Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/1/2023 στις 11:49 ΠΜ, jimkog είπε

Είμαστε ήδη 4 για το expansion, οπότε είτε στέλνετε εδώ είτε σε πμ για να μπείτε στο γκρούπ.

Καλησπέρα έχω ένα φιλαράκι αξιόπιστο που ψάχνει να μπει σε τέτοιο πακέτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλησπέρα έχω ένα φιλαράκι αξιόπιστο που ψάχνει να μπει σε τέτοιο πακέτο. 

Καλησπέρα, έχουμε ήδη ένα γκρουπάκι για να συννενοηθούμε όταν μαζευτούμε. Να σε βάλουμε ή έχει λογαριασμό εδώ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αν ενδιαφέρεται κανείς να μπει στο Nintendo Switch Online + Expansion Pack family, ας μου στείλει πμ. Είμαστε ήδη 5 άτομα 

Έχουν περισσέψει 2 θέσεις . Υπολογίστε 10 ευρώ το έτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση .. όσοι μπήκαν στο family το δικό μου μπορείτε να κάνετε αγορές;

Διότι ένα μέλος αντιμετώπιζει πρόβλημα με τις αγορες μέσω πιστωτική και με PayPal…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2023 στις 11:34 ΠΜ, CptBill είπε

Παίδες αν ενδιαφέρεται κανείς να μπει στο Nintendo Switch Online + Expansion Pack family, ας μου στείλει πμ. Είμαστε ήδη 5 άτομα 

Έχουν περισσέψει 2 θέσεις . Υπολογίστε 10 ευρώ το έτος 

Εκλεισε ηδη η 7αδα! Ευχαριστω οσους μου εστειλαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2023 στις 11:44 ΠΜ, dream21 είπε

Παιδιά μια ερώτηση .. όσοι μπήκαν στο family το δικό μου μπορείτε να κάνετε αγορές;

Διότι ένα μέλος αντιμετώπιζει πρόβλημα με τις αγορες μέσω πιστωτική και με PayPal

Αγόρασα σήμερα δύο παιχνίδια με Paypal χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 25/01/2023 at 11:44, dream21 said:

Παιδιά μια ερώτηση .. όσοι μπήκαν στο family το δικό μου μπορείτε να κάνετε αγορές;

Διότι ένα μέλος αντιμετώπιζει πρόβλημα με τις αγορες μέσω πιστωτική και με PayPal…

Δεν έχει σχέση με το family αυτό. Προφανώς έχει βάλει χώρα που δεν περνάνε ελληνικές κάρτες και ελληνικό Paypal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν έχει σχέση με το family αυτό. Προφανώς έχει βάλει χώρα που δεν περνάνε ελληνικές κάρτες και ελληνικό Paypal. 

Ναι ισχύει αλλα στην περιπτωση του φίλου δοκίμασε πολλές φορές με την ιδια καρτα για πληρωμή και έφαγε soft ban για 31 ημερες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, dream21 said:

Ναι ισχύει αλλα στην περιπτωση του φίλου δοκίμασε πολλές φορές με την ιδια καρτα για πληρωμή και έφαγε soft ban για 31 ημερες.

 

Δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα να χρησιμοποιείς την ίδια κάρτα. Η Nintendo έριξε το ban ή η τράπεζα? Αν είναι η τράπεζα θα μπορούσε να εξηγηθεί από το ότι είδε πολλές συναλλαγές εντός λίγης ωρας και ίσως υποπτεύθηκε ότι μπορεί να έχει γίνει κλοπή στοιχείων κάρτας. Και πάλι όμως δεν μου φαίνεται λογικό. Έχεις μια κάρτα και θες να αγοράσεις πχ 10 παιχνίδια εδώ και τώρα. Γιατί να μην μπορείς? Αν ξέρει κάποιος τι ακριβώς ισχύει θα βοηθούσε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...