Προς το περιεχόμενο

[Laptop 15.6"] HP 250 G6 3VJ19EA HD INTEL DUAL CORE N4000 4GB 500GB FREE DOS @eshop 219.00€


GoldKingston

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LAPTOP HP 250 G6 3VJ19EA 15.6'' HD INTEL DUAL CORE N4000 4GB 500GB FREE DOS

https://www.e-shop.gr/laptop-hp-250-g6-3vj19ea-156-hd-intel-dual-core-n4000-4gb-500gb-free-dos-p-PER.901498

Απο 299 στα 219ευρω για 5 ημερες ακομα . Αξιζει να το αγορασω και να του βαλω linux mint ? Μπορει αργοτερα και εναν SSD

Ποιο φθηνά δεν το εχω βρει αλλού

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-Celeron-N4000-vs-AMD-A4-4300M-APU/3239vs1813, σαβούρα!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά ειναι αυτός ο επεξεργαστής για αυτα τα Λεφτά που ζητάει υπέρ αρκετός για απλές καθημερινές εργασίες και είναι ανώτερος απο πολλα άλλα λαπτοπ που πουλιούνται στην ίδια τιμή! 

Επεξ/σία από manthos_27
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις ‎19‎/‎9‎/‎2018 στις 2:57 ΠΜ, manthos_27 είπε

Μια χαρά ειναι αυτός ο επεξεργαστής για αυτα τα Λεφτά που ζητάει υπέρ αρκετός για απλές καθημερινές εργασίες και είναι ανώτερος απο πολλα άλλα λαπτοπ που πουλιούνται στην ίδια τιμή! 

A τα λες και laptop αυτά, WOW! Για κάνα δωράκι σε παιδάκι ή υπερήλικα ΟΚ αλλά μέχρι εκεί, αλλιώς τ΄αγοράζεις και μετά προσπαθείς να τα σπρώξεις στις αγγελίες π.χ του Insomnia όπως π.χ. το Thomson της super προσφοράς με τον N3350...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ziaba είπε

Μια χαρά είναι για browsing, skype, καμια ταινία ... Τέτοια χρηση κανουν οι περισσότεροι 

Nαι, Hayabusa...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Nαι, Hayabusa...

κανένας δεν κάνει την δουλεία του με Hayabusa ... παίρνει παπί ή σκουτεράκι 

19 λεπτά πριν, bill27 είπε

Πρεπει να μπει ομως ssd και τουλαχιστον μια ακομα 2αρα ραμ αν εχει 2 σλοτ

δεν έχει ... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, bill27 είπε

Πρεπει να μπει ομως ssd και τουλαχιστον μια ακομα 2αρα ραμ αν εχει 2 σλοτ

SSD θα βαλω σιγουρα . 2ο Slot μονο HP 255 G6 ειδα οτι εχει σε αυτη την κατηγορια εως 8GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει ένα DELL αντίστοιχο με N3540 πριν 2 χρόνια. Τέτοια χρήση ελεγα θα κάνω και εγώ. Ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δωσει στην ζωή μου. Ευτυχως βρέθηκε κορόιδο να το αγοράσει στην ίδια τιμη! ΜΑΚΡΥΑ! Δώσε λίγα λεφτά παραπανω και πάρε κατο αξιόλογο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

A τα λες και laptop αυτά, WOW! Για κάνα δωράκι σε παιδί ΟΚ αλλά μέχρι εκεί, αλλιώς τ΄αγοράζεις και μετά προσπαθείς να τα σπρώξεις στις αγγελίες π.χ του Insomnia όπως π.χ. το Thomson της super προσφοράς με τον N3350...

Τωρα το τομσον ειναι οντως σαβουρα? Γιατι αν θυμαμαι καλα ειχα διαφωνησει οταν ανεβηκε εδω ως προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bill27 είπε

Ρε παιδια,linux θα το βαλει ο ανθρωπος δεν θα τρεχει και κανενα βαρυ λειτουργικο δηλαδη να δωσει παραπανω για ποιο λογο??

και win 10 τρέχει με ένα ssd άνετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kokyriakidis είπε

Είχα πάρει ένα DELL αντίστοιχο με N3540 πριν 2 χρόνια. Τέτοια χρήση ελεγα θα κάνω και εγώ. Ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δωσει στην ζωή μου. Ευτυχως βρέθηκε κορόιδο να το αγοράσει στην ίδια τιμη! ΜΑΚΡΥΑ! Δώσε λίγα λεφτά παραπανω και πάρε κατο αξιόλογο!

εχεις να προτινεις καποιο αλλο laptop ? Για απλη χρηση το θελω σε linux . Δεν θα ανοιγω 15 εφαρμογες ταυτοχρονα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...