Προς το περιεχόμενο

Σειρήνα αεροπορικής επιδρομής


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συρματοπλεγμα με ηλεκτρικο ρευμα.

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Έχετε δικιο σε όλα. Τη θέλω για το κάτι παραπάνω, αν κάτσει η στραβή κάποτε. Αν δεν κάτσει, απλα ας υπάρχει. Αν κάτσει όμως η στραβή, θέλω να υπάρξει η μέγιστη μεταφορά πανικού προς τους κλέφτες. 

Όλα τα υπόλοιπα συστήματα που υπάρχουν στην αγορά τα έχω (συναγερμό, κλειστό κύκλωμα τηλεόρασης, εφεδρική τροφοδοσία, θωρακισμένες πόρτες, κάγκελα κλπ κλπ) 

Γενικά θέλω να κάνω τα πάντα για την αποτροπή, πριν περάσω στο στάδιο της εξόντωσης. 

*ένα γείτονα στο παραδίπλα σπίτι τον βρήκαν πριν λίγο καιρό κρεμασμένο απο κλέφτες ενω με έχουν κλέψει τα τελευταία χρόνια, 4 φορές. Παράλληλα έχω πετύχει κ κλέφτη στην αυλή μου την ώρα που κοιμόμουν ~ ενώ προφανώς έχω κάγκελα / μάντρα 2 μέτρων + κλπ κλπ. 

επισης 2 ερωτησεις:

1ον. που μενεις κ υπαρχει τετοια εγκληματικοτητα

2ον πως τον πετυχες στην αυλή τον κλεφτη ενω κοιμοσουν;;:o εχεις αναπτυξει αστρικη προβολη για να εποπτευεις τον χωρο ενόσω κοιμασαι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Ναρκοπεδιο θα ηταν υπερβολη λετε;

Η εστω μεγαλες ποντικοπαγιδες;

 

απαγορευονται τα ναρκοπεδια ρε, θες να πλακωσουν οι κυανοκρανοι στον ts ?

μια ταφρος 3μ πλατος με κροκοδειλους μεσα ομως θα ταν οτι πρεπει

αν υπαρχει και κανας γκοτζιλας να καθεται κρυμενος στο γκαραζ για μπακαπ και να εφορμα σε περιπτωση ληστη αιλουρου που ξεφυγει απο τους κροκοδειλους πιστευω θα ηταν ιδανικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fredd0 είπε

απαγορευονται τα ναρκοπεδια ρε, θες να πλακωσουν οι κυανοκρανοι στον ts ?

 

Οχι δε θελω να τον βαλω σε τετοιους μπελαδες,εμεις ειμαστε εδω για να βοηθησουμε.

Οποτε καταληξαμε στις ποντικοπαγιδες,η λες να μπλεξουμε με φιλοζωικες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα δεις κλεφτη,δωσε τις συντεταγμένες σου στο υπουργείο Άμυνας και πες να αμολησει 4-5 F16 να βομβαρδίσουν και μετά ξαναπεσε για ύπνο 

 

Αν δεν έχεις κονέ πες μου να κανονισω να σηκωθούν τα F16 ετοιμοπόλεμα.

 

 

 

(Πάντως παρατραβηξε λίγο...ήρθε η ώρα του Lock) 😎😎

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...