Προς το περιεχόμενο

Νomads Mαδαγασκάρη


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΠΟΡΩ..... πως μπορειτε και σπαταλατε τον χρονο σας σε ο,τι πιο ανουσιο και ηλιθιο προγραμμα εχει παρουσιασει η τηλεοραση (οχι μονο η ελληνικη) απο καταβολης της....!!!  

 

 

ΡΕ αντε πατε βρειτε καμια γκομενα και βγειτε με φιλους, πιο ωφελιμο ειναι, και πιο ουσιαστικο...!!   ακομα και 2 σουβλακια να πατε το βραδυ να φατε στο σουβλατζιδικο της γειτονιας σας, πιο ωφελιμο ειναι....!! 

 

ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ....,   με τα σκουπιδια....!!   λυπηθειτε τους εαυτους  σας.....!! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cabdik είπε

ΑΠΟΡΩ..... πως μπορειτε και σπαταλατε τον χρονο σας σε ο,τι πιο ανουσιο και ηλιθιο προγραμμα εχει παρουσιασει η τηλεοραση (οχι μονο η ελληνικη) απο καταβολης της....!!!  

ΡΕ αντε πατε βρειτε καμια γκομενα και βγειτε με φιλους, πιο ωφελιμο ειναι, και πιο ουσιαστικο...!!   ακομα και 2 σουβλακια να πατε το βραδυ να φατε στο σουβλατζιδικο της γειτονιας σας, πιο ωφελιμο ειναι....!! 

ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ....,   με τα σκουπιδια....!!   λυπηθειτε τους εαυτους  σας.....!! 

Μόνο 4 σελίδες έχει το θέμα, έχει μειωθεί εντυπωσιακά ο κόσμος που βλέπει χαζοριάλιτι εδώ στο ινσόμνια.

Θυμάμαι μέχρι πέρσι γινόταν χαμός.

Αξίζει ένα μεγάλο μπράβο σε όλους για το απότομο ανέβασμα επιπέδου, εγώ ήδη νιώθω άλλος άνθρωπος από τότε που τα έκοψα.

Βγήκα λίγο έξω, δεν μπορούσα να φανταστώ πόσο εύκολο είναι το να βγεις από την πόρτα του σπιτιού σου. Τώρα έχω πραγματικούς φίλους, που βλέπω από κοντά, όχι μόνο τις φωτογραφίες τους.

Άλλαξα τρόπο διατροφής, δεν τρώω κρέας πια, αποτοξίνωσα τον οργανισμό μου, ξεκίνησα και γιόγκα, νιώθω άλλος άνθρωπος. Ξεκίνησα γυμναστήριο, έκανα σίξπακ και βρήκα κοπέλα, όχι πλαστική αυτή τη φορά.

Δοκιμάστε το όλοι, η πραγματική ζωή δεν είναι αυτό που μας πουλάνε, μας θέλουν καθηλωμένους μπροστά από μια οθόνη, αποχαυνωμένους και χωρίς άποψη, αντιδράστε, μπορείτε να το κάνετε, αφού τα κατάφερα εγώ, όλοι μπορούν!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε μας ρε μαν η απαντηση ειναι η εξης/οι ινσομνιακς ειναι σκληροπυρηνικοι ουλτρας του σαρβαιβουρ/απο την πρωτη σεζον υπαρχει μποικοταζ οσον αφορα το νομαντς

οταν ερθει τριτη σεζον του αγαπημενου μας τανινανι θα ξανασπασουν τα κοντερ

οβερ ανδ αουτ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, cabdik είπε

ΑΠΟΡΩ..... πως μπορειτε και σπαταλατε τον χρονο σας σε ο,τι πιο ανουσιο και ηλιθιο προγραμμα εχει παρουσιασει η τηλεοραση (οχι μονο η ελληνικη) απο καταβολης της....!!!  

ΡΕ αντε πατε βρειτε καμια γκομενα και βγειτε με φιλους, πιο ωφελιμο ειναι, και πιο ουσιαστικο...!!   ακομα και 2 σουβλακια να πατε το βραδυ να φατε στο σουβλατζιδικο της γειτονιας σας, πιο ωφελιμο ειναι....!! 

ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ....,   με τα σκουπιδια....!!   λυπηθειτε τους εαυτους  σας.....!! 

Σκουπιδι ξεσκουπιδι, εχουν αντιγραψει το survivor μεχρι κεραιας, αυτο μου την σπαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zerg13 είπε

Σκουπιδι ξεσκουπιδι, εχουν αντιγραψει το survivor μεχρι κεραιας, αυτο μου την σπαει

και με αυτο..,  τι ..???? 

 

 θα δικαιολογησει την αντιγραφη των σκουπιδιων..?   

 

απλα το Survivor ειναι ΑΡΧΙσκουπιδι...!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...