Προς το περιεχόμενο

iPhone 7 Plus η iPhone 8?


Fotis Deutschland

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τι μπορει να εχει αλλαξει;

Μην ανοιγεις νεα θεματα. Συνεχισε το παλιο.

Να ξαναπω οτι εχω ηδη πει (πιο πολυ για σχολιασμο):

Προσωπικα με τα δικα μου κριτηρια θα πηγαινα στο 7 plus αφου το μεγεθος ειναι ΟΚ (εμενα δεν με βολευουν τα μεγαλα βεβαια).

Με το 7 plus εχεις σαφεστατα μεγαλυτερη και καλυτερη οθονη ως αναλυση, εχεις μεγαλυτερη μπαταρια αλλα και διαρκεια σε χρηση, εχεις 2Χ οπτικο Ζoom στην καμερα και καλο επεξεργαστη ικανο να ανταπεξελθει για αρκετα χρονια ακομη (3-4 τουλαχιστον θα ελεγα) που σε συνδιασμο με την επιπλεον RAM (3gb) και την καλη διαχειρηση πορων του iOs θα σε βγαλει ανετα και χωρις κολληματα οσο θελεις μεχρι την επομενη αλλαγη.

Θα μου λειψει μονο το fast charging του 8 που θα το ηθελα αλλα η μεγαλυτερη μπαταρια του 7plus το καλυπτει εν μερη. Εχω ουτως ή αλλως ενα πολυ λεπτο powerbank 4.000mAh που χωραει ακομη και σε πορτοφολι σχεδον και καλυπτομαι για μια ακομη φορτιση.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα απο τα δυο. Προτεινω android. Επισης το 7 και το 8 ειναι πλεον δυο σειρες πισω....κοιταξε το Vivo Nex. Θα σου αρεσει πολυ το λειτουργικο και θα αξιζουν και τα λεφτα που θα δωσεις. 

 

Υ.Γ Μην αρχισετε ολοι flame, την γνωμη μου ειπα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Comic maniak είπε

Κανενα απο τα δυο. Προτεινω android. Επισης το 7 και το 8 ειναι πλεον δυο σειρες πισω....κοιταξε το Vivo Nex. Θα σου αρεσει πολυ το λειτουργικο και θα αξιζουν και τα λεφτα που θα δωσεις. 

Υ.Γ Μην αρχισετε ολοι flame, την γνωμη μου ειπα.

Προτεινεις συσκευη που οχι μονο δεν ειναι iOS αλλα προς το παρον δεν την βρισκεις καν στην αγορα. Μονο στο Gearbest που εχει απειρα προβληματα με αποστολες, εγγυησεις, τελωνεια και στην Ινδια! Λογικο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Προτεινεις συσκευη που οχι μονο δεν ειναι iOS αλλα προς το παρον δεν την βρισκεις καν στην αγορα. Μονο στο Gearbest που εχει απειρα προβληματα με αποστολες, εγγυησεις, τελωνεια και στην Ινδια! Λογικο...

Υπαρχουν πολλα site καλυτερα απο το Gearbest που το προμυθευουν. Κανε την ερευνα σου. Και επισης ειπα μηπως τον σωσουμε απο το ios plague😂😂.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Comic maniak είπε

Υπαρχουν πολλα site καλυτερα απο το Gearbest που το προμυθευουν. Κανε την ερευνα σου. Και επισης ειπα μηπως τον σωσουμε απο το ios plague😂😂.

Βαλε link γιατι δεν βρηκα κατι.

Sorry αλλα το iOS ειναι μια χαρα. Καμια μπαταρια μεγαλυτερη να ειχαμε ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Βαλε link γιατι δεν βρηκα κατι.

Sorry αλλα το iOS ειναι μια χαρα. Καμια μπαταρια μεγαλυτερη να ειχαμε ομως...

Να στειλω link σε pm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα συν του 7 plus, η μεγαλύτερη οθόνη και ανάλυση ,η περισσότερη ram και η καλύτερη κάμερα ,ενώ στο 8 ο καλύτερος επεξεργαστής κατά κύριο λόγο και στην λήψη βίντεο λόγω 4k 60 fp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...