Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δικιά μου η μαλακιά, γιατί όταν είχα πει πως βλέπω την κατάρρευση να Έρχετε αφού όλοι φωνάζανε "αγόρασε μπιτκοιν" εγώ έπρεπε να πουλήσω όπως μου έλεγε το ένστικτό μου.....καλα να πάθω. Τώρα υπομονή, ενώ εκείνοι που μας λέγανε να κάνουμε χοντλ πουλήσαν ψηλά και τώρα αγόρασαν χαμηλά, εμείς ακόμα κοιτάμε σαν μαλακες. Απανωτές οι σφαλιάρες παίδες..... @Gouthas να σαι καλά, αλλά θα προτιμούσα να χαιρόμασταν με το να είχαμε πουλήσει ψηλά και τώρα να αγοράζαμε 4 φορές πιο πολλά. 

Τώρα περιμένουμε να πάρει πιο χαμηλά αλλά 10σεντ το βλεπω σίγουρο, 20 η 30 σεντ πιο κάτω 50/50. Είναι η ευκαιρία των ευκαιριών για τις φάλαινες να τα τσεπώνουν γερά. 

Άσε, μας τρώει ώρες ώρες η μαλακία για 10 sent, βέβαια έχω κάνει και χειρότερα αλλά δεν έχει καμία σημασία. υπομονή να δούμε πόσο θα πάνε χαμηλά με βλέμμα πάντα στις ψηλές απαιτήσεις μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που μάθαμε τι κόλπα μας παίζουν, θα ξέρουμε πως θα πράξουμε στο επόμενο χαλβινγκ σε 3 χρόνια. Τώρα κρατάμε σαν μαλακες και δεν πουλάμε. 

Ακριβώς άγγελε, ακριβώς....

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τώρα που μάθαμε τι κόλπα μας παίζουν, θα ξέρουμε πως θα πράξουμε στο επόμενο χαλβινγκ σε 3 χρόνια. Τώρα κρατάμε σαν μαλακες και δεν πουλάμε. 

Ακριβώς άγγελε, ακριβώς....

Έτσι φίλε μου.

Γενικά τα κρυπτονομίσματα και ο χώρος αυτός απαιτεί Αυτοσυγκράτηση, Γερό στομάχι και Διάβασμα! Δυστυχώς οι αυξομειώσεις βασίζονται πολλές φορές, σε θεωρίες (δίχως λογική) και μόνο. Π.χ. Πέταξε μία ατάκα ο Elon musk και αυτοκτονήσαν όλοι. 

Δεν θέλει βιασύνη και πανικό. Αν δεν μπορείς να κοντρολάρεις τον εαυτό σου απλά δεν συμμετέχεις γιατί μόνο στο κακό θα σε οδηγήσει. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, @ngelos είπε

Έτσι φίλε μου.

Γενικά τα κρυπτονομίσματα και ο χώρος αυτός απαιτεί Αυτοσυγκράτηση, Γερό στομάχι και Διάβασμα! Δυστυχώς οι αυξομειώσεις βασίζονται πολλές φορές, σε θεωρίες (δίχως λογική) και μόνο. Π.χ. Πέταξε μία ατάκα ο Elon musk και αυτοκτονήσαν όλοι. 

Δεν θέλει βιασύνη και πανικό. Αν δεν μπορείς να κοντρολάρεις τον εαυτό σου απλά δεν συμμετέχεις γιατί μόνο στο κακό θα σε οδηγήσει. 

 

Όταν θες να πας κάπου και χασεις το τρένο , δεν φεύγεις από τον σταθμό. Περιμένεις το επόμενο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, @ngelos είπε

Έτσι φίλε μου.

Γενικά τα κρυπτονομίσματα και ο χώρος αυτός απαιτεί Αυτοσυγκράτηση, Γερό στομάχι και Διάβασμα! Δυστυχώς οι αυξομειώσεις βασίζονται πολλές φορές, σε θεωρίες (δίχως λογική) και μόνο. Π.χ. Πέταξε μία ατάκα ο Elon musk και αυτοκτονήσαν όλοι. 

