σύζευξη με το κινητό , παρ΄ ότι το "βλέπει" ως watch 9.

Ψάχνω για λύση. Πάντως μέχρι τώρα όλα δείχνουν πως το προιόν ρολόι / app είναι εντελώς ανώριμο.

edit 1

Το εγχειρίδιο στα Αγγλικά: http://blog.geekbuying.com/2018/07/english-user-manual-lenovo-watch-9-quartz-smartwatch/

πολλα τετοια διαβασα κ εγω κ ακυρωσα το watch x ,καλο hardware, καλες τιμες, απαραδεκτο app, πολλα προβληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...