Προς το περιεχόμενο

Πιο γρήγορο και σταθερό το iOS 12 που έρχεται στις 17 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
13 minutes ago, Fotis13 said:

Δεν ειναι λιγο 10%  η' μου φαινεται εμενα ?

Έχει πετύχει και πιο μεγάλα νούμερα αλλά είναι νωρίς ακόμη!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Έχει πετύχει και πιο μεγάλα νούμερα αλλά είναι νωρίς ακόμη!

Ε ναι ,υπαρχει και ενα μεγαλο ποσοστο χρηστων που δεν τους "πιανει αμοκ" οπως εμας να εχουν   day one  την τελευταια εκδοση του λογισμικου .Μην σου πω οτι το ανακαλυπτουν τυχαια απο notification  οτι  πρεπει να κανουν update ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Fotis13 said:

Ε ναι ,υπαρχει και ενα μεγαλο ποσοστο χρηστων που δεν τους "πιανει αμοκ" οπως εμας να εχουν   day one  την τελευταια εκδοση του λογισμικου .Μην σου πω οτι το ανακαλυπτουν τυχαια απο notification  οτι  πρεπει να κανουν update ...

Το οποίο notification δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στους περισσότερους, αν όχι σε όλους. Λογικά σε λίγες μέρες θα ανέβει δραματικά το ποσοστό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, CheOnWeb said:

Το οποίο notification δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στους περισσότερους, αν όχι σε όλους. Λογικά σε λίγες μέρες θα ανέβει δραματικά το ποσοστό.

Το πρώτο 24ωρο που έπεσαν όλοι μαζί είχε αρκετά θέματα με το update να σταματά και να ξεκινά πάλι από την αρχή κλπ κλπ. Τη δεύτερη μέρα έστρωσε η κατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Το πρώτο 24ωρο που έπεσαν όλοι μαζί είχε αρκετά θέματα με το update να σταματά και να ξεκινά πάλι από την αρχή κλπ κλπ. Τη δεύτερη μέρα έστρωσε η κατάσταση. 

Αυτό το κουσούρι της apple που σώνει και ντε κατεβαίνει στο background το update χωρίς να το έχεις επιτρέψει, πώς το εξηγείς; Σε συνδυασμο βέβαια και με τη μη δυνατότητα απενεργοποίησης του αυτομάτου κατεβασματος 

Επεξ/σία από vchristod84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, vchristod84 said:

Αυτό το κουσούρι της apple που σώνει και ντε κατεβαίνει στο background το update χωρίς να το έχεις επιτρέψει, πώς το εξηγείς; Σε συνδυασμο βέβαια και με τη μη δυνατότητα απενεργοποίησης του αυτομάτου κατεβασματος 

Αν είναι στο off δε νομίζω πως στο κατεβάζει πριν το πατήσεις. Μπορεί και να κάνω λάθος βέβαια αλλά από όσο θυμάμαι, πρώτα το πατάω εγώ και μετά το κατεβάζει και μόλις ολοκληρωθεί με ρωτάει αν θέλω να ξεκινήσει η εγκατάσταση. 

IMG_1990.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

IMG_1990.png

Στο ίδιο το έχω αλλά το κατεβάζει κάθε τόσο το ρημάδι, απλά δεν το εγκαθιστά αυτόματα. Κι έχω hot-spot απ'το κινητό, μ' έχει καταστρέψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/9/2018 στις 3:58 ΜΜ, CheOnWeb είπε

Την έβαλα στο SE χθες βράδυ. Έκανα εξαντλητικές δοκιμές σε παιχνίδια και άλλες εφαρμογές, δοκίμασα το measure, στρίμαρα ραδιόφωνο από 4G κανα 4ωρο, το ανοιγόκλεισα δεκάδες φορές για να δοκιμάσω το Touch ID, πήρα αρκετές κλήσεις και χάζευα το settings καμμιά ώρα. Όλα τέλεια κανένα πρόβλημα, μόνο ρε γαμώτο...

  Απόκρυψη περιεχομένων

τελειώνει γρήγορα η μπαταρία! 😜
Πέρα απ' την πλάκα, σφαίρα είναι όπως και πριν, ίσως λίγο πιο smooth.

 

Και στο δικο μου 6s plus παει πολυ καλα...κατι glitch εχω βρει οταν απαντας την εισερχομενη κληση προς το παρον και σιγουρα η μπαταρια, δεν προλαβαινω να φορτιζω και με λογικη χρηση που του κανω..τηλεφωνα και οταν ειμαι σπιτι wifi για browsing!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...