Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στη παρεα. Αντιμετωπιζει κανεις θεμα με deposit χρηματων (Sepa) με Revolut ? Συνηθως μεσα σε 3-4 ωρες ειναι στο λογαριασμο, αλλα απο χθες πρωι περιμενω και ακομα να μπουν στη Kriptomat.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, NightLovell είπε

καλησπερα στη παρεα. Αντιμετωπιζει κανεις θεμα με deposit χρηματων (Sepa) με Revolut ? Συνηθως μεσα σε 3-4 ωρες ειναι στο λογαριασμο, αλλα απο χθες πρωι περιμενω και ακομα να μπουν στη Kriptomat.. 

είναι σκ τώρα..από Δευτέρα θα σου μπουν. Το είχα παθει και εγώ όταν πούλησα μετοχές από ρεβολουτ που ήθελα να τις βάλω στο χρπ… ήταν τότε που έκανε από 0.20€ ένα τρελό παμπ στα 0,60€ και έβριζα χριστοπαναγιες για την ευκαιρία που έχασα αλλά μετά που μου μπήκαν την Δευτέρα είχε πεσει στο 0,30€ και αγόρασα τότε 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δείς που θα πέσει το κρας που περιμέναμε πρίν 2 μηνες, θα μας έρθει τώρα ίσως είμαστε στην αρχή....και δέν προλάβαμε να βγάλουμε τίποτα....

  • Like 1
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kouskous13 είπε

Φίλε μου καλησπέρα και καλός ήρθες στον κόσμο τον crypto. Ο φίλος μας @FromMyAshesRRRέχει απαντήσεις άπειρες φορές στις ίδιες ερώτησης. Με πρώτον εμένα θα σου πω πως αν διαβάσεις όλες τις σελίδες θα σου λυθούν πολλές απορίες. Δεν υπάρχει αξίζει ή όχι. Τα λεφτά τα πονταρεις εσύ εκεί που θες γιατί έτσι γουστάρεις. Από εκεί και έπειτα να έχεις 1 και μόνο 1 κανόνα βάζεις μόνο όσα δεν θα κλάψεις αν τα χάσεις. Αυτό μην το ξεχάσεις ποτέ. Καλό διάβασμα.... 

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις συμβουλές σας!Ηδη εφτασα στις 30 σελίδες 😂!

Εννοειτε πως τα χρηματα που θα ποντάρω δεν θα μου λείψουν!Μια που θα τα βαλω,μια που θα τα ξεχασω!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spyroseva είπε

Δεν απογοητευόμαστε, κρατάμε γερά. Είναι ωραίο να είσαι Hodler. :P

HODLERS_20210522_233800.gif.98faf2d195dce95ae81b5ecf844d9673.gif

 

Εγω κανω hold οχι να πουλήσω να μην αγοράσω και αλλα χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hold μεχρι να σβησει ο ηλιος. Αλλα αμα σβησει…..σβησαμε και εμεις😂

Απο τα ξημερωματα εχει καρφωθει στο 0,70€ +
 

Βλεπω να κανει και αλλη βουτια…προς 0,50€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panosbel είπε

Καλημέρα. Η crashαρισματαρα καλά κρατεί. Για να δούμε ποτέ θα τελειώσει…νομίζω τελευταία μέρα η σημερινή.

Καλημέρα στην ομάδα μας! Φίλε μακάρι γιατί δεν έχω όρεξη να τα μαζεύω από την αρχή πάλι, και δεν έχει μείνει και φράγκο για άλλες αγορές, εκεί μου τη σπάει!!!  απλά είμαι περίεργος να δω το μετά!!! Σταχτένιε (FromMyAshes) δεν είσαι ο μόνος που του μείνανε στην τσέπη και δεν έκανε ένα sell επειδή είχε βάλει ψηλότερες απαιτήσεις στις εντολές του και μετά να κάνει ενα Re-buy στην κατρακύλα!!! παρέα κατεβάζουμε την πίκρα!!! Ελπίζω όμως έτσι όπως έπεσε, φόρα να πάρει και να σηκωθούν όλα στον αέρα πιο ψηλά!!! Πρέπει ρε γαμώτο να γίνει κάτι και να απεξαρτηθούν από το μπιθκόιν, δεν γίνεται να χορεύουν όλα στις ορέξεις του!!!! μια κρυπτό-επανάσταση να αποτινάξουν τον ζυγό του βασιλιά και να είναι αυτόνομα το καθένα τους!!! Για να δούμε, για να δούμε και σήμερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιά μου η μαλακιά, γιατί όταν είχα πει πως βλέπω την κατάρρευση να Έρχετε αφού όλοι φωνάζανε "αγόρασε μπιτκοιν" εγώ έπρεπε να πουλήσω όπως μου έλεγε το ένστικτό μου.....καλα να πάθω. Τώρα υπομονή, ενώ εκείνοι που μας λέγανε να κάνουμε χοντλ πουλήσαν ψηλά και τώρα αγόρασαν χαμηλά, εμείς ακόμα κοιτάμε σαν μαλακες. Απανωτές οι σφαλιάρες παίδες..... @Gouthas να σαι καλά, αλλά θα προτιμούσα να χαιρόμασταν με το να είχαμε πουλήσει ψηλά και τώρα να αγοράζαμε 4 φορές πιο πολλά. 

Τώρα περιμένουμε να πάρει πιο χαμηλά αλλά 10σεντ το βλεπω σίγουρο, 20 η 30 σεντ πιο κάτω 50/50. Είναι η ευκαιρία των ευκαιριών για τις φάλαινες να τα τσεπώνουν γερά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα ήρθα από τα "χωράφια", και εκεί δύσκολα τα πράγματα με το chia...

Αγόρασα μία τελευταία φορά στα 0.66 περίπου, κάνω λίγο ακόμα dilute και έριξα τον μέσο όρο μου.

(ήταν που δεν θα ξαναμπαινα...)

Τώρα θα βάλω μία εντολή να τα δώσει όλα στο ας πούμε break even, και καπάκι θα προσπαθήσω να πάρω λίγο φθηνότερα, για να βγάλω κανα coin ακόμα. Δεν έχω πουλήσει XRP, τα κρατάω,  και με την παραπάνω εντολή νοιώθω σαν να κερατώνω την κυρία, αλλά για καλό είναι, θα επανέλθω ελπίζω με 10% περισσότερα coins (ελπίζω, τόσο σφιχτά είναι πλέον).

Παίρνω κινητό μαζί, πάω τα γυναικόπαιδα στο νερό, και ο Θεός μαζί μας. Στείλε θετικά vibe φίλε "σταχτένιε" 😉

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...