Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, verylife78 είπε

βλεπεις κατι κρυπτο του κωλου και ανεβαινουν σαν τα παλαβα και εμεις εχουμε μενει εκει...
τι θα γινει αραγε???
κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος, εγω πιστευω

βγήκανε στην φόρα εγκληματικά έγγραφα που ενοχοποιούνε το ΣΕΚ οπότε αναγκαστικά θα κλείσουν την υποθεση σύντομα. 

δεν εχουν αλλη επιλογή. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μακαρι να κλεισει επιτελους αυτο το πραμα... να δουμε 
θα παει πανω.
θα παει κατω.

Αλλα να τελειωνουμε επιτελους. Ειμαστε δυο χρονια εκει στα 0,50 - 1

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ε.....λέω μα καλά...αυτός δέν θα φανεί ; τόσο έπεσε η τιμή xD

 

Ο @popai32 0.30$ περιμένει???

Άντε μετά να πάει 3.40$... Θα μας βγει η πίστη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Ο @popai32 0.30$ περιμένει???

Άντε μετά να πάει 3.40$... Θα μας βγει η πίστη!

Πολυ κομβικο το σημειο.Αν παρει μπρος καμια πιστη ,στο πι και φι θα φυγει πανω.Εγω παντως ευχομαι να μην κουνηθει μεχρι το 24 και ας καραφλασει ο @FromMyAshesRRR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, popai32 είπε

Πολυ κομβικο το σημειο.Αν παρει μπρος καμια πιστη ,στο πι και φι θα φυγει πανω.Εγω παντως ευχομαι να μην κουνηθει μεχρι το 24 και ας καραφλασει ο @FromMyAshesRRR

ha ! σας πρόλαβα....τα ξυρίζω.... xD όπως η φωτό στο προφίλ... with blue eyes ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

ha ! σας πρόλαβα....τα ξυρίζω.... xD όπως η φωτό στο προφίλ... with blue eyes ;)

Οικονομια στο σαμπουαν για να παρεις XRP?.

Προσεχε ομως γιατι ... μπορει να εχεις λιγοτερα μαλλια να χτενιζεις αλλα θα εχεις περισσοτερο προσωπο να πλενεις...

Καλημερα σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geoptik είπε

Οικονομια στο σαμπουαν για να παρεις XRP?.

Προσεχε ομως γιατι ... μπορει να εχεις λιγοτερα μαλλια να χτενιζεις αλλα θα εχεις περισσοτερο προσωπο να πλενεις...

Καλημερα σε ολους

Ένας τύπος έμεινε 6 χρονια αλουστος και του ξανα βγηκαν, στις 3 βδομαδες λεει σταματησε η τριχόπτωση :P 

Εγώ θα σας πω οτι και settlement να εχουμε και γενικοτερα clarity, νεο ΑΤΗ δε θα δούμε στο άμεσο μέλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβληματισμένη Καλημέρα και από μένα. 

Προβληματισμένη γιατί βλέπω κάτι και δεν μπορώ να το αναλύσω σωστά. (οδηγώ και σε σκέφτομαι που λέει το τραγούδι) 

Στην φώτο βλέπω πάλι αρκουδοσημαια που θα μας κατεβάσει στα 0,58 η βλέπουν αρκούδες τα μάτια μου  ;  @popai32popai3 εσύ φταις για όλα... Με κόλησες αρκούδες 

Screenshot_2022-04-13_103549~2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Προβληματισμένη Καλημέρα και από μένα. 

Προβληματισμένη γιατί βλέπω κάτι και δεν μπορώ να το αναλύσω σωστά. (οδηγώ και σε σκέφτομαι που λέει το τραγούδι) 

Στην φώτο βλέπω πάλι αρκουδοσημαια που θα μας κατεβάσει στα 0,58 η βλέπουν αρκούδες τα μάτια μου  ;  @popai32popai3 εσύ φταις για όλα... Με κόλησες αρκούδες 

Screenshot_2022-04-13_103549~2.jpg

Πλησιάζεις τον Allesio... 0,58-0,60

Κακές παρέες κάνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Προβληματισμένη Καλημέρα και από μένα. 

Προβληματισμένη γιατί βλέπω κάτι και δεν μπορώ να το αναλύσω σωστά. (οδηγώ και σε σκέφτομαι που λέει το τραγούδι) 

Στην φώτο βλέπω πάλι αρκουδοσημαια που θα μας κατεβάσει στα 0,58 η βλέπουν αρκούδες τα μάτια μου  ;  @popai32popai3 εσύ φταις για όλα... Με κόλησες αρκούδες 

Screenshot_2022-04-13_103549~2.jpg

Μεχρι το 0.30 σε γρηγορη φαση δεν προβληματιζομαι καθολου και κανω παρταρες.Το 0.50 ειναι λογικο σεναριο. Κατω απο 0.17 σφιξαμε πολυ.Αν και στο σημειο που ειμαστε αν δεν φυγουμε αλλο κατω θα παμε για break πανω.Εχει παει και μεσα απριλιου ιδωμεν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...