Δεν θέλει βιασύνη και πανικό. Αν δεν μπορείς να κοντρολάρεις τον εαυτό σου απλά δεν συμμετέχεις γιατί μόνο στο κακό θα σε οδηγήσει. 

 

5 Απριλιου γυρω στο 0.70 το xrp...15 Απριλιου 1,52 το xrp..you never know..αν ξεραμε δεν θα μασταν εδω...θα ειμασταν αλλου και απλα θα διαβαζαμε και θα γελαγαμε..!!οποιος πουλησει πλεον..απλα χανει..hoold και θα γυρισει..απλα θελει να πεταξει εξω οσουε μπορει..εκει στους Ολυμπιακους "αν γινουν βεβαια"..το κοβω κανα 3ευρω το ενα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Christkg είπε

5 Απριλιου γυρω στο 0.70 το xrp...15 Απριλιου 1,52 το xrp..you never know..αν ξεραμε δεν θα μασταν εδω...θα ειμασταν αλλου και απλα θα διαβαζαμε και θα γελαγαμε..!!οποιος πουλησει πλεον..απλα χανει..hoold και θα γυρισει..απλα θελει να πεταξει εξω οσουε μπορει..εκει στους Ολυμπιακους "αν γινουν βεβαια"..το κοβω κανα 3ευρω το ενα..

Αδιαφορώ και 10 ευρώ να πάει αύριο. Ο μόνος που ήταν ξεκάθαρος ήταν ο Αλέσσιο. Τελείως ουδέτερος και απλά αναλύει τα γραφιματα. Αλλα η ευφορία σε θολωνει το μυαλό. Τώρα με 50% χασούρα δέν πάω πουθενα. Απο δώ και πέρα ο Αλέσσιο είναι για μένα η βιβλος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Αδιαφορώ και 10 ευρώ να πάει αύριο. Ο μόνος που ήταν ξεκάθαρος ήταν ο Αλέσσιο. Τελείως ουδέτερος και απλά αναλύει τα γραφιματα. Αλλα η ευφορία σε θολωνει το μυαλό. Τώρα με 50% χασούρα δέν πάω πουθενα. Απο δώ και πέρα ο Αλέσσιο είναι για μένα η βιβλος.

exoyme link apo alessio??

alessio rastani??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1120532748_.jpg.8e68c9ce951fdcfc45a963a2bbe52e37.jpg

3 λεπτά πριν, popai32 είπε

1120532748_.jpg.8e68c9ce951fdcfc45a963a2bbe52e37.jpg

Μπλα Μπλα Μπλα τσαφ τσουφ τσαφ τσουφφ το τραινο ειναι στις ραγες ,Επιβιβαστειτε παρακαλω.Και ολοι να εχετε εισητηριο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/5/2021 στις 5:00 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Από δω και πέρα, όταν το μάρκετ είναι στα ύψη της Χαράς εγώ θα πουλάω και όταν όλοι τρέχουν να κρυφτούν εγώ θα βγαίνω παγανιά με την χαντζάρα και θα Θερίζω .

Χώρισε το πόσο που θες σε 3 μέρη.  Βάλε αγορές στα 0.62 0.76 0.93  δολλάρια. 

2 απο τις 3 τιμές χτυπήθηκαν. Το 0.62 βλέπουμε, ίσως μήν κατεβεί πιό κάτω απο 0.65-0.63 οπότε για καλό και για κακό στο 0.65 είναι πιό σίγουρο. 

@Gouthas @Marizizel και όσοι άλλοι ενδιαφερεστε και έχετε λεφτά στην άκρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

2 απο τις 3 τιμές χτυπήθηκαν. Το 0.62 βλέπουμε, ίσως μήν κατεβεί πιό κάτω απο 0.65-0.63 οπότε για καλό και για κακό στο 0.65 είναι πιό σίγουρο. 

@Gouthas @Marizizel και όσοι άλλοι ενδιαφερεστε και έχετε λεφτά στην άκρη.

Αδερφέ, τώρα παρεούλα μαζί σου!!! ευχαριστώ για το τιπ!

τώρα βλέπω Αλέσιο! Μορφώνομαι!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...